İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyede Böyle Reklam Veren Yok Para Kazanmayan Kalmasın

RainmaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Bugün İtibari İle Yeni Bir Reklam Veren Hizmete Girdi...

İddia ediyoruz böyle bir ortaklık bulamayacaksınız.Sitelerinizden çok iyi paralar kazanacaksınız.

Ortaklık affiliates sistemine göre çalışan sistemde sattığınız ürün başına %50 kar alıyorsunuz.En ufak paket 10 usd olduğundan minimum her satışınız en az 5 usd yapıyor ( Daha büyük paket satma ihtimalinizi düşünebilirsiniz ) ayrıca kazandırdığınız müşterinin her alışverişinden yine %50 kazanıyorsunuz.

Tüm bankalara eft garanti işbank akbank finans a havale ve de paypal ödeme seçeneği bulunmakta

Min Ödeme 10 usd

Daha çok ürün satmak için istediğiniz her şekilde banner reklamların kendilerini yada çevresini süsleyebilirsiniz.

Bir çok ortaklık sisteminde bireysel ortaktan KDV kesintisi yapılır.Bu sistemde KDV kesintisi yok.Paranız net olarak elinizde olacak.

Peki hemen akıllara takılan ya ödemezse sorusunun cevabı ?

Arkadaşlar bu sistemi bizlere sunan yasal olarak Vergi Levhası olan bir firmadır.Firma hosting ve domain pazarında yer almaktadır.Hepimiz çok iyi biliyoruzki domain hosting firmaları olumsuz şeylere dahil olmak istemezler.Aksi halde müşteri kaybederler.Ayrıca yasal olarak kurulmuş bir firma olmasıda ödeme için bir garantidir.

Peki nasıl kazanacağım , kazancımı nasıl kontrol edeceğim ?

Arkadaşlar sistem karşılıklı fayda esası ile kurulmuş bir ortaklık projesidir.Firmamızın bizlere sunduğu banner ,box yada text reklam seçenklerinin altına referral ( size ait link ) linki yerleştirerek sitelerinizde yayınlıyorsunuz.

Sizin referral linkiniz üzerinden gelip herhangi bir Hosting paketi yada Tasarım hizmeti ( Domain Dahil Değildir ) alan bir kullanıcı olduğu anda siz kazanıyorsunuz hemde % 50 oranında.

Firmanın en küçük hosting paketi 10 usd ücretinde.Yani bundan iki adet satsanız 20 usd eder yarısı sizin olacağından 10 usd anında ödeme isteyebilirsiniz.Ödeme için ay ortası ay sonu yok 10 usd olduğu an hemen ödeme isteyebilirsiniz.

!!! Ayrıca diyelimki sizden gelerek paket satın alan müşteri firmadan memnun kaldı ve bir sene sonra pakedi yeniledi.Siz yine hiçbirşey yapmadan %50 kazanıyorsunuz.

Kazancınızı üyelik bilgilerinizle girdiğinizde size özel panelden an be an görebileceksiniz...

En büyük reklam veren google tavsiyelerinin bile geri dönüşümünün 2-3 usd olduğunu düşünürsek bu gerçekten güzel bir gelir kaynağı oluşturabilir.

Ortaklık sistemi için lütfen pm isteyiniz...

Online olduğum süre zarfında sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım...

ilk ödememi aldım işte resmi arkadaşlar...

adsztp5.png

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye pm?firmayı yazmıyorsun, ayrıca türkiyede böyle reklam veren çok gördük.....

RainmaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım ben firma sahibi değilim izni olmadanda ismini uluorta yazmıyorum istersen pm atabilirim istemiyorsan birşey diyemeyeceğim

qdeveloper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi bir teklif.

yahu arkadaşlar sürekli bu tarz ilanlar pm ile cvp istiyor fakat ben bu forumda bir türlü pm atacak bir yer bulamıyorum acaba azami msj sınırı falan mı var böyle durumlarda yeni üyeler mahrum mu bırakılıyor ( eğer varsa ) arkadaşım sistemle ilgileniyorum fakat dedim gibi pm atamıyorum yardımcı olursan sevinirim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşım ben firma sahibi değilim izni olmadanda ismini uluorta yazmıyorum istersen pm atabilirim istemiyorsan birşey diyemeyeceğim

Bedava reklamını yapabilen ismini yazabilir, vergi levhası olması dolandırıcılık,sahtekarlık gibi eylemleri engellemez.

RainmaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
40 ytl Ödeme aldım SS koyucam arkadaşlar...

SS konu içine eklendi ödemem hesabıma geçti...

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazandırdığınız üye başına bir gelir mi alıyorsunuz ki site adresini vermiyorsunuz? Nedir bu pm ile vereceğim muhabbeti. Adı üstünde reklam firması, ismini vermeden reklamı olmaz zaten.

Sen böyle yaparak burdaki insanların aklına şunları getiriyorsun

1-Getireceğin üye başına komisyon.
2-Webmaster forumlarda 10-20 sayfa konu uzatarak reklamın daha kralını yapmak.

RainmaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kazandırdığınız üye başına bir gelir mi alıyorsunuz ki site adresini vermiyorsunuz? Nedir bu pm ile vereceğim muhabbeti. Adı üstünde reklam firması, ismini vermeden reklamı olmaz zaten.

Sen böyle yaparak burdaki insanların aklına şunları getiriyorsun

1-Getireceğin üye başına komisyon.
2-Webmaster forumlarda 10-20 sayfa konu uzatarak reklamın daha kralını yapmak.

benden link isteyen arkadaşlar var yukarda sor bakalım refli linkmi vermişim...

xxx.com şeklinde refsiz linki veriyorum...

ben firma sahibi yada çalışanı değilim izinleri olmadan da kampanya haberlerini izinsiz duyurmuyorum...

İsterseniz pm atarım ilgilenir incelersiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5