İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkiyeServers Hemen Teslim 4 adet VPS

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle hepinize merabalar aşağıdaki makina amerika data centerlarda hizmet vermektedir ((url:http://www.wholesaleinternet.com))dedicated makinamıza sadece 4 adet vps kurulacaktır...

Ana Makinanın Özellikleri
p3000 dual core cpu
3gb ram
500gb hdd
unmetered bandwith
100mbit gerçek port

VPS Kampanyalarımız

TSVM-256/A

P3000 dual core cpu
256Mb Ram
40Gb Hdd
400Gb Aylık Trafik
Windows+Plesk
Aylık = 50YTL

TSVM-256/B

P3000 dual core cpu
256Mb Ram
60Gb Hdd
600Gb Aylık Trafik
Windows+Plesk
Aylık = 60YTL

TSVW-512/A

P3000 dual core cpu
512Mb Ram
80Gb Hdd
800Gb Aylık Trafik
Windows+Plesk
Aylık = 75YTL

TSVM-512/B

P3000 dual core cpu
512Mb Ram
100Gb Hdd
1000Gb Aylık Trafik
Windows+Plesk
Aylık = 85YTL

(*) İsteğiniz Üzere Özel Vps Paketleri Hazırlanır.
(*) Kurulum Süresi Stok Durumuna Göre 0-24 Saatir.
(*) Ektra Trafik Ve IP Adresi Alınabilir.
(*) Ödemelerinizi ( Havale,Eft,) ile Yapabilirsiniz.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz sadece server satış ve desteğiyle ilgileniyoruz www.turkiyeservers.com sitemiz en yakın zamanda hizmete girecektir..orada verdiğim url çalıştığım yeri gösteriyor....aynı zamanda ikuola ve ekuinox ve community data centerlarlada irtibatımız mevcuttur....referans isterseniz aşağıdaki msn adresini ekleyin ben sizi müşterilerime yönlendireyim farkı birde onların ağzından dinleyebilirsiniz.....
ayrıca vpsleri müşterilere göstermeden para talep etmiyorum önce makinayı görürsünüz sonra ödeme yaparsınız.....

[email protected] benimle irtibata geçicek arkadaşlar için msn adresim sahıs firmasıyız...fakat isterseniz makinalarınıza faturada kesebiliriz (daha önce çalıştığım şirket sayesinde))))

k12 sitesi olarakta müşterilerimin var fakat araştırmadım kendilerini sorarız...
http://cbaal.k12.tr/ örn p3000 dual core ikinci makinamda olan bir host fakat biz yukardada belirttiğim üzerehost işi yapmıyoruz sadece sunucu destediği.. 4adet vpsi başka sunucudan veriyorum deneme ip si:208.110.71.2 bağlantısı gerçekten çok mükemmel 3.5 mb kadar download olanığı sunuyor......

Saygılar....!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikuola ve ekuinox --- bunlara koptum
Şirketiz fatura keseriz diyorsun ( çalıştığım şirket sayesinde ) :))) o zaman ne anladım ben bu faturadan ? şirket değilsin sonuç olarak.

100mbit sınırsız 3.5 mbite kadar değil 12.5 Mbite kadar download olanağı sunar.

sadece 4 adet vps kurulacaktır...
4 paket mi toplam 4 tane mi?

Anında kurulum demişssin,
Kurulum Süresi Stok Durumuna Göre 0-24 Saatir.

Kendine şu soruyu sordun mu ben alıcı olsaydım bu adam nasıl güvenirdim? güvenilecek bir posttundan başka nesi var?

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lekeliyeceğinizi biliyordum problem deil benim müşterileim bana yeter......ben belki size yardımcı olurum die düşünmüştüm bu konuda. arkdşlar bu forumda bazı ark. lar sadece lekeleme ile uğraşıyor.neyse size iyi çalışmalar yazıı yalan yanlış yazsaydım bana güvenirdiniz inanın.. data centerın ismini yanlış yazımışım ark. buna takmış sanırım.. o ona taksın hiç sorun değil...ben buyum beyler....gelin müşterilerim ile konuşun msnde...onların ağzından dinleyin dediğim gibi ben gerçekleri yazdım burada ama sanırım yalan yazmak gerekiyor bu forumda ve bende bunu yapmıyacağım.....iyi çalışmalar....!!!!

