İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkiyespot.com :) Kalitenin Adresi :)

D

DiziEvi

Misafir
arkadaslar zaten buradan host alacak adamın burada işi olmaz ama aramızda gecen bir hikayeyi anlatmak isterim :)

bir 2004 yazı ne iyinetten haberim war ne baska bir webmaster forumu aşk şiir sitesi acmaya karar werdim :) host ararken spamlarıyla unlu turkiyespotla tanıstım domain aldık para odedik host satın aldık daha sonra sorunlar basgostermeye basladı...

tecrubeli bir o kadar kendini begenmiş ve ukela bir insan olan (adını tam bilmiyorm) turkiyespot... domainimi wermedi panel wermemişti zaten muhim bir domain değildi ama iyikide wermemiş yoksa böyle dandik bir yeri burda övmek sizin tarafınızdan kucuk dusmek kotu bir duygu olsa gerek

hala aramızda host satmaya calısan turkiyespot KALİTESİNDEN cok ozur dilerim ama sunu soylemek boynumun borcu...

önce ortaokul diplomanı al ondan sonra host sat...bu herif eminim lise terk pardon pardon anaokul terk :)

D

DiziEvi

Misafir
diye bir cevap gelebilir her an

arkadaşta binlerce domainni şifresi varmış arada kaynamıştır seninki :p

hadi olayın devamını yazmıcaktım ama malatyalı hemşerim hatrına yazayım :)

sonra aradan bi kac ay gecti bi baktım benim sitem olmus bi forum sitesi :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ödeme yapmayan borç domain alanların domainlerini ellerinden aldığımız oldu heralde sen o guruptansın. Buraya domain adını varsa ödeme dekontunu güzelce yaz herkes öğrensin. Senin gibilerine değil seni okutan hocalara çok diploma verdik biz ,böyle seviyesiz seviyesiz yorumlar yapma. Açık açık baştan sona anlat bizde öğrenelim ,kimsenin domain adını ne gaspettik nede hostunu kapattık. Forum kuracak olsak senin zeka seviyenle alınmış bir domainede kurmazdık büyük ihtimalle, sadece kendime ait 100 üzerinde domainim var .
Eğer terbili efendi dursaydın hiç bir şey olmazdı buda başka konu ama merak ettim hangi domaini almışıkta forum kurmuşuk? ayrıca domainler her yıl uzatılması gerekir bunuda biliyorsundur heralde.
Malatyalıyım diyerek malatyalılarında adını kötüleme ,eğer çokta malatyalıysan git çapa tıp fakültesinin rektörüne bak örnek al en yakın örnek git www.hakanergun.com a www.turkiyespot.com u sor.
Burada dedikodu yapmak olmayan şeyleri iftira atmak yakışmaz. Türkiyenin çoğu şehrinde kaldım buna Malatyada dahil .Malatyadaysan mecitoğlu giyime git sor bakalım ne diyecekler bizim için sen msn me gel derdin neyse bakalım.
sen bana Malatyadan 1 kişi söylersin ben sana 100 kişi söylerim ,aklını başına devşir bir daha bu şekilde herhangi bir iftira istemiyorum. Son defa şapkanı önüne koy ve düşün .....

mecitoğlu :p alem adamsın spamcı seni...

adam sana domain diyor sen malatyada 100 kişi tanırım diyorsun yapma spot ali.. :D senki bir domain imparatorluğunun başındasın ver 3-5 dene domain kurtul :p

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hemde bu imparatorluk çok değil bir yıl önce kurulmuş biraz geçmişe gidelim:

http://www.hostbul.net/yorumlar.asp?firma=3277

Host edilen site: www.turkiyespot.com
Yazan: Ali Bal - toplumesajci [at] yahoo.co.uk
Uptime oranı : 5
Sayfların açılma hızı : 5
Teknik destek : 5
Fiyat / hizmet kalitesi : 5
Genel ortalama : 5

İyi yönleri: Arkadaş saolsun msn den hemen anında hostumuzu açtı bende çok memnun kaldım çünkü para falan istemedi hemen açtı hostu ,hatta sayfayı değiştirmiş çok iyi sayfa yapmış siz hiç ücret ödemeden anında host açabiliyorsunuz.Kendisini tebrik ederim çok kaliteli bir arkadaş dünyanın en gelişmiş paneli olan cpaneli kulanıyor,Türkiyede çoğu firma bunu kullanmaz dahadoğrusu kullanamaz çünkü pahalı bişey.Bizimkiler alışmışlar bedava olacak gelişmiş olmuş olmamış önemli değil onlar için.

