İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin Gıda Devi Ülker'in Çakmağı - ŞOK FİYAT!

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam sen birisiyle iiddayamı gırdın bu çakmakları ben 5 tlden satarım diyerekten :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Nişasta bazlı şekerle insanları hasta ettikleri yetmedi birde çakmakları mı kullanıyorlar.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hic gülcem yoktu.. isim yok ülkerin reklamınımı yapcam 5tl veremde o benim sitenin adını cikolatanın üzerine yazsın !

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bunun manyetolusu yok muydu? bir de 5 Tl çok pahalı geldi.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
adam gelecekteki çocuğuna miras diye vermiş ya sipariş :p hahaha

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Vardır herhalde siparişçi, yalnız "çakmak" ile ilgili cümleleri şöyle bir süz Ozan:D ben gülmekten öldüm, ticari anlamda eleştirmiyorum kesinlikle. :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
5 adet siparişiniz yarın kargoya verilecektir. Bu eşsiz çakmakları bir ömür boyu çakmanız dileğiyle.

Teşekkür ederim hocam, temiz ve sorunsuz bir alışverişti.
Ben önceleri altından çakmak istiyordum ama bu deneyimi yaşayınca iyiki vazgeçmişim diyorum.

Arkadaş güvenilirdir, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
o değil ovetto kendini unutturup tekrar geliyor :D Helal olsun. Yine gülmekten yarıldım. yüksekova'da server, çakmak satışı, 450TL ssk olmadan eleman. Sonraki hamleni çok merak ediyorum yeminle. Büyüksün abi :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ovetto kardeş sabrına ve bu denli onlarca konu açabilecek olan sabrına, anlayışına ve vaktine gerçekten hayranım :D
Önceki konuların olmasa seninle ilgili farklı düşüncelerim olacak ama allahtan önceden bizleri ikna ettin kendin için :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5