İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin en iyi hosting şirketleri

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba
Sizce Türkiye'de hizmet veren ve bu işi düzgün yapan firmalar hangileridir?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
En iyisi olduğunu düşündüğünüzün bile bir sürü sizie göre eksik yönleri vardır.
%100 memnun edilemez hiç kimse
Çok müşterisi olan en iyisi değildir, çok reklamı yapılan da en iyisi değildir.
En iyisi size en yakın olandır, deneme yanılma...

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doruk 1numara
ama kurumsal old. cok tuzlu

ardından ise Sadece Hosting geliyor ve Hostcini.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçen sene reseller kullanırken vital hostingden çok memnundum.dedicateda geçme durumunda olduğum için bırakmak zorunda kaldım,orada çok pahalıydı mecburen başka firmadan kiraladım.Keşke devam edebilme şansım olsaydı.
Öneririm www.vit.com.tr

Düzeltme: Şimdi baktım, dedicated ücretleri epey düşmüş.

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen sene reseller kullanırken vital hostingden çok memnundum.dedicateda geçme durumunda olduğum için bırakmak zorunda kaldım,orada çok pahalıydı mecburen başka firmadan kiraladım.Keşke devam edebilme şansım olsaydı.
Öneririm www.vit.com.tr

Düzeltme: Şimdi baktım, dedicated ücretleri epey düşmüş.

vit bizim orada ve çok iyi dc leri var hergün bakım yapılıyor ve güzel bir firma.Kullanmanızı şiddetle tavsiye edebilirim

radahosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dc olarak : Teklan

Host : datateknoloji , turccomhost , ni.net.tr , radahosting :)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yillardir niobeweb ile calismaktayim cok memnunum kendilerinden..bence calisilabilecek cok iyi bir firma

cuhadar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
İhs yi kullanıyorum.Ancak gen.tr uzantısı için nedense domain transferinin olmadığını gördüm ve şaşırdım

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) su donemini bilemem ama 1 yil oncesine kadar kendi ayliklarini (us bes makinanin hat parasi dedicated bile degil) odeyemediginden fisinin cekilmesine defalarca ses cikarmamis ve msuterilerine binlerce yalan ile calistigi dc lere de ayni sekilde cevaplar veren firmalari iyiler arasinda gormek uzucu diger yandan doruk gibi koklu ve isini iyi yapmaya calisan karsiligindada bedeli olan tuzlu dedigimiz rakamlar gozumuzude korkutsa insanlarin farkinda olmasi sevindirici.. su donemlerde dorugu tek gecerim bu iste oda mecburiyetten :)

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bence burada beğenmediğiniz veya başka işler peşinde olan firmaları yazın ki onlarıda bilelim.

mirc1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceleri rodosweb ile çalışıyordum başlangıç için iyi bir fira yeni baslayanlar için uygun fiyat hizmet veren ama hemen CPu aşımı sağlıyor makineleri çok iyi sayılmaz şu anda microfix.com.tr ile çalışıyorum hiçbirsorun yaşamadım henüz hizmet kalitesi mükemmel

xdel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
omnis kulanıcam fakat kulanıpda memeun olmayan varmı bilemicem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5