İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Türkiye güçleniyor, kaygılıyız'

hlm-bayrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Yunanistan Milli Savunma Bakan Vekili Panos Beglitis'in, ''Türkiye'nin giderek güçlenmesinden kaygı duyduklarını'' ABD'ye bildireceği ileri sürüldü.
AP'nin haberine göre, Washington'da bulunan Beglitis, bugün ABD Savunma Bakanlığı yetkilileriyle görüşmeler yapıyor. Habere göre, Beglitis yaptığı bir açıklamada, Yunanistan Hükümetinin, Türkiye ile işbirliğinin derinleştirilmesine önem verdiğini belirtti, ancak aynı zamanda, Türkiye'nin ''yükselen gücünden'' kaygı duyduklarını da kaydetti.
Belgitis, ''Amerikalı dostlarımızın durumu anlayıp anlamadıklarını merak ediyorum'' diye konuştu.
Beglitis'in ABD'li yetkililerle yapacağı görüşmelerde, Yunanistan'ın, ''Türkiye'nin karasuları ve hava sahası ihlali'' olarak değerlendirdiği gelişmeleri de gündeme getireceği belirtildi.
Panos Beglitis, ülkesinin İsrail ile ilişkileri derinleştirmek için de çaba gösterdiğini ifade etti. Beglitis'in Washington'daki programı, Amerikan Yahudi Komitesi üyeleriyle görüşmeleri de kapsıyor.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hangi Türkiye'nin gücü yükseliyormuş ? Benim bilmediğim bir Türkiye daha var demek ki.

hlm-bayrak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hangi Türkiye'nin gücü yükseliyormuş ? Benim bilmediğim bir Türkiye daha var demek ki.

onlar bizim bilmediğimiz güçlenen Türkiye'den bile korkuyorlar
ayrıca sizin yorumunuza aynen katılıyorum
güçleniyorsak biz vatandaşlar olarak bunu neden farkedemedik
sanırım biz başka bir Türkiye'de yaşıyoruz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yinede var bi kaç neden.En son ilk mini savaş gemimizi yaptık , sonracıma 120 civarı son model savaş uçağımız geliyor.Tanklar geliyor sanırım.Bi ara füzelerimiz olcak deniyordu onlar olur bu aralar gibi.Gerisinden korkmalarına gerek yok zaten patlar balon bi yerden sonra :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yinede var bi kaç neden.En son ilk mini savaş gemimizi yaptık , sonracıma 120 civarı son model savaş uçağımız geliyor.Tanklar geliyor sanırım.Bi ara füzelerimiz olcak deniyordu onlar olur bu aralar gibi.Gerisinden korkmalarına gerek yok zaten patlar balon bi yerden sonra :D

hemcinsleri adına yapılan bir toplantıya katılanların, hemcinsleri olmayanlar tarafından öldürülmesini, şiddet görmesini vs... dile getirirken hemcinslerini "anlayamadığım bir nedenden dolayı" boykot ettikleri, destek vermedikleri bir ortamda o balon zaten patlamamışmıdır.

Bu olay oldukça tezat bir durum oluşturmuştur, görene ...

OnR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hemcinsleri adına yapılan bir toplantıya katılanların, hemcinsleri olmayanlar tarafından öldürülmesini, şiddet görmesini vs... dile getirirken hemcinslerini "anlayamadığım bir nedenden dolayı" boykot ettikleri, destek vermedikleri bir ortamda o balon zaten patlamamışmıdır.

Bu olay oldukça tezat bir durum oluşturmuştur, görene ...

yagmayok ustad 4 kere okudum gene anlamadım ya :(

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yok biz güçlenmiyoruz; onlar çok geriliyor, 3-5 seneye ortaçağdalar... :ıslık:
Onu açıkca dile getiremediklerinden, böyle söylemişler işte :hönk:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5