İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Kupası Beşiktaş'ın

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fenerbahçe yenilgisiyle ligdeki şampiyonluk şansını mucizelere bırakan Beşiktaş, Kayseri Erciyesspor'u uzatma dakikalarında Bobo'nun ayağından bulduğu golle yenerek geçtiğimiz olduğu gibi bu yıl da Fortis Türkiye Kupası'nın sahibi oldu.

Kupada finale kadar Galatasaray ve Trabzonspor gibi iki devi eleyerek gelen Kayseri Erciyesspor, 101 dakika direndiği Beşiktaş'a bir anlık hata sonucu yediği golle yenilerek tarihinde ilk kez kupa kazanma sevincini yaşayamadı.

Maçtan sonra Beşiktaş seyircisi Kayseri Erciyesli futbolcuları bulundukları tribüne çağırarak alkışladı..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada kupa töreni çok güzel olmus, organizatörleri de tebrik etmek lazım. Bir an UEFA kupasını aldık zannettim :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben korktum kupa cok yakındı sahaya bi top gelecekte kupa kırılacak diye fenerliler cok sevinirdi ozaman hayırlısı olsun yine kupa bizim muzede

N

necro

Misafir
Ben bir beşiktaşlı olarak Karserinin almasını istiyordum ama biz aldık gerçi almak zorundaydık fenerbahçede üzülen taraftar belki bu kupaya sevinecekti çünkü, neyse yine de kayseri güzel top oynadı kupayı götürmelerini isterdim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bi an penaltılara gidecek sandım. Penaltılara giden müsabaka görmeyeli çok uzun zaman oldu yaw :D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
erciyesin hakkıydı ama şans yine bjkden yana...

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada aynen öyle geldi sanki kupa sahanın çok yakınındaydı :)
Bende kayseriyi tutyordum hayırlısı buymuş güzel maçtı yine iyi dayandı erciyes

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5