arkadaşım bide ben nerede şirketim demişim anlamıyorum.. ben sadece fatura isteyen ark. lara fatura ayarlayabileceğimi söledim işinize yarar yada yaramaz onu bilemem...sen bence bu tür ciddi forumlara katılmadan önce anlama kapasiteni geliştir...+++0-24 ten kastım özel paketler içindir ama belirtmemişim..fakat bunu anlaman lazım stok ne demektir elde bulunan demektir hemen verebilirim demektir stok durumuna görede 0-24 arasında kurulup verilir.madem lekeliceksin önce okuda lekelemeye çalış he ne dersin..?? ++benim makinalarımı denediğim için genelde 3,5ile 4mbitte duruyor ben burda herşeyi açık sölüyorum yanlışmı yapıyorum :))) neyse kardeş sen işine baqq.yanlış yazdığım yazılar için özür diliyorum..

diğer sunucu satan arkadaşlara lekesiz satışlar dilerim iyi çalışmalar...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyinet kurtlar kapanı olmuş resmen konu açan önceden cevabını hazırlıyor.

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abicim banada hak vermelisin ben aranıza iyinete yeni katılıyorum ve hakkında yorumlar aldım konu açma sakın lekeliyorlar die ve ben inanmadım böle yapıcaklarına ama ben ne yapayım ilk kez gelmişim bi konu oluşturmuşum beni araştırmadan geliyolar direk lekelemeye bşvuruyolar... sağlık olsun ..lekeleyendende hoş karşılayandanda eywllh....şimdiye kadar kimseyi yarı yolda bırakmadım kimseyide bırakmam aslında eleştiri yapılıcak okadar dolandırıcı firma varki kişiler onlarla ilgileneceklerine böyle yeni firmalar bulup lekeleme çalışması yapmaya çalışıyolar...eğer kendimi tanıtmam hazır cvpçılıksa başka bir şey sölemeye gerek yoq..benim hatam buraya konu açmaktı..yani isteyen arkadaşlara hizmet vermekti.fakat burada bu konular değişik yürüyormuş onu öğrendim....

saygılar...!

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim siten mi varki müşterin olsun? müşterilerime sorun beni diyorsun

kimse seni lekeledi soru sordum ben sana yanlışlarını gösterdim. Müşterilerim beni bilir ihtiyaçım yok gibi bi laf etmişssin o zaman neden bu topici açıyorsun?

Ha cok güvenilir bi satıcı olabilirsin eyw ama burası internet çok sağlam insan bulmak samanlıkta iğne aramak gibi burada. Senin elle tutulur bi noktan yokki attığın postlara bak özveri yok. Okurken zorlandım senden kim gelip vps alıcak bu durumda?

bi kendin alıcı gözüyle baksana hele?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkiyeServers ilk olarak iyinet'e hoşgeldin..Hoşgeldin de neden ilk mesajın reklam niteliğinde acaba ?
Sitemiz yok diyorsun.Fakat domain'ine msn açıp satış yapmasını biliyorsun :)

Zaten mesajlarında kullandığın üslup (saygılar!!!,beyler ben buyum,problem deil,yardımcı olurum die düşünmüştüm... vs vs) kaliteni ortaya koyuyor..

Her zaman söylerim, bence ilk olarak Web Hosting bölümünü gez ve bu işi yapan insanların bu işi nasıl yaptıklarına bir göz at..Kullandıkları üsluba, verdikleri emeğe vs..Daha sonra gel konu aç..

Ve ayrıca sormak istediğim bir şey var; Wholesale unmetered bw vermiyor, senin sunucun nasıl unmetered oluyor acaba ?

http://www.wholesaleinternet.com/dserv.htm

Sayfasından bakıyoruz..

Pentium 4 3Ghz
512MB RAM
120GB Hard Drive
1000GB

Bu sunucu aylık 139$..Yani aylık 200 ytl (1 $ = 1,44 ytl olarak hesaplarsak) Ve eğer Wholesale reseller'ı falan da değilsen sahip olduğun 3gb ram, 500gb hdd, unmetered bandwith özellikteki sunucuyu nasıl aylık 200 ytl'ye alabiliyorsun ?

http://www.wholesaleinternet.com/dserv.htm sayfasından

Additional ram'e bakıyoruz. 1GB aylık $30, 1 defalık $160 yazıyor. Sen + 2,5gb taktırmışsın.Minimum 50$ diyelim.

