İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turklist

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar hani şu sürekli milleti eleştiren bi arkadaş var..onun web sitesine neler de olmuş öyle.....
www.turklist.com

---------------------------------------------------------------------
No web site is configured at this address. Yüksek bir ihtimalle açtığınız site sahibinin gevezeliği nedeniyle kapatılmıştır.....

S

SempatiX

Misafir
Sanırım bir konuda seni eleştirmişim ve zoruna gitmiş eleştirim :D Sitem şu anda takır takır çalışıyor... Arada hata oluyor oda interservers.net datacenterlarında sorunlar olduğu için bazen dedicatedlar kapanıyor, erişim engelleniyor yada databaseler çalışmıyor... Oda son bir iki haftadır bu sorunlar var... Amacın benle dalga geçmek mi ? Çok komiksin bilmediğin konular hakkında konuşma... Forumda beni tanıyan çoktur bilenlere sor...

"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu ?"
"- Olmaz tabe :D "

T

TurkTR

Misafir
Usta eleştirmen SempatiX nasıl eleştirildi az sonra :D
Sana katılmamak elde değil SempatiX sen tam köşe yazarı olacak adamsın :p

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ula nasılda zeytin yağı gibi suyun üstüne çıktın.. Katışıklı Zeytin yağı ne olacak işte...
ha bu arada o bilmiyon dediğin konuların kitabını yazdım... En başta birilerini bir konu hakkında eleştirmeden önce eleştirdiğin konunun ucu sana dokunuyor mu ? dokunmuyor mu ? İşte şimdi hata yaptın...

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen neden bahsediyon ben internette asla gerçek bilgilerimi vermem öylesine seçtim bir kere onu hem...... Bu arada sende o Sempatix midir herneyse onun yaverisin değil mi ?

C

c4®

Misafir
15 mi ya yapmayın arkadaşlar ayıp , ne 15 'i ya , burda tüm gün yüzyüze bakıyoz , bence daha yeni okumayı sökmük arkadaş..

T

TurkTR

Misafir
phiberoptic 1 yaşında yürümeye başladı, 3 yaşında ilkokula, 5 yaşında liseye, 8 yaşında üniversiteye, 11 yaşında yüksek lisans master vs. 12 yaşında bilg. mühendisi çıktı, 13 yaşında dünyanın önde gelen coderlerinden biri oldu, 14 yaşında heker oldu, 15 inde de forum iyinete üye oldu, 15,5 yaşında da SempatiX'i yerden yere vurdu. :D :D :D
bu arada bende onun yaveriyim baştan söyliyim daha boşuna sorma :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5