İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkOdev.Com - Satılık

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : TurkOdev.COM
* Bitiş Tarihi : 12-08-2009
* Registar : HostEvi.COM
* Transfer Ücreti : HostEvi.COM Hesapları Arası Ücretsiz
* Ücret : Sizin Teklifleriniz

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış devam ediyor şuanda guzelnet bana olumlu pm atarsa satış duracaktır.

M

Merthan

Misafir
Yanlış anlaşılma olmasın. Kendisinden domaini almadan önce ödeme yapmak istemedim. Bu yüzden gerçekleşmedi bizim alışverişimiz.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen domaine teklif verdiniz o halde alın merthana kaç kere msnden yazdım cevap gelmedi guzelnet e pm attım kaç kere cevap gelmedi alıcak arkadaş alsın aksi halde -trader kullanacağım.

M

Merthan

Misafir
Domaini almadan önce ödeme yapmak zorunda olmadığımı zannediyorum. Hakkınızda daha önce dolandırıcı diye konular açılmış. Önce kendinizi temize çıkartın, sonra beni -itrader vermek ile tehdit edebilirsiniz.

Domain için bir hesap açarsınız, domaini oraya aktarırsınız. Hesap bilgilerini verirsiniz. Ben de ödemenizi yaparım. Ayrıca bana ulaşmak isterseniz, buradan özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. Msn'im sürekli açıktır. Ama ben bilgisayar başına gelene kadar tüm konuşma pencereleri kapanmış olur. Tek tek kim yazmış diye kontrol etmek zorunda da değilim.

Hatta buyur itrader ver. Dolandırıcılar ile alışveriş yapmak prensiplerim arasında değildir. Ne kadar işime gelse de.

http://www.webmaster.com.tr/showthread.php?t=700

"Rumuz" isimli üyenin dolandırıcı olduğuna dair kanıt elime ulaştığı için üye banlanmıştır.

Buyur buradan yak o halde!

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendimi zaten temize çıkardım beni tanıyanlar tanır ben size pm attım msndende yazdım hatta suanda o firmadan üyelik açtım merthan diye içine aktarttım alıcaksınız diye domaini fakat cevap vermediniz suanda merthan adlı bir hesabın içerisinde duruyor domain hatta kaç aydırda duruyor bu şartlar altındada almazsanız benim yapacağım tek şey -trader vermektir. ve ayrıca kanıtsız bir iftira atıyorsun kanıtla bakalım ne dolandırıcısıymışım ben ben sordum banada söylemedi msnden banladı banlayan kişi.

M

Merthan

Misafir
Msn'den yazdıklarını okumak zorunda değilim.
Dolandırıcı olduğunu kanıtlamak zorunda da değilim. Üstte yazdığım başlıkta ne olduğun ortaya çıkmış. Bunun üstüne gelip buradan bana adam gibi pm atıp ulaşmak yerine, sana -trade veririm dersen, ben de buyur ver derim.

Ne de olsa hakkında dolandırıcıdır diye konu açılmamış tüm arkadaşlara önce ödemelerini yapar, sonra alacağımı alırım. Ve sadece hakkında dolandırıcıdır diye konu açılmamış kişilerle alışveriş yaparım.

Ayrıca ben teklif vereli 1 ay olmadı ki sen hesap açıp domaini aktaralı 1 ay olsun.

Ekte de size gönderdiğim son özel mesaj var. Daha sonra sizden bir cevap gelmedi. Gönderseydiniz banka bilgilerinizi, ödemeniz hesabınızda olurdu. Madem çok meraklısınız domaininizi satmaya, banka bilgilerinizi yazıp gönderseydiniz.
Bir de cırlıyorsunuz domaini almadı diye vs vs.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam domain panel bilgilerini atıyorum kabul ediyorsanız panel bilgilerini atıktan sonra hemen gönderecekmisiniz ? pm bekliyorum.

M

Merthan

Misafir
Ok özel mesaj ile panel bilgilerini ve Garanti bankası hesap numaranı atarsan hallederiz.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panel ve Hesap no bilgileri atılmıştır parayı gönderince lütfen özel mesaj atınız. ve trader verirseniz sevinirim.

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme alındı satış sona erdi şimdide arkadaşa trader veriyorum sizde verirseniz sevinirim (merthan)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi