İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Devletine Hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Arkadaşım siz bir vatandaş olarak yapabileceginiz tek birşey var oda oy kullanmaktır.
Yapacak bir işiniz var ekmeğinize bakmalısınız.
Bunlarla kafanızı doldurmayın çünkü hiçbirşey degişmez.
Ertesi gün bitecekmi bunlar boş boş kuru tartışma oldugunda.

Siz oy vereceksiniz yeni bir hükümet gelirse o nasıl bakar terör konusuna bakıcaz artık.

Daha geçen Yolda yürürken daha geçen biji bilmem ne apo diye bağırdı şerefsizler neyse.
Çevrede bir sürü çevik kuvvet vardı.

Polis birşey demiyor.

İnternet vatanseverligi birşey kazandırmaz.
Bireyin yapabilecegi tek şey var oda oy kullanmaktır.

Yapacak bir işi olmayan çok yapar birisi A partilidir birisi B partili sabah akşam tartışırlar hiçbirşey degişmez.
O ona küfür eder o ona küfür eder evet vatanı kurtardık

Beni anlıyan tek kişi sizsiniz diyebilirim.Bakın beyler ben DİYARBAKIRda yaşıyorum yani olaylarn başkentindeyim.Siz klavye başnda şikayet etmişsiniz sitelerini heklmşsnz hiç kimin umrnda ? kimsenin. Vazgeçin .. ÇOK VATAN SERVERSENZ ÇIKIN SOKAKLARA beyler kalvye başnda erkeklnmyn ben burada onları gözüm ile grym yanmda onlara ana bacı kfr eden adam ertesi gün korkudan onlara abi diyor ? ALLAH akıl fikir versin.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen "saçmalamyn" sayfa içerikleri siyasi oldgu için ülke davası içindesinz.Ayrıca benm kim oldgmu ve günlük yaşantımda hangi işler ile ugraştgmı ve kim oldgmu bilmyrsnz ön yargılara kapılıp beni kötlemeyin..
hangi işler ile uğraşıyorsun anlat bakalım.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşım siz bir vatandaş olarak yapabileceginiz tek birşey var oda oy kullanmaktır.
Yapacak bir işiniz var ekmeğinize bakmalısınız.
Bunlarla kafanızı doldurmayın çünkü hiçbirşey degişmez.
Ertesi gün bitecekmi bunlar boş boş kuru tartışma oldugunda.

Siz oy vereceksiniz yeni bir hükümet gelirse o nasıl bakar terör konusuna bakıcaz artık.

Daha geçen Yolda yürürken daha geçen biji bilmem ne apo diye bağırdı şerefsizler neyse.
Çevrede bir sürü çevik kuvvet vardı.

Polis birşey demiyor.

İnternet vatanseverligi birşey kazandırmaz.
Bireyin yapabilecegi tek şey var oda oy kullanmaktır.

Yapacak bir işi olmayan çok yapar birisi A partilidir birisi B partili sabah akşam tartışırlar hiçbirşey degişmez.
O ona küfür eder o ona küfür eder evet vatanı kurtardık

Buna siyaset denmez tekrar söylüyorum. Konuyu başka yerlere taşımak gibi bir niyetimizde yok. Ama söz konusu Vatan olunca ben dayanamıyorum. Buna internet vatanseverliği demezsen sevinirim kardeşim. Sen benim gerçek hayatta neler yaptığımı bilemezsin. Kaldıki nettede olsa ben Vatanıma laf söyletmem, gerçektede söyletmem.

Beni anlıyan tek kişi sizsiniz diyebilirim.Bakın beyler ben DİYARBAKIRda yaşıyorum yani olaylarn başkentindeyim.Siz klavye başnda şikayet etmişsiniz sitelerini heklmşsnz hiç kimin umrnda ? kimsenin. Vazgeçin .. ÇOK VATAN SERVERSENZ ÇIKIN SOKAKLARA beyler kalvye başnda erkeklnmyn ben burada onları gözüm ile grym yanmda onlara ana bacı kfr eden adam ertesi gün korkudan onlara abi diyor ? ALLAH akıl fikir versin.

