İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Devletine Hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Sayfayı şikayet edenlerden tekrar teşekkür ederim.
Dün girdim sayfaya hakaretleri saydırdım.2 Dakika sonra :) Duvarlarına onlara göre faşist olarak yazılmışım.Bize göre :) VatanSever

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Çok yaşadım arkadaşım tahmin bile edemezsin. Ama hep şunu gördüm. Adam gibi hayatını yaşayana, ne Türkü ne lazı nede bi başkası dokunmaz. Sen kalkıp pkk lehine hareket edersen, ortalığı karıştırırsan, insanlara zarar verirsen, kusura bakmada buna bir dur diyen olacaktır elbet. Ama kimse bana acıtasyon yapmasın bu ülkede kürtler eziliyor diye. Hayır efendim Türkler eziliyor bü ülkede. Doğuda elektiriği bedava, kira derdi yok, her türlü yardım yapılıyor ama genede devletimiz yaranamıyor.
Neyse bu zihniyetinizxi değiştirin. Burası Türkiye cumhuriyeti. Bu zamana kadar beraber yaşadık, bundan sonrada beraber yaşıycaz. Ama önce bu pkk denen o.... çocuklarını ortadan kaldırmak lazım. Sonra herşey zamanla düzelecek..

Doğuya yardım mı ? Yahu kardeşim ALLAH aşkına bırak bu ayakları Mardin'e git bi bak bakalım 1 okul tek sınıf var ve 1 ve 5 sınıflar aynı anda aynı sınıflıkta ders görüyor !,şırnak'a bi git bakalım yol denen bir şey var mı ? Halkın çoğu kalem tutmamış sen diyorsun ki Doğuya yardım hani nerde bu yardım ? Gören var mı ? İnan kanıma dokunuyor,biri kalem kağıt tutarken,diğer silah bıçak tutuyor ya,işte bu kötü,bu acı yaşasan anlarsan,yaşamadan değil, sizin ki sadece bi ön yargı ..

H

halilarici

Misafir
Doğuya yardım mı ? Yahu kardeşim ALLAH aşkına bırak bu ayakları Mardin'e git bi bak bakalım 1 okul tek sınıf var ve 1 ve 5 sınıflar aynı anda aynı sınıflıkta ders görüyor !,şırnak'a bi git bakalım yol denen bir şey var mı ? Halkın çoğu kalem tutmamış sen diyorsun ki Doğuya yardım hani nerde bu yardım ? Gören var mı ? İnan kanıma dokunuyor,biri kalem kağıt tutarken,diğer silah bıçak tutuyor ya,işte bu kötü,bu acı yaşasan anlarsan,yaşamadan değil, sizin ki sadece bi ön yargı ..

Arkadaşım sen kimi yiyorsun ? 1 okul neden var pkk yüzünden.Ordaki öğretmenler doktorlar sadece vergi ödüyor.Geri kalanları bedava para kazanıyor.Çocuk başına,Vergi ödemiyor.Çocuklarını okula göndermiyor Dağa çıkartıyorlar... Ee Ozaman Daha Ne Arkadaşım söylesene...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Ben doğuda 4 yıl yaşadım. Hemde Kars ta. Adamlar aralarında şunu diyordu. Tc malı temiz yemeyen .... gibi. Mağazalar açılıyor ama ne oluyor. hobaaa taşlarla molotoflarla yerle bir. Ya Allah aşkına bunları söylüyorsunda, adam neden gelip yatırım yapsın oraya? En ufak bir olayda herşey tuz buz oluyor. Vatandaş oraya gelmeye neden korkuyor söylermisin? Herkes kendi işine gücüne baksa, herkes yaşamını yaşsa, ülkede ayrımcılık yapılmaya çalışılmasa gör bak doğu nasıl değişiyor. Ama önce buradakü kürt vatandaşımız buna inanacak. pkk nın oyununa gelmeyecek. batıda hangi kürt ezilmiş. Bak bakalım lüks araçların yarısı kürtlerin. kaç tane trilyoner kürt iş adamı var.neden onlar yatırım yapmıyor doğuya?

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşım sen kimi yiyorsun ? 1 okul neden var pkk yüzünden.Ordaki öğretmenler doktorlar sadece vergi ödüyor.Geri kalanları bedava para kazanıyor.Çocuk başına,Vergi ödemiyor.Çocuklarını okula göndermiyor Dağa çıkartıyorlar... Ee Ozaman Daha Ne Arkadaşım söylesene...

