İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye’nin saklı cennetleri

Kasap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarihi ve doğal zenginliklerle göz kamaştıran Türkiye’de, bugüne kadar çok fazla dikkat çekmemiş ve az bilinen bir çok yer keşfedilmeyi bekliyor.

Suuçtu Şelalesi, Kocayayla, Sarısu, Ballıkayalar Vadisi, Bakacakkadı’daki botanik bahçe, Uluyayla… Bu yerlerin adlarını daha önce hiç duymayanlar için gizli cennetler rehberi.

SUUÇTU ŞELALESİ

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesi yakınlarında bulunan Suuçtu Şelalesi, sahip olduğu doğal güzelliklerle tam bir görsel şölen sunuyor.

Bursa’ya 100, Mustafakemalpaşa’ya da 20 kilometre uzaklıktaki Suuçtu Şelalesi, 38 metre yüksekten düşen suyu ve çevresindeki zengin bitki örtüsüyle adeta bir “doğa harikası” olarak yıllardır tatilcileri kendine hayran bırakıyor.Devamı için Tıklayın

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ballıkayalar vadisinin nesi gizli cennet yahu :D
her hafta yüzlerce adam oraya gidiyor ve çöplük içinde olmuş bir yer...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ballıkayalar vadisinin nesi gizli cennet yahu :D
her hafta yüzlerce adam oraya gidiyor ve çöplük içinde olmuş bir yer...

Ballıkayalar vadi mi oldu yaa :) evet çok güzel bir yer ama dediğin gibi hafta sonlarrı hayyata yer bulamasıısnız cöplerden ve keneden de geçilmiyor, geçen ay yanlış hatırlamıyorsam kene vakası vardı orada?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ballıkayalar vadi mi oldu yaa :) evet çok güzel bir yer ama dediğin gibi hafta sonlarrı hayyata yer bulamasıısnız cöplerden ve keneden de geçilmiyor, geçen ay yanlış hatırlamıyorsam kene vakası vardı orada?

10 yıl önce bizi vadi diye götürmüşlerdi :D

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olympos var kelebekler vadisi var. gerçi bunlar yavaş yavaş keşfediliyor. umarım bütün bu güzellikler bir gün yoğun ilgi yüzünden bozulup kaybolmaz

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir gün zengin olursam gezmek için her tarafı dolaşacam :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Kendime alıntı yapıyorum ama bu yaz Kelebekler Vadisine gittim. Gerçi hiç kelebek görmedim ama çok güzel biryer. Ölüdeniz'den tekne turuyla gitmiştim, 1 saat yürüyüş yaptık. Baya bir kayalardan tırmandık. Sonunda ufak bi şelalecik var. Buz gibi su akıyor. O kadar terledikten sonra şelaleciğin altından zor ayrıldık :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelebek vadisi on numara bir yer ya ,doğanın bize hediyesi resmen şu güzelliğe baksana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi