İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye PayPal'da...!!!!

T

TheOne

Misafir
Bu haberi benden önce forumda sizlere zaten bir başka arkadaşımız haber vermiş.
Ben bir hesap açtım, ancak VERIFIED üye olamıyoruz bunu size belirtmek isterim. Çünkü PayPal Türkiye bankalarına ait kartları kabul etmiyor ve VERIFIED bir üye olamıyoruz. Ne zararı var derseniz VERIFIED olamamanın, herşey bir yana en önemlisi hesabımıza daha doğrusu banka veya kredi kartımıza para aktarımı gerçekleşemiyor. Zaten bu da bir önceki arkadaşın mesajında vardı.

Aklıma direk kart gönderen siteler geldi. Acaba bu konuda bir fikri olan var mı?

Bu arada eminim ki yakında Türkiye bankalarına bağlı hesaplarda direk ödeme listesine alınacak ama en azından o zamana kadar...

Bi de adet yerini bulsun,
Buyurun arkadaşlar satış yapmayı düşünenlere benim referral linkim. İsterseniz buradan üye olun.

https://www.paypal.com/row/mrb/pal=UBP937EAPUMV8

Herkese saygılar,

T

TheOne

Misafir
Ödeme yapıyor ama malesef Türkiye bankalarına değil. Bende bunun yönetimini bilen varsa diye soruyorum aslında.
Yani bi şekilde Kart gönderen bir firma ile çalışsak olur mu? Kimler var gibi...

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm listeye girmiş ama turkiye bankalarına ödeme yapmıyoo bende bilmiyom o nmuhabbetti

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HSBC BANkasına oluyosa anlatırmısın bu konuyu nasıl oluyoo hesabımıızın olması yeterlimi yoksa daha başka bişeyler isteniyomuu ayrıyetten bir harcama yapma durumu varmı yada ne bilim hesaptan belli bir yüzde mi alıyoo kendisine ?
anlatırmısın ark

K

kaston

Misafir
Verified olmadıktan sonra bir işe yaramaz ki ...

Ayrıca Bu anlatılan HSBC işlemiyle verified olabiliyormuyuz ?

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hsbc ye başvurdum böyle bir hizmetleri yokmuş acaba kalkmış olabilir mi

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya verified daha yeni oldum be ya kim diyor turkler verified olamiyor diye,
ben oldum arkadasim.
bunun icin adamlara 1.95 dolar yatirman ve islem neticesinde sana 4 haneli bir numara gonderiyorlar bu numaryi girince turkish verified oluyorsun,ben oldum,yanlis yonlendirme yapmayiniz.
dunyada acaayip cok sayida insan paypal kullaniyor paypalsucks da paypal uzerinden para yiyen bir site

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bursa da ikamet ediyorum fakat iki ayrı hsbc yetkilisine telefonla ve bankaya giderek başvurdum ve sordum böyle bir hizmet olmağdığını söylediler bana lütfen böyle bir hizmet varsa hizmetin tam ismini rica edebilirmiyim zira paypaldan yüklü miktarda alacağım var

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda bazi arkadaslar ufak komisyon karsiligi paypal paralarinizi gonderiyorlar bankaya

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
forumda bazi arkadaslar ufak komisyon karsiligi paypal paralarinizi gonderiyorlar bankaya
Evet düşük bir komisyon ile paypal -> TR Banka para transferi yapabiliriz.

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın ama rakamlar büyük aracıya güvenemem sanırım yardımcı olmayacaksınız bu konuda

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal direk olarak Türkiye'ye ödeme yapmıyor maalesef. Ama çok büyük bir miktar ise müşteri hizmetlerine mail gönderin. Yada yurtdışında bulunan bir akrabanızı kullanın.

Başka çözüm yolu yok.

gorsan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım o şekilde yapacağım teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5