Arkadaş sen şehir çocuğusun Anadolu değil belli ki sen ne gördünde konuşuyorsun ? televizyonlardan görüp konuşmak çok kolay,Eğer ki Devlet adam akıllı sahip çıksaydı Çocuklar dağa değil okula giderlerdi ama senin kafan basmaz buna neden çünkü senin gibi zihniyetler hep bildiklerini okur , neyse seninle değil gerçekten tartışmasını bilenlerle tartışırım.

H

halilarici

Misafir
Arkadaş sen şehir çocuğusun Anadolu değil belli ki sen ne gördünde konuşuyorsun ? televizyonlardan görüp konuşmak çok kolay,Eğer ki Devlet adam akıllı sahip çıksaydı Çocuklar dağa değil okula giderlerdi ama senin kafan basmaz buna neden çünkü senin gibi zihniyetler hep bildiklerini okur , neyse seninle değil gerçekten tartışmasını bilenlerle tartışırım.

İzmir Batı Türk Çocuğuyum.Yalnız olanları görmiyecek kadar saf değilim.Benim kuzenim orda doktorluk yapıyor.Onu ziyarete gittiğimde gördüm.Vergi ödeyenler Sadece Devlet memurları.Çocuk başına bir yığın para alıyorlar.Sonucunda noluyor devlet onları besliyor onlar gidiyor pkk ya dağa çıkıyorlar.Bende kürtler gördüm.İzmir'de çok.Ama birisinin ağzında dağa çıkıcam gibi birşey yok.Hepsi iyi çocuklar.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

Ordaki belediyeler ve siyasetçiler Kürt-Türk kargaşası oluşturmaktan başka ne yapıyor? Her şeyi devletten beklemek ne kadar doğru? Devlet gereken bütçeyi ayırıyor zaten, ayrıca belediye şuraya bi okul yapalım dedi de mi yapmadı devlet?
Ve ordaki saf halk hala onlara oy veriyor..

Bu arada ben de Diyarbakır'lıyım..

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ordaki belediyeler ve siyasetçiler Kürt-Türk kargaşası oluşturmaktan başka ne yapıyor? Her şeyi devletten beklemek ne kadar doğru? Devlet gereken bütçeyi ayırıyor zaten, ayrıca belediye şuraya bi okul yapalım dedi de mi yapmadı devlet?
Ve ordaki saf halk hala onlara oy veriyor..

Bu arada ben de Diyarbakır'lıyım..
Yahu doğuda belliki bi kargaşa var ! sen de diyorsun ki herşeyi Devletten beklemek ne kadar doğru ? Arkadaşım kendine gel Devlet büyük,Devlet çözemeyecekse kim çözecek ? Halk kendi kendine çözebilir mi bi düşün ? Kargaşa çıkar izdiham çıkar !

Bu arada Bende Kürt değilim,Süryaniyim ama Mardinliyim..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hep aynı yerde dönüp dolaşıyoruz. Devlet elinden geleni yapıyor zaten. Daha iyisinide mutlaka yapacaktır. Ama önce kürt kardeşlerimiz bunu istesinler. Ama istemeyide yaptıkları eylemlerle değil, içlerinden gelerek sabırla bekleyerek istesinler. Terör örgütlerine prim vermesinler, siyasi alanda güya kendilerini temsil ettiğini söyleyen çapulculara inanmasınlar. Onların gazına gelmesinler. TC değil Türkiye Cumhuriyeti desinler. Bu Vatan bölünemez felsefesini benimsesinler. Değişim isteniyorsa önce kendilerinden başlasınlar. Bizler de üzerimize düşeni fazlasıyla yaparız. Çünkü onlarda bizim insanımız ve Türk insanı kendi vatandaşını asla kötü durumda bırakmaz. Herkesin istediği, herkesi mutlu edecek çözüm bulunur elbette ama dediğim gibi kalleşçe ve haince eylemler yaparak, yapanları destekleyerek bi yere varılmayacak. Artık bunu herkesin anlaması gerekiyor.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yahu doğuda belliki bi kargaşa var ! sen de diyorsun ki herşeyi Devletten beklemek ne kadar doğru ? Arkadaşım kendine gel Devlet büyük,Devlet çözemeyecekse kim çözecek ? Halk kendi kendine çözebilir mi bi düşün ? Kargaşa çıkar izdiham çıkar !

Bu arada Bende Kürt değilim,Süryaniyim ama Mardinliyim..