Yine aynı sayfadan Additional harddisk'e bakıyoruz. 120GB aylık $29, 1 defalık $120 diyor. Sen + 380gb taktırmışsın. Hadi ona da minimum 60$ diyelim. Sunucu sana aylık 249$ 'a geliyor. O da = 358 ytl.. Sen ise 1 sunucuya 4 tane vps açılacağını söylüyorsun. Peki o zaman 158 ytl'lik zararını nasıl karşılıyorsun ? Paran çok sağa sola mı savuruyorsun yoksa :)

Herneyse, sabah sabah bu kadar yeter. Diğer konulara da bakmam lazım,, kolay gelsin....

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkiyeServers ilk olarak iyinet'e hoşgeldin..Hoşgeldin de neden ilk mesajın reklam niteliğinde acaba ?
Sitemiz yok diyorsun.Fakat domain'ine msn açıp satış yapmasını biliyorsun :)

Zaten mesajlarında kullandığın üslup (saygılar!!!,beyler ben buyum,problem deil,yardımcı olurum die düşünmüştüm... vs vs) kaliteni ortaya koyuyor..

Her zaman söylerim, bence ilk olarak Web Hosting bölümünü gez ve bu işi yapan insanların bu işi nasıl yaptıklarına bir göz at..Kullandıkları üsluba, verdikleri emeğe vs..Daha sonra gel konu aç..

Ve ayrıca sormak istediğim bir şey var; Wholesale unmetered bw vermiyor, senin sunucun nasıl unmetered oluyor acaba ?

http://www.wholesaleinternet.com/dserv.htm

Sayfasından bakıyoruz..

Pentium 4 3Ghz
512MB RAM
120GB Hard Drive
1000GB

Bu sunucu aylık 139$..Yani aylık 200 ytl (1 $ = 1,44 ytl olarak hesaplarsak) Ve eğer Wholesale reseller'ı falan da değilsen sahip olduğun 3gb ram, 500gb hdd, unmetered bandwith özellikteki sunucuyu nasıl aylık 200 ytl'ye alabiliyorsun ?

http://www.wholesaleinternet.com/dserv.htm sayfasından

Additional ram'e bakıyoruz. 1GB aylık $30, 1 defalık $160 yazıyor. Sen + 2,5gb taktırmışsın.Minimum 50$ diyelim.

Yine aynı sayfadan Additional harddisk'e bakıyoruz. 120GB aylık $29, 1 defalık $120 diyor. Sen + 380gb taktırmışsın. Hadi ona da minimum 60$ diyelim. Sunucu sana aylık 249$ 'a geliyor. O da = 358 ytl.. Sen ise 1 sunucuya 4 tane vps açılacağını söylüyorsun. Peki o zaman 158 ytl'lik zararını nasıl karşılıyorsun ? Paran çok sağa sola mı savuruyorsun yoksa :)

Herneyse, sabah sabah bu kadar yeter. Diğer konulara da bakmam lazım,, kolay gelsin....

Sen ne kadar soylersen soyle zamaninda iyinet üzerinden cok satis yapmis kisiler var ve gercekten iyi rakamlar kazandilar . iyinet ve hostbula reklam verirsem host isinde koseyi donerim mantigiyla calisan bircok kisi var :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam elemanın 4 tane kurucağına inanıyor musun?

Serverı olduğuna inanıyor musun?

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizi saygıyla karışılıyorum..... sitem yapım aşamasında 3 oldu söylüyorum illada web site yapımınımı hızlandırayım gözünüzün önüne koyayım..neyse madem diğer ark. elle tutulur bir yanı var onlarla çalışın ben sizi çok iyi anlıyorum..siz diyorsunuzki bizim önümüze çok abartılı bir şekilde reklam aç kandır bizi satış yap fakat ben böle biri değilim... bu kadar basit...bu iş görme işidir nasıl bakarsanız öyle görürsünüz....!

msne gelin size sunucularımı göstericem deneme yaptırıcam fakat satmıcam sizin gibilere sunucu falan verilmez...!

saygılar yazmıyorum...kelimelerimde çarptırılmaya başlandı..iyi satışlar....buradan satış yapmayı düşünmüyorum zaten bu da son msjımdır....
siz daha abartılı reklam yapanlarla anlaşın.tekrar söylüyorum benim müşterilerim bana yeter....alayına da gider....!

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internet'ten hizmet veriyorsun web siten yok.Ne kadar mantıklı?

