İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyeden Host *Kampanya*

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TürkiyeDen Host almak isteyen

1 gb alan : 25 gb trafik aylık 25 ytl

2 gb alan : 50 gb trafik aylık 50 ytl

Dc : sistemnet telekom

Makina özellikleri : p4 2.66 , 1gb ddr ram , 80gb SATA hdd

Daha değişik istekleriniz için pm gönderebilirsiniz.

U

umurcan

Misafir
adamlar gidip 1 gb ı yıllık 25 ytl ye sattıktan sonra arkadaşın bu güzel paketleri satması bile zor gibi gözüküyo :(

D

deja-vu

Misafir
dc ?
fatura kesıyomusunuz?
web stenız varmı?
test ıcın url?
server öz.?

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
adamlar gidip 1 gb ı yıllık 25 ytl ye sattıktan sonra arkadaşın bu güzel paketleri satması bile zor gibi gözüküyo :(

sen türkiyeden host kiralamanın kaça patladığından haberin olmadığı için konuşuyorsun bi fiyat araştırması yapıp sonra konuşsan.

R

*reyeskane-

Misafir
FalconBB' Alıntı:
sen türkiyeden host kiralamanın kaça patladığından haberin olmadığı için konuşuyorsun bi fiyat araştırması yapıp sonra konuşsan.

Türkiye'den kiraladığın dediğin dc neresi? Veya bir domain ver ordan bakalım hangi dc olduğuna.. Yoksa nixcon'dan alıp satanda var, başka tr de bulunandan alıp satanda..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkServ.Net sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için bakimdadir.

Güncel: 10 Mbit TTnet + 1 C Class ip Aralığı + 25 ATX/RACK Server Kapasitesi => 1.250 Ytl / Ay
Güncel: Dedicated , Co-Location , Oyun Sunucusu , Web Hosting , IRCD & Radyo Hosting Hizmetleri devam etmektedir.

baktım(!)

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
TurkServ.Net sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için bakimdadir.

Güncel: 10 Mbit TTnet + 1 C Class ip Aralığı + 25 ATX/RACK Server Kapasitesi => 1.250 Ytl / Ay
Güncel: Dedicated , Co-Location , Oyun Sunucusu , Web Hosting , IRCD & Radyo Hosting Hizmetleri devam etmektedir.

baktım(!)

O test için url verdim hostda hiçbir sorun yoktur.Site yapım aşamasındadır.Sadece o kadar.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FalconBB, kimseye kendini kanıtlamak zorunda değilsin. Ben onu da denedim, gereksiz oluyor. Kaliteli hizmet verdiğin sürece inşallah hakettiğini alırsın.

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Immunity' Alıntı:
FalconBB, kimseye kendini kanıtlamak zorunda değilsin. Ben onu da denedim, gereksiz oluyor. Kaliteli hizmet verdiğin sürece inşallah hakettiğini alırsın.

Sağolasın teşekkür ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5