İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyede Debit Kart

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiyede debit kart çıkaran bankalar var mı arkadaşlar? hsbc profilo şubesine gittim kimse debit kart diye birşey bilmiyor kafayı yicem o ona soruyor o ona en sonunda hepsi yok öle birşey dediler bende sinirlendim çıktım zaten bir bankacıya derdimi anlatabilsem dünyadaki en mutlu webmaster ben olurdum heralde.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkyie'de debit kart alabileceğin bir kurum yok.sadece yurtdışındaki tanıdıklarla alabilirsin yada internette sana debitkart gönderen siteler var ama onların da hangisi güvenilir hangisi değil bilmiyorum.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok yurt dısından zaten stormpayden alıcam bir tane debitde türkiyede veren banka var mı diye merak etmiştim yokmuş ilgiiz için sağolun.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankaların hepsi debit kart verir. Debit kart demek harcama kartı demek. Örneğin Garantinin paracard'ı atm kart olmasının yanında ayrıca debit karttır. Maestro amblemli olan tüm banka kartları dünyada 3 milyon atm'de kullanılabiliyor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
maestro
visa electron
cirrus
plus

bunların hepsi debit card tır
stormpayin verdiği ise preloaded denilen merkez tarafından doldurulan tek hesaba bağlı ek kartlardır. yurt dışında toptancılardan alınır.

P

parabelsem

Misafir
..

peki arkadaslar stormpayden debit cardı alsak örneğin garanti bankası atm minden stormpay hesabımızdan para çekebilirmiyiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5