İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin Online Oyun Projesi !

By_HYLT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar :

Bir Proje İçerisindeyim Fakat Bir ekibe İhtiyacım war.

Bu Oyun Nasıl Bir Oyun Diye Sorarsanız Bu Oyun DarkOrbit Tarzında Olucak Fakat

Daha Değişik yapacağız.Bu DarkOrbit'in Kurucuları Alman'lar Ve oyunda

3 Milyondan Fazla Türk Oynuyor Ve Oyun içi Para alıyor Ve oyun İçi Parada

Almanlara Gidiyor.

Bende Düşündümki Bu Oyunun Değişiği Hem Görsel Ve Hem Dah iyisini İyinet Ailesi İle yazabiliriz.

Bunun İçin Ekibe İhtiyacımız var.

Aradığımız Kişiler.

Grafik Tasarım:
Web Tasarım:
Php Coder:
Senaryo Ve Bilgi :
Yönetici:
Oyun İçin Yönetici:

Not:Bilgili Olan Herkes'in Ekibimize katılmasını Önemle Rica Olunur.

İlgilenenler Msnden Veya P.M Atmaları rica Olunur.

[email protected]

Ekleme: Kimse yok mu iyinet ailesinden ?

sky11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum php coder olabilirim fakat oyun tarzı kötü darkobit vs. varken tutulmaz bizim bir arkadas benim icin senaryo yazıyor farklı birşey onun üzerinde yapalım istersen ;)

r.enesunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

merhaba arkadaşım bu oyunlarda biraz deneyimliyimdir web tasarımda iyiyim oyun içi yöneticilerde daha iyiyim metin2 oyununda 2 tane game masterlık yaptım yani eğer birini seçeceksen deneyimli biri seçmen iyi olur ve yakında sosyal paylaşım sitem açılacak yani deneyimliyim beni seçmen akıllıca olur

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
darkorbitit severim 3 yıldır oynuyorum :) yaparsanız güzel olur bu projeyi, tr1 de HYLT klanındanmısın?

rapidman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senaryo Ve Bilgi :
Yönetici:
Oyun İçin Yönetici:
Bölümünde Olurum.
Msn'i Ekledim

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Güzel düşünmüşsünüz. Darkorbit tarzı birşeyi kolayca yapabileceğinizi sanmıyorum. Phpden anlayan web tasarımdan anlayan herkes bir darkorbit yazsa bir tane olmazdı sanırsam. Uzun süre php ile çalışmış kişilerin bu browser oyun konusunda ulaştığı nokta belli. Para almanlara gidiyor ama bu sitenin türkçe desteği türkçe ekibi yokmu. Bu oyunun türkiye yayılmasını reklamlarının yapılmasını çevrilmesini kim yapıyor. Translate ile ulaşılacak nokta belli. Elbet bir türk desteği vardır. Türklerin cebinede para gidiyordur. Forumu var osu var busu var. Hayrına iş yapmıyorlar heralde.

Verebileceğiniz olası cevaplara cevap vereyim.
-Biz zaten başlangıçta darkotbiti yapmayacağız benzer birşey o tarz birşey yapacağız.
Zaten konuda belirtmişsiniz.
Bu Oyun Nasıl Bir Oyun Diye Sorarsanız Bu Oyun DarkOrbit Tarzında Olucak Fakat
Daha Değişik yapacağız.
Darkorbit tarzı derseniz ikariam travian değilde direk darkorbit gelir akla. Bu tarz bir oyun yazılımı kolay olmayacaktır. zorlanırsınız.

-Elbet Türklerde kazanıyor ama biz %100 türk yapımı yapacağız. Sadece Türkler kazanacak.
%100 Türk yapımı bir oyun günümüzde çokta zor değil. Örneklerini mynetle vs. görüyoruz. Ama arkanızı sağlama almanız lazım. Oyun piyasasında oturmak zordur. Darkorbit zaten tanınmış bir oyun. Onun gibi birşey yaparsanız insanlar sizin oyununuzu oynamaz. Darkorbiti falan bırakın browser oyun yapın. İkariam travian gibi olsun. Diyeceksiniz onun gibi olmuş olacak bu seferde. Ama durum farklı.Browser oyunlar günümüzde sıkça oynanan vakit harcanan oyunlar. Darkorbit süreli bir oyun değil bekleme koşulunuz yok ciddi ciddi oynuyorlar yani. Anlatmak istediğim darkorbit tarzı derseniz olmaz darkorbit oynanır. Browser derseniz güzel bir proje ortaya çıkar pekte zorlanmazsınız. ''Güzel bir ekiple.''

Başarılar dilerim umarım başarılı olur.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Grafik Tasarım: Evet
Web Tasarım: Evet(Zaman oldukça)
Php Coder: Yeterli Vaktim Yok
Senaryo Ve Bilgi : Zaman oldukça
Yönetici:Evet
Oyun İçin Yönetici: Evet
***Evet Denenler kesindir.Zaman oldukça denenler ise zaman olduğunda yapılır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5