İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

“Türkiye İhraç Edilsin Mi?” Anketi... hadi oy verin...

S

sefa1011

Misafir
Lequipe'ten “Türkiye İhraç Edilsin Mi?” Anketi...

Fransa'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Lequipe, internet sitesinde başlattığı ankette okuyucularına "Türkiye 2010 Dünya Kupasından İhraç Edilsin Mi?" sorusunu soruyor.

Bu tarz oylamalarla Türkiye düşmanlığı yapan Fransızlara kendi anketlerinde gereken cevabı verelim ve HAYIR'a (NON) oy verelim.

Lequipe sitesinin ana sayfasının sağ alt bölümünde bulunan ankete katılmak için tıklayın http://www.lequipe.fr/

arkadaslar herkezi oy vermeye cagırıyorum.

F

fenerli

Misafir
İhraç edileceğini sanmıyorum, kupalara katılan her ülke aynı zamanda reklam ve bağlantılı sektörler için bir gelir teşkil ediyor, en azından bu tür faaliyetlere sponsor olanlar buna izin vermezler.
Ayrıca isterlerse türkiyeden gelen oyları IP den faydalanarak engelleyebilirler.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
türk milleti , niye bu kadar anketlere önem verir anlamam. ya bi gazetenin anketine bağlıysa bu işler, bırakın hiç gitmeyelim.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar neresinde bu sitenin anket ben baktım ama birtek alpayın salladığı tekme var :)

M

messmedia

Misafir
ya 3 kuruşluk iki tane aşağılık avrupalıyı neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankete katılarım derken adamlara traj kazandırıyorsunuz :)
ya çok afedersiniz k.çı kırık bi anket sonuçta öyle anketle felan olmaz bu işler
türkiyeyi de kimse ihrac edemez. Almanya zaten türkler gelmiyor diye yasa girdi bile:) bilet satışları en az %7-11 arasında gerilere düşecek.

+ bir arkadaşın dediği gibi sponsorlar vs.. Bi gazete anketine bu kadar önem vermeyin. Birisi bi yerde bi anket görüyor hemen herkesi oylamaya çağırıyor. Geçenlerde de biri Türkiye - Ab için bi anket görmüş. Anketi ne kadar çok seviyoruz ya.. :)

AKP olayını acep Anket Parti olarak algıladığımız için mi %35 aldılar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5