İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkiyede yokmu adsense gibi bir sistem yapacak.

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyoruzki adsense googlenin gelişmiş arama sistemini kullanarak içeriğe göre reklam çıkarıyor.

peki türkiyede adsense.mynet.com burda birçok mynet karşıtı var.
veya en iyi türk arama motoru bu işe girişemezmi?

turkiyede bu işi hakkıyla yapabilecek bir site veya kurum varmı sizce?

google.com.tr nin yonlendir.com la ne gibi iş birliği var bilen varmı?

İdari Sorumlu : MarkMonitor, Inc (mi154-metu)
Ödeme Sorumlusu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)
Teknik Sorumlu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum 'da yahoo.com.tr 'yi arastirirsan yonlendir.com ve google.com.tr arasinda ki bag konusunda bilgi edine bilirsin.

Turkiye 'de adsense gibi icerige gore reklam cikartacak bir affiliate sistemi yapilmasi cok zor ( sistemin hazirlanmasi degil herhangi bir firmanin bunu yapmasi ) Nedeni ise turkiye de kilerin ya odeme yapmamasi ya clickleri eksik saymasi yanda cok dusuk meblalar vermesi. Sahsen MYNET bile boyle bir sistem yapsa kullanmadan once bin dusunurum ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi yapilir yapilmasina da turklere webmasterler ne kadar guvenir orasi tartisilir yoksa buda kul isi sonucta. Birebir aynisi olmaz da benzeri olur. Iski turkler odeme yapsin. H4x0r sende biliyorsun kac tane turk firmanin affiliate sistemi oldugunu kac tane dogru duzgun odeme yapan var ki ?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kesinlikle türk reklamverenlere güvenmiyorum..

misal bonuspara.net var 40 ytl aldım mail attılar reklamları sitenizden kaldırın çalışamıyacaz sizinle diye..
clickpara.net çıkmış freeze reklamlarını koyuyor freeze türkiye kayıtları için 10cent ödüyo bunlar 20.000 tl veriyo yani 7 kat kazanıyolar..

neyse tr sponsora güvenmem o kadar isterse adsense kursunlar

S

Skeleton

Misafir
Yapılabilir bence ama adsense'de olduğu gibi isteyen herkesin girebileceği bir sistemin kontrolü zor olabilir. Bu yüzden aynı mantıkla çalışan ama reklam yayınlayacak siteleri seçerken daha titiz davranan bir sistem kurulabilir. Yoksa ot, çöp, tc kimlik no, döviz kurları gibi içeriği olan yarım saatte php nuke ile kurulan siteler bu sisteme alınırsa işin tadı kaçar. Tabi kaliteli sitelere reklam verecek kaliteli firmalarla da bağlantı sağlayabilmesi gerek böyle bir reklam programı sahipleri.

theflood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız kesinlikle Arama Cc var Biliyorsunuzdur aylardır bi 50 ytl yi ödemdiler aylardır parasındda değilim inada bindi email attım tel açtım numara bile doğru değil ee neycan iste turkis reklamlare..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5