Arkadaşım devlet çözemeyecekse kim çözecek diyosun haklısın, halk kendi kendine çözmeye kalkarsa izdiham çıkar diyosun yine haklısın ama şuanda ordaki halk bunu yapmaya çalışıyo zaten, kendileri çözmeye çalışıyor, yakıp yıkmıyorlar mı? Dağa çıkmıyorlar mı?
Bi kürt açılımı yapıldı, adım atmak için, sonuç ne oldu?; aldılar teröristleri Diyarbakır caddelerinde otobüsün üzerinde binlerce kişiyi peşlerine takarak gezdirdiler..
Dağda bi teröristi gebertiyolar, sonrasında aynı manzara, binlerce kişi toplanıyor devlete lanet okunuyor..
Sonra da diyosunki devlet çözemeyecekse kim çözecek. Ordaki halk çözecek arkadaşım. Kendine gelecek, aklını başına toplayacak, kanmayacak Bdp'ye Pkk'ya..

H

halilarici

Misafir
Arkadaşım devlet çözemeyecekse kim çözecek diyosun haklısın, halk kendi kendine çözmeye kalkarsa izdiham çıkar diyosun yine haklısın ama şuanda ordaki halk bunu yapmaya çalışıyo zaten, kendileri çözmeye çalışıyor, yakıp yıkmıyorlar mı? Dağa çıkmıyorlar mı?
Bi kürt açılımı yapıldı, adım atmak için, sonuç ne oldu?; aldılar teröristleri Diyarbakır caddelerinde otobüsün üzerinde binlerce kişiyi peşlerine takarak gezdirdiler..
Dağda bi teröristi gebertiyolar, sonrasında aynı manzara, binlerce kişi toplanıyor devlete lanet okunuyor..
Sonra da diyosunki devlet çözemeyecekse kim çözecek. Ordaki halk çözecek arkadaşım. Kendine gelecek, aklını başına toplayacak, kanmayacak Bdp'ye Pkk'ya..

Haklısın.Arkadşaım kendileri çözecek.Devlet onlara bedava bakıyor.Biz burda vergimizi veriyoruz.Tüm vatandaşlık görevlerimizi yapıyoruz.Onlar anca hainlik peşindeler.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bizler hep diyoruz TÜrk, kürt, çerkezi ile bir bütündük ve bu şekilde bizler cumhuriyetimizi hep birlikte kurduk arkadaşlar bizler bunu hep söyledik söylemeye devam edeceğiz inkar edemeyiz. Benim dilediğim şudur kürt kardeşlerimizinde artık gözlerini açmasıdır. Bizler hep biriz dağa çıkanlara desteği kim veriyorsa, kendinize bir sorun bunlar bize destek veriyorda neden veriyor amaçları nedir diye bir sorgula:) sana yeni bir ülke vaadi ile gelebilir ama 1 asırdır planları dogrultusunda hareket etmektedirler. Kimse babasının hayrına birşeyler vermez. Gözlerinizin önünde koskoca IRAK örneği dururken sizle bölünme diye tutturuyorsunuz bunların amacı zaten bu? TÜRKİYE' yi 1 asırdı bölme ve bütün enerji üreten hammaddelerin olduğu bölgeleri etkisi altına almak ve tekelden bir ülke yaratmaktır amaçları. Bu kadar derin düşünmeyede gerek yok. Hadi diyelim düşünülemedi ama bu desteği verenler sizleri dağa sevkedenler acaba siz bölündüğünüzde tepenize ne zaman çökecektir. Yine onların himayesine girmek cok mu hoş. En baştada dediğimi gibi bizler bu Cumhuriyeti hep birlite kurduk ve bu sizlere destek verenlere karşı verdik mücadelemizi. Atalarımız bunlarla savaştı şimdi bu adamlara 1 asır önce savaşmışken onlara kin kusarken nasıl oluyorda onların ekmeğini verdiklerini kullanırsınız.

Burda sadece kürt kardeşlerime de seslenmek istemedim bunların altında bizler de bulunuyoruz. Yani bizlerde savaştık ama yardım alabiliyoruz. Bu söylediğim her hükümet dönemi için geçerli çünkü en baştan hatayı yapanlar bellidir ve bu yoldan şaşmak yerine her gelen aynı doğrultuda gitmektedir. Biraz daha irdelemek gerek olayları.

cobra11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün sayfaları şikayet ettim. Hatta bu sayfaların beğendiklerinden göze çarpan pkk yazılı diğer bütün sayfalarıda şikayet ettim.

ntr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖNEMLi!: Arkadaşlar ayrıca sayfadaki gönderileri nefret söylemi olarak işaretleyin ki güçlü olsun şikayet. :)

uzeyir90

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
şikayet ettim böyle ırkçılık ve bölücülük sayfaları kapatılmalı.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yeri geldiğinde klavye başında, yeri geldiğinde dağ başında elimizden ne gelirse yaparız!

Klavye başındaki iş de tamam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5