İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Server Fiyatları- Webabi Güvencesi İle

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belirtilen özelliklerdeki sunucuları sistemnet telekom www.sunucu.org üzerinde satıyor. minimum 3mbit bağlantı (960gb bandwith) veriliyor. TürkTelekom alt yapısıyla bunu vermek hiç problem değil TTdeki gelişmelerden dolayı.

Tabi yine sunucu.org üzerinde yapılan satışlar gibi 100Mbit hatlı makine satıp bandwhitini kısıtlayıp ucuz fiyatlara satabilirsiniz.

mesele hiç bir zaman bağlantı değildir. Mesele bildiğimiz gibi bandwithdir.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende merak ettim su erzurumdaki dcnin web adresini...

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod Adı WEBABİ- 60
İşlemci AMD Sempron 2800
Bellek 512 Mb.
Sabit Disk 40 Gb.
IP Adresi 2
Kontrol Panel -
Işletim Sistemi * Linux, Windows 2k3
Trafik 1000 Gb.
Teknik Destek ** Ucretsiz
Yedekleme (Aylık) *** 10 YTL/Ay
7/24 Sunucu Izleme -
Güvenlik Duvarı (Firewall) -
Atak Onleme Sistemi (IDS) -
Uzakdan Yeniden Başlatma Ucretsiz
Stok/Gelecek Urun "-/20+"
Kurulum Ucreti 0 YTL
Aylık Ucret 90 YTL

bana bu çok uygun geldi. @webabi online görüşebilecegimiz bi adresiniz varmı?

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili ekstra ve diğer meta tagları konuşan arkadaşlar olayı abartıyorsunuz eğer webabi basit bi yer olsaydı awbs bayiliğini alamazdı.
bknz-> http://www.webabi.net/awbs.php
Ek olarak sorduğunuz konu dışı konulara bende olsam bende cevap vermezdim bu tür sorular ya msn üzerinden yada mail yolu ile cevaplanır çünkü söylediğiniz cevaplarının hiç birinin dedicated ile alakası yok ki webabi sadece hosting, reseller işi yapmıyor işleri yoğun olduğu içinde aktif olamıyor ama bir çok arkadaşım webabide sitelerini barındırıyorlar ve şu ana kadar öyle abartılacak bir problemlede karşılaştıklarını belirtmediler o yüzden kişiler hakkında yorum yaparken ilk önce yaptıklarını tartın daha sonra yorumunuzu belirtin.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web abiyi araştırması için teşekkür ederim.
ancak bu kişilere nasıl ulaşabiliriz irtibat bilgiside verebilirmisin; şu an Co-Location arayışları içerisindeyim
son zamanlarda Sistemnet Telekominikasyon ile sorunlar yaşıyorum
(faturamda extreler var ama bundan benim hiç haberim yok ve extre istiyorum gelmiyor sanırım kredi kartının limitinin çok olduğunu anladılar :) )
sadecehosting e geçmeyi de düşündüm. ama bi kaç kez arama rağmen bir türlü yanıt alamadım ( her defasında selçuk bey arayacak beni )

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar; Sessiz kalmayi tercih edecektim , lakin alipda sonradan pisman olumamasi icin simdi dusuncemi soylemek istedim , bahsedilen verimerkezi , netline.com.tr IRCD barindirma portfoyu ile hizmet'e atilmis eski 1 shell/ircd hosting firmasidir , daha sonra 1 internet kafe network'u kurmak gibi basit verimerkezinin basit oldugunu dusunmus olsa gereklilerki , erzuruma sozde verimerkezi actilar , icerigini bilmemekle beraber verimerkezinin hic bir detayli fotografi yada resmi web sayfasi mevcut degil , cidden iyi arastirilirsa verimerkezinin asil isinin BOTNET barindirma oldugunu cok rahat sekilde anlayabilirsiniz , keza bunu yasayip yakindan goren en az 20 tane insan telefonlariyla birlikte verebilirim , operasyonel kriterini olmek icin lutfen kendilerinden detayli 1 referans listesi isteyiniz netline.com.tr verimerkezinden , hangi siteleri barindirdiklarina dair , pek birsey elde edeceginizi dusunmuyorum , cunki verimerkezinin suana kadar acik kalabilmesini saglayan BOTNET sahipleridir , burdan butun forum.iyinet.com kullanicilarini uyariyorum DİKKAT edin.

Saygilarimla

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abacus arkadaşımız haklı. botnetçilerin mekanı orası
Merhabalar; Sessiz kalmayi tercih edecektim , lakin alipda sonradan pisman olumamasi icin simdi dusuncemi soylemek istedim , bahsedilen verimerkezi , netline.com.tr IRCD barindirma portfoyu ile hizmet'e atilmis eski 1 shell/ircd hosting firmasidir , daha sonra 1 internet kafe network'u kurmak gibi basit verimerkezinin basit oldugunu dusunmus olsa gereklilerki , erzuruma sozde verimerkezi actilar , icerigini bilmemekle beraber verimerkezinin hic bir detayli fotografi yada resmi web sayfasi mevcut degil , cidden iyi arastirilirsa verimerkezinin asil isinin BOTNET barindirma oldugunu cok rahat sekilde anlayabilirsiniz , keza bunu yasayip yakindan goren en az 20 tane insan telefonlariyla birlikte verebilirim , operasyonel kriterini olmek icin lutfen kendilerinden detayli 1 referans listesi isteyiniz netline.com.tr verimerkezinden , hangi siteleri barindirdiklarina dair , pek birsey elde edeceginizi dusunmuyorum , cunki verimerkezinin suana kadar acik kalabilmesini saglayan BOTNET sahipleridir , burdan butun forum.iyinet.com kullanicilarini uyariyorum DİKKAT edin.

Saygilarimla

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten webabi de orada olan makinalarını çekti diye biliyorum. Teklana aldı galiba.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web abiyi araştırması için teşekkür ederim.
ancak bu kişilere nasıl ulaşabiliriz irtibat bilgiside verebilirmisin; şu an Co-Location arayışları içerisindeyim
son zamanlarda Sistemnet Telekominikasyon ile sorunlar yaşıyorum
(faturamda extreler var ama bundan benim hiç haberim yok ve extre istiyorum gelmiyor sanırım kredi kartının limitinin çok olduğunu anladılar :) )
sadecehosting e geçmeyi de düşündüm. ama bi kaç kez arama rağmen bir türlü yanıt alamadım ( her defasında selçuk bey arayacak beni )

21 mart 2007;
Extremdeki sorun çözüldü. herşey normal bir şekilde devam ediyoruz:)

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webabi şahsen tanımam ama yıllardır internet ortamı içindeyim sağlam refaranslı bir ark olduğu heryerde belli oluyor yani bazı ark illa yorum olsun die bazı insanların emeklerine karşı lütfen daha dikkatli vede özenli olsun ön yargılı konuşmasın
+ ben host aldığım firmada netline bağlantılı 3 yılıdr herhangi bir sıkıntı görmedim Botnet burdaki çoğu webmaster arkadaşlar eleştiriyor ama bir Çok arkadaşta barındırıyor sunucularında özelliklen irc sunucularında bende irc sunucum olduğundan çok iyi biliyom .. ama şunu diim burda webabi refarans olarak şimdiye kadar kimseden bir şikayet gelmedi bir çok forumda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5