İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkiyede içerik açısından ilk ve tek

W

WindRacer

Misafir
insanların birbirleri hakkında mesajlar yazabileceği bir site.
mesajları kimin yazdığı gözükmüyor.
Kısaca Tanıtım Yazısı Aşağıdadır....

İnSaNKaZaNi.CoM Nedir, Ne Amacla Kurulmuştur Ve Ne İşe Yarar?
Size, Sitede Yapabileceklerinize Dair Aşağıda Bir Kaç Örnek Verdik. Bu Alternatifleri İstediğiniz Gibi Çoğaltabilirsiniz.

Bir Nevi Yıllık;
İnSaNKaZaNi.CoM Sitesini ömür boyu kullanabileceğiniz bir nevi yıllık (andaç) olarak düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınız hakkında istediğiniz her şeyi yazıp gönderin, kendi kendinize arşiv oluşturun.

Bir Nevi İnsan Ansiklopedisi;
İnSaNKaZaNi.CoM Sitesini merak ettiğiniz bir kişi hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz bir nevi insan ansiklopedisi olarak düşünebilirsiniz.

Ders Seçiminde Kolaylık;
Öğrenciler için mükemmel bir kaynak. Ders almak istediğiniz hocanın ismini girip, hoca hakkında tüm yorumları okuyabilirsiniz. Bizce, yorumları okumadan tercihinizi yapmayın.

Tam Bir Dedikodu Kaynağı;
Dedikodu yapmayı sevenler için; ismini yazdığınız kişi hakkında bilmediklerinizi, duymadıklarınızı öğrenebilirsiniz. Siz de istediğiniz kişi hakkında yazarak gizli kalan bilgileri su üstüne çıkarıp bunu herkezle paylaşabilirsiniz. Üstelik mesajları kimin yazdığı site üzerinden görülmeyecektir.

W

WindRacer

Misafir
bugunlerde unutkanlığım üstümde , sitenin adresi aşağıda...

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

bz.tc

Misafir
Çok iyi bir fikir ama bence biraz tehlikeli bir site bu...
mesela işsiz avukatlar için iyi bir tazminat davası kaynağı olabilir ileride :)

Yazıyı yazanlar hakkında iyi istatistik tutulması gerekir site sahibince.. en azından her mesaj için gönderme zamanı ve gönderen IPsi, yazılanlardan yasal sorumlu olmamak için, gerekli... zannedersem bu yapılıyordur...

Ayrıca üyelik şatlarına rağmen yazılanların onay gerektirmesi (gerektiriyorsa - çünkü "onay bekleyen mesaj" diye bir istatistik bulunuyor sitede) .. yazıyı onaylayanın bu yazıyı okuyup yayınladığını gösterir, bu durum onaylayana sorumluluk yükler, çünkü yazıyı yayınlayan bu durumda yazarın kendisi değil onaylayan oluyor... umarim sistem ekşi sözlük gibi ilk birkaç mesaj sonrası yazılanların onaysız yayınlanmasını sağlıyordur.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
dizayn guzel... içerik de desteklerse başarılı olur kanısındayım... bize de tebrik edip arada tıklamak kalıyor... umarım ilk gunku heyecanını hiç bir zaman kaybetmezsin... benim sorunum biraz bu... :)

L

levocan

Misafir
Değişik bir fikirle üretilmiş bir site..
Dizayn bence güzel..
Yalnız üye olabilmek için mutlaka iki kişi hakkında yorum yazma sartı biraz abes gibi geldi bana. Sadece mesajları okumak isteyen ziyaretcileri kacırabilir...

Eline sağlık...

W

WindRacer

Misafir
üyelik sırasında 2mesaj zorunluluğunun tek sebebi, site içeriğinin artması amacıyla konulmuştur...

şu an 100 civarı mesaj kayıtlı, ilerde beni tatmin edecek mesaj sayısına geldiğimde tabiki bunu kaldıracam,

ama şimdi her üye için mesaj zorunluluğu koymazsam, site içerik açısından çok bi artış görülmez kanısındayım....

yanlışmı düşünüyorum? yorumlarınıza açığım...

W

WindRacer

Misafir
bahsettiğimiz sitesinde kasım ayı sonuna kadar en çok mesaj yazan üyemize ödül veriyoruz, ayrıntılı bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5