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 4,dür söylüyorum web sitem yapım aşamasında msne gelene dosyalarımı gösterebilirim ben ne insanlar gördüm web sitesi olmayan fakat şu an paranın içinde geziyolar....bana diyo ki aranızdaki üyeniz acaba makinası varmı falan bırakın böle boş işleri insanları tahrik etmeyin deneme iplerini aşağı veriyorum msne gelenlere eğer düzgün bir şekilde beni tahrik etmeden konuşursa bilgileri vereceğim........herkez bakıcak işine siz herşeyi iyi öğrenmişinizde belki beni kötüleyenler arasında satış yapan bazı karakterlerde vardır.bence gidin bi onları araştırın oraya bi host csripti koyarak olmuyo bu iler ben buraya reklam vermeden öncede satış yapıyodum buraya reklam verdikten sonrada satış yapıcam.....bizim hatamız forum.iyinete gelmek oldu..bu forum çok kapsamlı bir forum fakat bazı üyeler bu forumu aşaırı kirletiyor

Dedicated sunucularımın deneme ip adresleri​

67.130.81.64 içersindeki viritualler...66-68-71-73-75

208.110.71.2 içersindeki vpsler... -23-25-30-5-8

208.109.48.57 müşteri makinasıdır..

213.246.61.87 daha önce vps yapılan makina şu an müşterideki makinamız..

84.16.243.227 içersindeki vpslerimiz.. ip blokları farklıdır vpslerin

(84.16.250.13-14-16-18-20)

ve şunuda eklemek istiyorum 4 tane kuracağıma inanıyormusun ne demek istiyosan açık söle ben siz para gönderin alın mı diyorum ben dolandırıcımıyım..sunucu denersin kardeş 4 ünede girersin hani için rahatlasın hadi bir iki lokasyonda da gezersin ondan sonra parayı yollarsın...

daha sunucu var aklıma gelmiyor msne gelen arkadaşlara verebilirim diğer sunucularında bilgilerini...

bundan sonraki lekeleme kampanyanız nedir ??
ben tahmin edeyim sen bizden prayı aldıktan sonra sunucuları kapatırsın die sorun bide ....hehehe:D:Dkomik adamlarsınız yaw walla bi yandan da gzl oldu sizleride anlamaya başladım millettle dalga geçiyosunuz hoşunuza gidio demi gzl iş walla kahvelerde boş boş oturucağınıza buralara takılın tabi ..muhabbet çıkar hadi herkeze iyi günler....!

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteni açtıktan sonra satış yapsan bu kadar üstüne gelmeyecektik ama sen de hâlâ üste çıkıyorsun.Yok yapım aşaması bilmem ne...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam domaini 24 gün önce kayıt etmişsin. Bu kadar kısa zamanda web siten olmadan bu kadar müşteri bulmuşsun tebirk ediyorum seni...

tek merak ettiğim neden bu sitenin ns lerini kullanıyorsun?

http://www.cplservers.com

yani sattığın vpsler var ya yukarda bir tane ana siten için açsan iyi olur

birde o yukardaki sitenin de sipariş formları çalışmıyor? nasıl paket satın aldın?

http://www.hostwrite.net/ bu host siteside aynı IP de,

Hani yok shared satsan sorun değilde... Ama tabi bunlar önemli değil alacak arkadaşlara ve sana başarılar diliyorum :)

TurkiyeServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostwrite bende host ediyor olmasın cplservers falan bide bu yönden düşünün.domainin 24 gün önce tescil edilmesi bu kadar önemlimi ??Host write ve cplservers aynı yerler bu kişide çok değerli bir müşterimdir ben makinaları sadece vps için kullandığımdan bazen bana kalmıyor makina o yüzden onu kullanıyorum isterseniz hemen değiştişreyim kendi makinama öle kaldı ...tşkkrler ayrıca başarılar dilediğiniz için bu forumda olmasa da yinede tşkkrler..sizin gibileri bulmak zor doğurusu bu forumlarda ..:) ayrıca slim boy nickli arkadaşımızında soruları olmuş daha önce okumamıştım halen okumadım kusura bakmasın zamanım olmuyo fakat upgrade fiyatlarından bahsetmiş sanırım upgradeler whosales de gerçekten pahalı şimdi yeni upgrade yaptırıcam makinama 29.9 dolar çektiler bnunları ilk başta yapıyoruz biz daha hesaplı oluyor herşey full toplandığı için...bir ara full okur full cvplarım

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
VPS VERİYO AMA 1 DEDİCATEDDE 20 VPS :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5