İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Lokasyonlu Serverda Reseller Kapmanyasi

D

deja-vu

Misafir
Paket Ozellikleri:

Alan 5Gb
Band 50Gb
Hesap Açma Sınırsız
Özel Name Server(NS)
Mail Sınırsız
Subdomain Sınırsız
MySQL(4.0.x - 4.1.x)
Sınırsız
PostgreSQL Sınırsız
Ftp
SSL Desteği
PHP(4.4.1)
CGİ/GD/Crul/Zend
Hata Sayfaları
Wap Desteği
Müşteri Kontrol Paneli(Türkçe)
CPanel
Bayi Kontrol Paneli(Türkçe)
WHM
Web Mail

AYLIK 15 YTL
YILLIK 150 YTL

Test Etmek Isteyenler.
1 Haftalık Deneme Hesabı Acabılırım.

Linux Server
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3700+
2048Mb DDR Ram
100Mbps Port
80GB HDD
cPanel/WHM/Fantastico

A

Amanha

Misafir
Sunucu tr içi değil almanya lokasyonlu ama oda usadan iyidir yinede

win reselelr varmı ??

A

Amanha

Misafir
slm makınayı nixcon sdan almışsınsanırım keşke win kurdursaydın bakalım bende vin vps arıorum uygun fiata eğer bulamazsam senden reselelr alırım

D

deja-vu

Misafir
Amanha' Alıntı:
slm makınayı nixcon sdan almışsınsanırım keşke win kurdursaydın bakalım bende vin vps arıorum uygun fiata eğer bulamazsam senden reselelr alırım

pm gonderıldı

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
hesap acıp test etmelerı amacı ıle bazı bolumlerı kaldırdım su an ıcın sorun yok

bilginiz olsun.hekler deneme hesabından çok site heklerler dün mesala ben o açtıgım hesaba bir dosya attıp denedim senin serverdaki ta httpd.conf dosyasına kadar gittim isteseydim senin serverı 3 saat bilemedin 1 gün kapalı kalmasını sağlardım.php.ini bile indirdim.

yada heklemezdim dosya atar sonra ordan başka hesaba atardım ordan spam yapardım sen arada bul en son amerika sana spam yaptın diye uyarı vermiş bu işler ciddi çok dikkatli ol kötü niyetli olsam bunu söylemezdim.burayada yazmamın sebebi çok kişi bu hataya düştü.demo açarken ftp yetkisi ve herşey verirler.

Not: bilgim doğrultusunda verdim eksik ve yanlışım varsa özür dilerim.

D

deja-vu

Misafir
Musterım tarafından gerceklesmıs kım oldugunu buldum web stesı vasıtasıyla 11 mb txt dosya ıcerısındekı maıllere reklam amaclı maıl atmıs baya bı basımız agrımıstı konu ıle ılgılı gokhan bey ılgılenmıstı

demo hes acmamın sebebı konuyu actıktan sonra olusucak gıdısatı bıldıgım ıcın demo hesabı acmak ıstedım baglantı nası vs.test etmeden almam bı hesap acarmısın seklınde mesaj atmamaları acısından acmıstım.uyarılarınız ıcın sagolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5