Çok vatanseverseniz çıkın sokaklara ne demek? Senin gibiler yüzünden ortalık karışıyor işte. Neden milleti galeyana getirip, kaos çıkartmaya çalışıyorsunuz? Evet diyarbakır bu olayların başını çekiyor. Ne oluyor, Şerefsizler okulda olması gereken çocukların eline taşları, molotofları verip sokaklara salıyor. Neden? Çünkü Polis birşey yapamasın diye. Polis kuvvet gösterirse, vay efendim Polis çocuğa cop kullandı gaz sıktı vs.. Daha geçen gün şerefsizler ilkokula havai fişek atmadımı küçücük çocukların arasına.
Yapmayın lütfen aklınızı başınıza alın. Vatanı bölmek için yapılmış senaryolara alet olmayın. Bu vatanın adı Türkiye dir. Bunu kimse değiştiremez. Kürdüyle, Türküyle kardeşçe yaşamak varken, nedir bu terör denilen aşağılık şey.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Çok vatanseverseniz çıkın sokaklara ne demek? Senin gibiler yüzünden ortalık karışıyor işte. Neden milleti galeyana getirip, kaos çıkartmaya çalışıyorsunuz? Evet diyarbakır bu olayların başını çekiyor. Ne oluyor, Şerefsizler okulda olması gereken çocukların eline taşları, molotofları verip sokaklara salıyor. Neden? Çünkü Polis birşey yapamasın diye. Polis kuvvet gösterirse, vay efendim Polis çocuğa cop kullandı gaz sıktı vs.. Daha geçen gün şerefsizler ilkokula havai fişek atmadımı küçücük çocukların arasına.
Yapmayın lütfen aklınızı başınıza alın. Vatanı bölmek için yapılmış senaryolara alet olmayın. Bu vatanın adı Türkiye dir. Bunu kimse değiştiremez. Kürdüyle, Türküyle kardeşçe yaşamak varken, nedir bu terör denilen aşağılık şey.

işte bunu anlamayıp bu tür yerlerde bunu bu anlama getiriyorzunuz.Yıllarımı verdim ben bu vatan için evimize nasl dönecez diye düşndk acaba cıktıgımz gini yüriyerkmi yoksa bayraga sarılı olarakmı..neyse boş verin uzatmayn iyi forumlar anlıyan anlmştır.

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Klavye başında erkeklik demeyelim vatan için çalışıyoruz MELİS AJANS sizin işinizi sorsam internettir artık internet hayat demektir.onlar sesini internette duyurmak istiyor bizde TÜRKÜM diyerek onları eziyoruz...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Klavye başında erkeklik demeyelim vatan için çalışıyoruz MELİS AJANS sizin işinizi sorsam internettir artık internet hayat demektir.onlar sesini internette duyurmak istiyor bizde TÜRKÜM diyerek onları eziyoruz...

Hocam bizde TÜRKüz ve eminm bizim internette vatan için yapklarmızı hiç biriniz yapmamışsınızdır.Ama bu işler böyle internet başında olmuyor.Gerçekleri görmesi gerek bazı arkdşlrn.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
"Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına, Türk Milleti denir!"..Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk Türkiye cumhuriyetini kurarken, şimdiki siyasi,milliyetçi, görmeyenleri görmüş olacak ki, ta o günlerde etnik vurgu yapmadan Türklük kavramına açıklık getirmiştir,

Türkiye cumhuriyetini kuran türkiye halkına(Arap,Kürt,Ermeni,Azeri,Rum,Türkmen,Laz,Çerkez,Yörük,
Boşnak,Gagamuz,Pomak,Alevi,Sünni,Süryanİ vs. vs.. ; NE OLURSA OLSUN BUNLARI TOPLADIĞIMIZ ZAMAN TÜRK MİLLETİNİ OLUŞTURUYOR.

Milletimizin adı TÜRK ve ortak dilimiz TÜRKÇEDİR !!)Türk denir demiştir.

Türk'lük cümle içinde hem bir etnik tanımdır hemde ulusal bir yelpazeyi açıklar, etnik tanım, ulusal tanımın önüne geçtiği an, şu an içinden çıkılamayan durumlara sebebiyet verir.

Bir Arabın,Kürdün,Ermeninin,Azerinin,Rumun,Türkmenin,Lazın,Çerkezin,Yörüğün,
Boşnakın,Gagamuzun,Pomakın,Alevinin,Sünninin,Süryaninin vs. vs, veya başka etnik bir gurubun,

-kendini bu geniş Türklük yelpazesi içinde ifade etmesine müsade etmez,

-Türklük tanımını etnik algılar ve bunun içine dünyadaki diğer Türki etnisiteleri katarsanız,
Türkiye halkı, kategorisindeki diğer unsurlara düşmanca ve yabancılaştırıcı yaklaşırsanız,
baştan yanlışın oluşturduğu sorunlara çare bulamaz,etnik yalnızlığa savrulur,

Atatürk'ün oluşturduğu o muntazam renkli direniş mantığını çözemez,dar bir milliyetçiliğin içinde boğulursunuz.

