İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkler Kazansın Azda Olsa !! Lütfen bakınız

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.gif

Telekom en sonunda ozellesti ve etrafa yavaş yavaş küçük telekomcuklar yayılmaya basladı ilki yayına basladı tt alt yapısı ıle anlasmıs olan Dogan İletişim En sonunda ADSL Paketini SMİLE ADSL i yayınladı fiyatlarda bişey yapamasalarda ben bir türk vatandasi olarak azda Olsa paranın Türkiye Merkezinde Kalmasını ve Ülkemizin Kazanmasını istiyorum örnek 29 ytl hesabin 25 i telekom a gıdıyorsa 0 aylık 4 mılyon enazından turkıyede kalsın senın benım herkesın katkısınla ulkemız kazansın lütfen bu uyarıyı dikkate alınız
+ bı guzellık okudum sitelerinde adsl modemı olana 2 ay ucretsız net kullanımı verılıyor ama yoksa phlips wireless i hakettiniz.Daha fazlasını inceleyın ufak bir ucrette olsa paracıklar ulkemızde kalsın
İşte Sitesi: Smile
kampanya.jpg

Not: Ben Kişisel biriyim hiçbir kurum ve kuruluşa baglı değilim.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bölgenizde adsl smiley portu bulunmamaktadir? istabulda tekmi geçerli bu?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bölgenizde ADSL portu varmi öğrenmek için telefon numarasinizi yazınız?
yzıyoruz yok diyor buda demekki heryerde daha yok şimdilik en azından.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su an adsl kullaniyorum izmitteyim ama smile adsl portu yokmuss.. zamanla yayginlasir

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allahın köyü ayvalıkta bile var orda nası olmaz :D anlamadım gıttı belki satıcı bayisi yoktur ondandır.

F

fatihhk

Misafir
aydın doğan türk mü? nüfus kağıdından bahsetmiyorum;)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kagıtta turk ama aslını bılemem ama paranın trde kalacagı kesın

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kotalı internet yapan zihniyet hiç bir zaman kazanmasın.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bağlantı Hızı 1024 Kbps 3GB Limitli
Aktivasyon Ücreti 59 YTL
Aylık ADSL Ücreti 29 YTL
Limitin Üzerindeki Her MB için Ücret 0,01 YTL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Limit aşımı yapıldığı taktirde her MB başına 1 YKR(KDV+ÖİV dahil) kullanım ücreti alınır.
Aktivasyon ücreti, abonelik başlangıcında bir defaya mahsus olarak, peşin olarak tahsil edilir. (Taksitlendirme yapılmaz.)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne güzel. ne kadar çok alternatif o kadar iyi hizmet..

geçen kasalara bakıyorum 400-500 euro dan bahsediyorlar. birileri de çıkıp şunları yapsa harika olacak..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
firma olarak turktelekomdan daha iyi bir hizmet verebilirler kanısındayım yinede hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kusura bakmayın da bu iş temelin kulağını uzun yoldan tutması gibi geliyor.

yani alt yapısı filan telekom olucak yine. bi kesintide bu firma "yok bizde olmıyacak" diyebilir mi ? yok.

yani aynı ücret, aynı limit, aynı kötü hizmet... ne gereği var.

telekomdan hep nefret ettim ama ne yapıcaz işte..

ne zaman bunlar kendi alt yapılarını kurabilirler işte o zaman kaliteli hizmet bekleyin..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hizmet aynı hızmet tabıkı ama o araplardan 3-5 mılyon koparsak kardır dusuncesındeyım

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
arkadaşım orası öyle ama biliyo musun o arada bizimkilerden ne kadar yiyen var :mad: bizimkiler bu kadar yemese arada, o arabıymış bilmem nesiymiş onlar da 3-5 kuruş alamazlar..

birçok şeyde olduğu (en'lerden biri elektrik, doğalgaz) gibi adsl de de fiyat yükseklikleri birilerinin dayatmasıdır..

bizimkiler böyle işte. eline fırsat geçti mi hemen "mal deniz, bi yudumu bize aksın" diyor malesef..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Türkler kazansın az da olsa demişsiniz iyi güzelde örnek verdiğiniz kuruluşta bu ülkenin altını kazanların başında geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5