İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turklerin sahip oldugu buyuk siteler

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Turkun sahip oldugu dunya capinda yayain yapan (Yahoo, hotscripts gibi) bir web sitesi biliyormusunuz?
Maynet filan demeyin maynet sadece Turklere hizmet veriyor,

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
desro network vardı eskiden siteleri bir ara çok popülerdi. sahibide forumumuz üyesiydi.

F

fenerli

Misafir
tr.st nin dediği www.onlyphp.com du sanırım şu anda aktif değil,
3 tane bizim sitemiz var ama büyük site kapsamına girmez sanırım , birtanesinde 50.000 üyeye koşuyoruz, fakat yarısı ancak aktif (haftada 2 den fazla siteye giren) , ücretsiz hosting var (yarı yarıya ortaklık) bu da 23.000 üyeye yaklaştı , 1 senedir .cn uzantılı bir domain ile çince bir sitemiz var bu da günlük tekil olarak 100.000 civarında geziyor

L

LyricsTurkCom

Misafir
bunlar bizim gördüklerimiz.. ya görünmeyenler.. herkez ben yapıyorum diye reklam etmez kendini..

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
desro network vardı eskiden siteleri bir ara çok popülerdi. sahibide forumumuz üyesiydi.

Sahibi (Umut) ne oldu bilinmez. En son tum sitelerini webhostingtalk ta satmaya calisti herhalde istedigi fiyati vermediler. onlyphp.com satmadan tam once google dan ban yedi. belkide ondandir.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onlyphp.com pr7 idi benim gibi.Benim gözlemlediğim olay şu.
pr7 olunca google sitenizi gözetim altına alıyor.Sitenizde yaptığınız en ufak bir link satışını tespit ederse siteyi banlıyor.umut 45$ a link satıyordu.Php ile alakası olmayan sitelere link sattığından banlanmış olabilir.Bende aynı şeyi yaşadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5