İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Zeka Oyunları Yarışması "OYUN 2006"

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Türkiye 11. Zeka Oyunları Yarışması
Amaç

Her yaştaki insanımızın düşünme, mantık yürütme ve problem çözme alışkanlıklarını ve yeteneklerini geliştirmeye katkıda bulunmak.

Yarışma Koşulları

» Yarışma, (yaş, tahsil vb. sınırlamalar olmadan) dileyen herkese açıktır. Yarışmanın tüm aşamaları ücretsizdir.

» Eleme sınavı cevapları en geç 28 Ekim 2006 Cuma günü postayla, faksla, TZV web sitesi (http://www.tzv.org.tr/oyun2006) üzerinden veya elden vakfımıza teslim edilmiş olmalıdır. Sınava internet üzerinden katılan yarışmacılarımız sadece TZV web sitesi üzerindeki katılım formundan cevaplarını gönderebilirler. E-posta ile gönderilen cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır .

» Yarışmaya TZV web sitesinden katılanlar, soruları cevapladıktan sonra süre bitimine kadar kaldığı yerden devam edebilir veya cevaplarını değiştirebilir ayrıca sınav bitiminden sonra hangi sorudan kaç puan aldığını görebilirler.

» Eleme ve Yarı Final sınavlarında başarılı olan yarışmacılara sonuçlar internet ve posta yoluyla ulaştırılacaktır.

» Final sınavına katılmaya hak kazanan yarışmacıların ulaşım masrafları Türkiye Zeka Vakfı tarafından karşılanacaktır.

» Yarışmada birinciye 15, ikinciye 10, üçüncüye 5, dördüncüye 3 ve beşinciye 2 Cumhuriyet altını verilecektir.

» Yarışmadaki her türlü soru, oyun ve fikre ait telif hakları Türkiye Zeka Vakfı'na aittir. Yazılı izin alınmadan alıntı ya da uyarlama yapılamaz.

» Türkiye Zeka Oyunları Yarışmalarının çözümleri açıklanmamaktadır.

» Türkiye Zeka Vakfı yarışma takviminde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
SLM ARKADASLAR

SİZİ BENDE SEVİYORUM.SİZ BENIM İCİN MUHTEŞEMSİNİZ.HEPİNİZE TEŞEKÜR EDRİM BUNU OKUDUGUNUZ İÇİN SİZE.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5