Kötü yönleri: ben şimdiye kadar kötü taraf görmedim .

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülmekten kendimden geçtim :) . Ayrıntılı araştırman içinde eline sağlık cyberturk.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
wayy beee :D

koptum valla sabah sabah...uykumu açtı allah razı olsun...bahsi geçen domaindeki tüm topikleride kendi açıyodur fake üyelerle allah bilir :D

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyespota tafsiye artık kendini küçük düşüren şeyler yazma. O kadar çok açığın varki yakında yenilerinide bulurlar. :d

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ACIKCASI INSANLARLA dalga gecmekten gecilmesinden gecenlerden NEFRET EDERim ama bu arkadası da iyinet e para verip milleti güldürsün die TRANSFERmi ettiler die sormaktan kendimi alamıorum.

Turkiyespot.com insanlar bilirsinki Guven veren yerden alısveris eder. yani bu tarz ciddiyetsizlikler yada guven sarsıcı seyler sana zarar verir farkında olman gerekir sanırım bunun.

herkese ii calısmalar ...

kerten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loto,toto,iddia,maç
tahmini,qumar,dialer,bölücü,yıkıcı,terörist siteri ve toplum ahlakına aykırı
hiç bir şey bulundurulamaz. İllegal sitelere LİNK veremezsiniz. İllegal
download'a izin veremezsiniz, link gösteremezsiniz. Bunun gibi kanunlara
aykırı davranan domainlerin kullanıcılar ikaz edilip/edilmeyip hesapları
silinir ya da içeriği değiştirilir.

Loto, toto, iddia, mac tahminleri..

bunlar ne zamandan beri illegal ?
Yoksa illegal oldu da biz mi bilmiyoruz?

C

[CRUEL]

Misafir
turkiyespot gerçekten bu mesajlar sinirini çok bozuyodur belki içinden lanet ediyosundur. ama gerçekten bu kadar açık olmazki be kardeş.
sitene girdim yek yek yek diye türkü çalıyo ???
bir hosting satan firma sitesine olurmu bu olay ??

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
:D yaw sizin Allah tuttugunuzu altın etsin moralim ne kadar bozuktu ki gülmekten ölücem :D
spot harbiden senden domain alasım geldi,sana güzel domainler bırakabilirim, bayilik veriyormusun?

Pinhani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de dün internetten çıkacaktım tam bu mesajı gördüm sonra da beyefendinin diğer mesajlarını arattım ve tam 2 saat çok eğlendim. Tebrikler türkiyespot iyinet seninle gurur duyuyor! :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
biraz önce başka bir başlıkta, foruma sadece reklam amaçlı mesaj yazıp daha sonra konulara dahi cevap vermediği için, bir nevi forum-spam yaptığı için teraziye eski yönde tıklatmıştım.

fakat şimdi düşünüyorumda bir insan bu kadar şeye rağmen hala bunlara devam ediyorsa ya düşünemiyordur yada bu işi çok istiyordur.

spot arkadaşım, eğer bu işi seviyorsan sana tavsiyem şudur ki, bu forumdan artık sanmıyorum kimse türkiyespottan hosting almaz. ya pazar yerini değiştirmelisin yada hosting ismini, adresini, kullanıcı adını, herşeyini. ve sıfırdan başlayıp, spamcılık (email/forum) yapmadan düzgünce ilerlemelisin.

rasgele.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar türkiyespot a çok yükleniyorunuz...bence ,onun gibi biri zor gelir ..

zübükzade filmini hatırlıyorum ,onun yazılarını gördükçe..güldürüyor tebessüm getiriyor bize..değilmi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5