“Millî sınırlar içinde vatan bir bütündür, bölünemez”

yukarıdaki yazdıklarıma tüm kalbimle katılıyorum, yazdıklarımda "alıntı"lar da kullandım..yani hepimiz birsek varız

H

halilarici

Misafir
Bende Vatan Olunca dayanamıyorum.Şikayet eden eder.Gereksiz laf olsun diye mesaj atan atmasın.Şikayet edenlerden tekrar teşekkür ederim.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bizim binlerce şehit vermemize sebep olan terör örgütü çoğu ülkede terör örgütü bile sayılmıyo.. Milletin karşısında efe efe konuşanlar, iş yabancı devletlere gelince vatanı bölmeye çalışan ...ların daha terörist olduğunu kabul ettiremiyo...
Sizin facebooka yaptığınız şikayetler ancak sayı fazlalığından dikkat çekebilir yoksa sizin düşündüğünüz şeyler onların aklına bile gelmez..
Türkiye uluslararsı camiada sözü geçen bi devlet olsaydı. Bu içeriklerin kaldırılması için uğraşmak sizin deil facebookun görevi olurdu.
İşin kısası sizin şikayetlerinizin pek bi değeri yok grup bugün kapansa yarın tekrara ......nın biri açar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu konuyu rapor etmişsiniz ama ben konuda hiçbir sakınca göremedim aksine arkadaş bir vatansever olarak bölücülerin sayfalarını kapattırmaya çalışıp insanları bu tip bölücü ziyniyetlere sürükleyenleri engellemek için elinden geleni yapmış, dolayısıyla bu zaten bir webmaster veya herhangibir meslek platformu olayı değil tamamiyle vatandaşlık görevidir diye düşünüyorum, konunun açık kalmasında hiçbir sakınca yoktur.

T

themaniac

Misafir
hocam hepsini sikayet ettim. benimde 73binlik sayfam vardi, icinde bi Ladin oldu Apo'da oldurulsun yazdim. bir suru tehdit geldi. sanki cok umrumdaymis gibi. ne kadar varsa PKK'li hepsini banladim.
Adamlari da cok iyi kandirmislar. PKK'yi bir parti olarak goruyorlar, teror orgutu degil. sozde kurt haklarini savunuyorlarmis. Ama simdiki hukumet kurtceyi serbest birakti (ne kadar bunu hala sindiremesemde) ve kimi kurtler hukumetin kurtlere dusman olmadigini ve hata ettiklerini anladilar. ama uzuun yillardir iclerine islemisler bu illeti. kolay kolay cikmaz. uyusturucu bile bir sekilde temizlenir ilacla falan ama zihne kazinmis ideoljiler ve dusunceler ancak nesiller sonra duzelir.

BU ARADA KARAKTER KARDES'E BU YAZI:

O bu konuyu sikayet eden VATAN SEVDALISI kim? soyle de bizde bilelim kim neci?
yani anlasilan o arkadasta PKK ve APO taraftari ki bu konu onu rahatsiz etmis ve sikayet etmis.

Kurt kardeslerime hic lafim yok. Benim Ustad'im da Kurt'tur. Kimse kurt karsiti oldugumuzu sanmasin. ancak biz kan dokmeye ve VATAN HAINLIGINE KARSIYIZ

R

RadoyNet

Misafir
"Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına, Türk Milleti denir!"..Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk Türkiye cumhuriyetini kurarken, şimdiki siyasi,milliyetçi, görmeyenleri görmüş olacak ki, ta o günlerde etnik vurgu yapmadan Türklük kavramına açıklık getirmiştir,

Türkiye cumhuriyetini kuran türkiye halkına(Arap,Kürt,Ermeni,Azeri,Rum,Türkmen,Laz,Çerkez,Yörük,
Boşnak,Gagamuz,Pomak,Alevi,Sünni,Süryanİ vs. vs.. ; NE OLURSA OLSUN BUNLARI TOPLADIĞIMIZ ZAMAN TÜRK MİLLETİNİ OLUŞTURUYOR.

Milletimizin adı TÜRK ve ortak dilimiz TÜRKÇEDİR !!)Türk denir demiştir.

Türk'lük cümle içinde hem bir etnik tanımdır hemde ulusal bir yelpazeyi açıklar, etnik tanım, ulusal tanımın önüne geçtiği an, şu an içinden çıkılamayan durumlara sebebiyet verir.

