İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkiyespot.com :) Kalitenin Adresi :)

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam süper :) subdomain kullanmak için hosting paketlerimizden birisini seçebilirsiniz dio. Hosting aldıktan sonra adam birde domain alır nie sub domain alsınki biraz mantıklı düşünmelisin bence çok saçma olmuş hem nie spam yapıyosun ki sen içeriğini sağlam yap sitenin hiti zaten kendiliğinden çoğalacaktır. yada parana kıyıp hiti yüksek bi kaç siteye reklam vereceksin sitenin hitini artıracaksın tabi bunun devam etmesi için sitein içeriği güzel olmalıki ziyaretçinin aklında kalsın ve gerş dönsün

iyi çalışmalar başarılar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya bu spamlar ne zamana kadar sürecek ?
Gönderen: Gulsen [[email protected]]
Allah belanı versin ...

baska isim yokmuydu - sozum eklenti resmindeki DOMAINE :D

Edit - maksat alay değil elbette ama bu arkadasın yazdıklarına abone oldum resmen diyecek söz bulamıyorum. kendine yani yazdıklarına ceki duzen vermesi gerekiyor sanırım

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya yazıktır ya.
15-16 ya$larında olduğunu dü$ünürsek internette bi$eyler yapması onu ne kadar tatmin ediordur $imdi. Buda gayet normaldir. Zamana ihtiyacı var ama bu zamanı saçma sapan $eylerle uğra$arak bo$a geçirdiğide belli. Ama yinede bu da normaldir. empati yaparsanız anlayı$la kar$ılayacaksınızdır.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeter bu tarz kişileri sırf komedi diye baş tacı ettiğimiz.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maskot falan ama duyduklarımız ve gördüklerimize göre bir sürü insanıda madur ediyor. yani sanki sevimli bir çocuk tipi çiziyor ama yapacağınıda yapıyor gibi geldi bana..

ThornDike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßişey ßeLirtiyim;

Türkiyespotun sahißinin ßende tanırım, domainLerde paneL veriLmeyeceğini kendide söyLüyor çünki çok cüzzi ßir rakama domain kayıtLıyor. Tek paneLde topLaması gerekiyor sanırım ucuz oLması için, aldığı yerin şartı sanıyorum.
Host olarakda yıllık host ve 1$ dan ßaşLıyor, ne ßekLiyorsun?

Yıllık host ve cüzzi miktara ise deneme amaçLı aLıcaksın . PHP ßiLiyorsan PHP gösterim yapmak için aLıcaksın, ßence.

YükLü site kaLdıramaz.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yaptıklarını aslında türkiyede biçok kişi yapıyor. ve malesef ki biçok insan da kanıyor..

bu kişinin yalnış yaptığı nokta sanırım mesajlarda filan yazmak. bu site webmaster sitesi ise ve her site yapmak isteyen bi yerden uğruyorsa buraya, bu siteye reklam vermesi doğaldır..

ama dediğim gibi aslında pek mesajlara girmemeli. üyelerden pek müşteri toplayacağını sanmıyorum.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkiyespot gerçekten bu mesajlar sinirini çok bozuyodur belki içinden lanet ediyosundur. ama gerçekten bu kadar açık olmazki be kardeş.
sitene girdim yek yek yek diye türkü çalıyo ???
bir hosting satan firma sitesine olurmu bu olay ??

kardeş öldürdün beni ya karnım ağrıyor allah çarpsın :D

türkiyespot bence sen parayla tutulmuş bi elemansın

spot aliiii :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Valla merak ettirdiniz Sırf şarkıyı dinlemek icin siteye girdim. harbiden HOST firmasında $#£#½ ... YEK YEK alalım HOSTLARI DOMAINLERI TEK TEK ...

hocam bu topic LOCk edilecek gibime geliyor hayırlısı. turkiyespot PR de 4 işler gıcır masallah :)

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ofiste kalktım halay çekmeye başladım esnaflarıda çağırdım beraberce halay çekiyoruz ofiste yek yek haydeeee :D:D:)

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteden diğer bir önemli not -Domainlerimiz kalitelidir, diğer ucuz domainlere aldanmayınız- Sanki pazarda muz satıyor bu kadar hostcu bu arkadaşın muzu çikita diğerleri sera muzu :D:D

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya herşey bir yana sitenin altında şöyle bir yazı var;

Destan Doğan & Bawelya Yek Yek (Sitemiz bu kısma reklam almaktadır, Link aylık 10ytl Baner Aylık 100ytl)

Şimdi ben para yollasam ve kaliteli hosting hizmeti www.adamer.com.tr den alınır vb.. gibi bir reklam yayınlatsam acaba nasıl olur;

Siz o zaman görün şamatayı. şeytan diyor yap ama bakalım :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkaten Bu Ne Ya Host Sitesinde Boyle Muzik :):D Büroda Kalkıp Halay Cekesim Geldi :)EUHEUEHUEHEUHEUEHUE

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
konudışı, müzik fena değil aslında. ama tabi hosting sitesinde olması ilginç bi yaklaşım. belki bunun bi pazarlama tekniği olarak görebilirdi aslında tanımayanlar, ama o "bu alana reklam alınacaktır" ilginç..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5