İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyeden gelen hitlerinize ödeye arama motoru sponsoru!

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese yeniden selamlar,
Yeni bir arama motoru sponsoru daha piyasaya çıktı arkadaşlar... Aslında arama motoru sponsoru bulmak sorun değil ama piyasada bulunanların neredeyse tamamı Türkiyeden gelen hitlere ödeme yapmamaktaydı! :(
Darkblue son zamanlarda piyasaya çıkan ve Türkiyeden gelen hitlere ödeme yapan son sponsordu ama ne yazık ki , o da artık türkiyeden gelen tıklamalara ödeme yapmayacağını duyurdu :(
Bugün size tanıtacağım sponsorun da sonu darkblue gibi olmaz diye umarak tanıtıma başlayalım...
Bu sponsor darkblue veya overture (goto) gibi tıklama başına sabit ödemede bulunmuyor. Serviste yayınlanmak için ödemede bulunan websitelerinden komisyon kazanmaktasınız... Bilen bilir, smart search arama yazılımı çıktığından beri bu işi önüne gelen herkes yapmaya başladı gerçi ama bu servis ayrıca piyasadaki benzeri arama makinelerinden de sonuçlara link vermekte. Dolayısı ile sadece kendi arama tabanını kullanmadığı için kazanma şansınız artmakta...
Darkblue kullanan ama hala alternatif arayan arkadaşlar için darkblue'dan daha karlı olacağını söyleyebilirim...
Artılarını listeleyecek olursak...
1) Diğer arama makinelerindeki Ödemeli listelere de link verdiği için kazanma şansınız artmakta...
2) Türkiye'den gelen hitlere de ödeme yapmakta ve tabi Türkiye'deki webmasterlara da ödeme yapmakta...
3) Tıklamadan gelen gelirin %75'ini size ödemekte...
4) Alt üyelerinizden de ekstra %7 kazanabilmektesiniz...
5) Verdiği reklam panolarını özelleştirmeniz hatta sadece tekst bazlı reklam yapmanız bile mümkün...
6) Son olarak size Türkiyede tutulan arama kelimelerinden birkaçını ve bu kelimelerde listelenecek ilk linklere tıklanması durumunda ne kazanacağınızı gösterir birkaç tane bilgi yazayım... daha alt sıralardaki linkler daha az kazandıracaktır!
free: 0,06 $
vegas: 0,44 $
email: 0,09 $
free email: 0,04 $
webhost: 0,32 $
hosting: 0,19 $
sms: 0,023 $
free sms: 0,013 $
mp3: 0,096 $
free mp3: 0,088 $
free saks: 0,032 $
hek: 0,014 $
passwords: 0,023 $
bedava: 0,0059$
asp host: 0,051 $
php host: 0,026 $

Sitenize koyacağınız linklerden ne kazanabileceğinizi gösteren bir ratemetresi var... Yukarıdaki bilgileri bu ratemetreden aldım... Bu yazdığım oranlardan %75'ini siz alacaksınız!

Bir bilgi daha... absürt siteniz ile de bu servise katılıp tıklamadan kazanmanız mümkün...

Alt üyem omak için :
FirstBookmark adresine tıklayabilirsiniz....

Bu forumu veya benim sitemi gezip, hala alt üye fobisi olan arkadaş yoktur umarım :)
Herkese bol kazançlı internet dolu günler...

T

ToMmY

Misafir
Umarım ödeme yapar bu arama motoru, ama bu şirketler işlerine gelmeyince bi bahane uydurup ödeme yapmayabiliyolar, örneğin DarkBlue birçok kişiye ödeme yapmıştır hemde hile yapıldığı halde 1000 dolar gibi büyük ücretleri ödemiştir, ama işine gelmediği bi tarihde 500 dolarımın üstüne oturmuş sonrada site ingilizce değil diye bir açıklama yapmıştır, Türk iplerden gelen clicklere ve Türkçe içeriğe ödediği halde... Nedense İngilizce sitelere ödeme yaptıklarını veya Türk iplerden gelecek clicklere ödeme yapmıcaklarını çek kesim zamanı söylemeyi tercih ediyolar, tamamen tezgah açma durumu var ortada...

Genelde bu arama motorlarında Hosting şirketleri - vegaslar ve P2p mp3 programları çoğunlukla yer almakda çoğuda satış yapabilmek için bu arama motorlarına para ödüyor, haliyle bizden istediği verimi alamayıncada 3-5 ödemeden sonra bi bahane uydurup ödemeyi kesiyolar, bu tip sponsorlarda ilk çalışan olmak önemli yani başkasına ödesin ondan sonra çalışırım taktiği tutmuyo, Türk trafiğinin işe yaramadığı anlaşılmadan önce min. çek miktarını tutturmak gerek :)

Yabancı sponsorlar tamamen sapıtmış durumda yüzde 90 ı ödeme yapmıyo veya aylar sonra ödeme yapıo, internet reklamcılığı en berbat günlerini yaşıyor...

Not: Bir ödeme yapmayan şirketde Clixgalore dur daha kimseye ödemişliği yok, bi 300 dolarımızın üstünede o yattı, sonumuz hayır ola.

- - - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu belirtmen iyi oldu ben atlamıştım :)
Hakikaten de bu şirketlerden kazanabilmek için ilk kullananlardan olmak gerekiyor :( Zaten bir süre sonra daha az kazanç aldığı bölgelerden gelen tıklamaları hesaplama dışı bırakacaklardır sanırım... Yine de herkese bol kazançlar...

T

ToMmY

Misafir
Böyle direk linkle çalışan arama motorları çok ilgi çekiyor haliyle tıklamalar ve kazançda artıyor ama ziyaretçi MP3 linkine tıklayınca karşına Kazaa - Rapsody gibi p2p motorlarının ücretli servisleri çıkıyor belki amerikalı adam basar 5 doları alır programın ücretli versiyonunu ama Türkiyedeki kredi kartı kulananımın azlığı, olan kartlarında birçok yabancı sitede geçmemesi (garanti bonus card gibi) satışa olan az ilgiyi dahada azaltıyor...

Onun için ilk kullanıcılar ücterlerini alabilir ama böyle programların ömrü Türkiye için 1-2 ayı geçmez.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 ay az bir zaman ama neyse... Ben bu tür sponsorların ödemelerinde sorun yaşamadım. Kazançta azalma yaşasamda, ödememe durumu pek olmadı...
Overture türü arama makinesi sponsoru yerine, tıklamadan komisyon verenler bana her zaman daha cazip gelmiştir. Bu alanda firstbookmark başı çekmiyor ödeme cazibesi açısından ama Türkiye'den gelen trafiğe ödeyen ender yerlerden olduğu kesin. Ama yabancı ağırlıklı özellikle kuzeyamerika ağırlıklı bir trafiğiniz varsa alternatifler ve kazanç oranınınız artacağına şüphe yok!...
Yinede dediğim gibi darkblue kullananlar için şu an en iyi alternatif olarak gözükmekte...
Herkese bol kazançlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5