Bir Arabın,Kürdün,Ermeninin,Azerinin,Rumun,Türkmenin,Lazın,Çerkezin,Yörüğün,
Boşnakın,Gagamuzun,Pomakın,Alevinin,Sünninin,Süryaninin vs. vs, veya başka etnik bir gurubun,

-kendini bu geniş Türklük yelpazesi içinde ifade etmesine müsade etmez,

-Türklük tanımını etnik algılar ve bunun içine dünyadaki diğer Türki etnisiteleri katarsanız,
Türkiye halkı, kategorisindeki diğer unsurlara düşmanca ve yabancılaştırıcı yaklaşırsanız,
baştan yanlışın oluşturduğu sorunlara çare bulamaz,etnik yalnızlığa savrulur,

Atatürk'ün oluşturduğu o muntazam renkli direniş mantığını çözemez,dar bir milliyetçiliğin içinde boğulursunuz.

“Millî sınırlar içinde vatan bir bütündür, bölünemez”

yukarıdaki yazdıklarıma tüm kalbimle katılıyorum, yazdıklarımda "alıntı"lar da kullandım..yani hepimiz birsek varız

Kısacası burada kimse ayrımcılık yapmıyor, ayrımcılığı benim memleketimde benim dedem, halam, babannem, ninelerim, amcalarım yapmıyor.

Ayrımcılığı :
insanların ellerinde yemeklerle, çekirdeklerle sadece baktığı ama göremediği , yorumlayamadığı tv kanalları yapıyor, medya yapıyor.

Bizim halkımız, bizler, Atamızın, şehitlerimizin, Kanunilerin torunlarıyız, bizler yüzlerce yıldır bu topraklarda kaynaştık, akraba olduk, kardeş olduk, kız alıp kız verdik... Kimse kusura bakmasın bunlar da yapılmaya devam edecektir.

Burada bazı arkadaşlarımız facebook tan ordan burdan vatanseverlik olmaz demişler, ama vatan her yerde vatandır, bunu unutmayın , bayrak her yerde bayraktır.

O yüzden kimlerin nerelerde sözü geçiyorsa orada vatanseverlik yapacaktır.
Kimisi dağda komando, kimisi bilgisayarında, kimisi kahvede...

T

themaniac

Misafir
EkolNet'e katiliyorum. +rep verdim yorumun icin. ve ekliyorum:

Eskiden de denmistir medya'dan vatanseverlik olmaz.

EkolNet'in yazdigi gibi, Vatanseverlik dedigin sey herkesin kendi alaninda vatanina dair birsey yapmasidir. Yani Hz.Ibrahim'e kucucuk gagasiyla su getirip, onu yakmaya hazirlanan ates'in uzerine atmasi gibidir bazen. ama bizde o kus'un Hz.Ibrahim'e dedigi gibi deriz "BEN SADECE SAFIMI BELLI EDIYORUM"

Yani biz kimin yanindayiz, hangi saftayiz. Ben sahsen Arnavut kokenliyim. Ama bir cok gordugum Turk'den daha Turk'um. Ben Ulkucu bir ailede buyudum. Vatan icin kolunu bacagini, arkadaslarini ve hatta hayatini kaybeden insanlarla birlikteydim. Bazi rahat yataginda yatan arkadaslara gore daha cok sey gordum yani. Buradan cikardigim sonuc ise sudur: Asker nasil sinirda nobet tutuyorsa, bir ogrencide dusuncelerinin sinirlarinda nobet tutacak. Vatan hainlerinin dusuncelerinin iceri girmesine izin vermeyecek. Bir kahveci de hic bir sey yapamiyorsa vatan bayragini asacak kahvesine. Ve bir gun gelipte gosteri var bayraklari indirin yoksa saldirirlar kahvene dediklerinde. gelsinler ben BAYRAGIMI INDIRMEM DIYECEK
Ben bunlari yasadim da soyluyorum. 20 yildir benim sokagimdan gosterici gecmemistir ve gecemez. Neden? cunku kendimiz olarak savunduk karsi koyduk. Simdi ise herkes yolunu biliyor.
Cok insan gordum aman malima zarar gelmesin diye bayrak indiren. kimse de alinmasin bu sozlerimden. sirf laf olsun diye konusuyorsun demesin. yasamadigim seyi yazmiyorum.

BU DEVLET BAZILARININ SANDIGI KADAR UCUZ DEGIL.

Vatansever'likte artik sadece sungu ve tufekle YAPILMIYOR

bayyrram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl adaamlarsınız gidip böle sayfalrala uğraşacağınınza gidipte halka aarasına kardeşlik sokunda böle taşarronlarla uğraşmayalalım.ama siz hala ayrı sevdalardasınız. bu sayfayı şikayet.et falan fistan.ben bunu bir kürt olarak söylüyorum.türkler kürt halkına gereken kardeşliği göstermiyorlar.en azından böle davranırlarsa bir çok şey dleğşir en azından ben türküm veya kürdüm demekle olmuyor bu iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5