İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin 1 numaralı dini sitesi için hosting + alan sponsoru aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demir431

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Türkiye'nin 1 numaralı dini sitesini yapmak icin sponsor arayışındayım.

neler yer alıcak

-Dua ögrenilebilecek
-Kuran-ı Kerim sesli ögrenebilecek.
-Dini konular yer alacak
-Peygamberlerin ve evliyaların hayat hikayeleri ve yaşanmış olaylar yer alacak.

ve bir cok sey.

alan boyutu en az 1gb ve üzeri olması gerekli
hosting ismi ise sponsor ile karar verilecek
sponsor reklamlardan %20 pay alacak.
site yönetimine karışmayacak.
hosting ve alan adı en az 2 yıl olarak şekilde ödemesi yapılacak.

İDDAA ediyorum . Word press üzerine kurulacak.

sinemahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam 2 yıldır kullandığım kendi kişisel vps sunucum linux cpanel var dini içerikli bir site için sponsor değil hediye etmek isterim host alan trafic sorun değil isterseniz öm ata bilirsiniz.

demir431

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler ama biz profesyonel bir site düşünüyoruz. Ve aldıgımız kararla sadece sponsorlar ile ilerleyecegiz. Ama farklı projelerimiz de var. Örnegin Bilişim platformu , Gezi platformu gibi.
Gerekli bilgileri [email protected] adresine mail atarsan ilerleyen zamanlarda ilgilenebilir. Tabiki reklam geliri olursa bu gelirlerde %20 pay alınacaktır.

X

Xman

Misafir
Ya hocam forumun içine ettiniz yani, bu nasıl bir mantıkdır, site kuracam Tr'nin 1 numaralı dini sitesi olacak vs. vs.. Nereden biliyorsunuz 1 numara olacağını elinizde senetmi var, wordpress site kuracaksın, sponsor hosting alacaksın, yıllardır var olan tüm dini siteleri alt edeceksin. Ne güzel memleket.

Şuraya gelipte bir dini site kurmak istiyoruz bunun içinde hosting sponsoru arıyoruz yazmak yerine böyle acayip açıklamalarla forumu kirletmekten başka bir iş yapmıyorsunuz.

demir431

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xman sen kendi işine bak ben kendi işime. tamma ilgilenmiyorsan sırf bişi yazmak isin cevap yazma.okey.

X

Xman

Misafir
Sırf bişey yazmak için değil böyle saçma konularla forumun kirletilmemesi için yazdım, ayrıca konuyuda report ettim, birazdan gereği yapılır. Öyle dağdan gelip bağdakini kovmak yok, bizim işimiz bu forumun düzeni ve selametidir, rütbemizde yönetici yazmıyor diye havagazı sanma bizi.

demir431

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar cok sey yazdım ama sonunda sildim. senin seviyene inmemeye karar verdim.
hadi sen boş seylerle ugramya devam et anladın sen

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
kardeş akıl var mantık var konu açıyosun başlığa bak. 1 numaralı olcam da demiyon başlıkta direk 1 numaralı sitesi için diyon hangi siten 1 numara.
saçma saçma konusuyorsun bi de millete boş işlerle uğraşma diyorsun. 6 yıllık islami sitem var hala 1 numara olamadık. 15k gireni var günlük bi nane yok hala. ne 1 numarasından bahsediyorsun. kaldı ki yardım istiyosan bile uslubu var dili var. karşındaki insan senin istediğin gibi istemeyle yardım edermi sence.
neyse rapor edilmiş zaten konu umarım gereği yapılır.

H

halilarici

Misafir
Ya hocam forumun içine ettiniz yani, bu nasıl bir mantıkdır, site kuracam Tr'nin 1 numaralı dini sitesi olacak vs. vs.. Nereden biliyorsunuz 1 numara olacağını elinizde senetmi var, wordpress site kuracaksın, sponsor hosting alacaksın, yıllardır var olan tüm dini siteleri alt edeceksin. Ne güzel memleket.

Şuraya gelipte bir dini site kurmak istiyoruz bunun içinde hosting sponsoru arıyoruz yazmak yerine böyle acayip açıklamalarla forumu kirletmekten başka bir iş yapmıyorsunuz.

Çok haklısın.:harika:

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bence dini site açacaklar gidip diyanet ile görüşmeli bu konuda. Dini duyguları sömürmek gibi geliyor böyle alelade istenen sponsorluklar. Durduk yere daha yeni üye olmuş bir kullanıcı gelip
" xman sen kendi işine bak ben kendi işime. tamma ilgilenmiyorsan sırf bişi yazmak isin cevap yazma.okey. "
gibi bozuk bir Türkçeyle prestij yapmış birine kafa tutması bence tuhaf.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5