İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TürkTicaret: Alan Adı Tescili 4,99 YTL :)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diye bir mail geldi. Kendime dedimki bu adamlar anasının gözü nasıl böyle bir atak yaparlar.

Değerli Üyemiz,

130.000'den fazla alan adı tescili ile TÜRKİYE'nin bir numaralı firması TURKTICARET.Net olarak yine büyük bir kampanyayı başlatıyoruz.

İnternet'te daha fazla firmanın ve kişinin yer alması için ALAN ADI TESCİLİ fiyatını bir yıl için 4,99 YTL'ye düşürdük.

Hemen bu kampanyadan faydalanmak için yeni tescil edeceğiniz alan adınızı belirleyin ve aşağıdaki linki tıklayarak tescilini yapın.

Kampanya'dan faydalanmak için hemen tıklayın >>

w w w.turkticaret.n e t / siberhosting

TURKTICARET.Net
Ticareti Kolaylaştırma Merkezi

:D Mailin en Altında yazanda şu

* Sadece .info uzantılı alan adları için geçerlidir.

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde ilk başta dikkatimi çekti. ama ben siteden girmiştim. domain fiyatlarına baktım. hepsi aynı fiyatında .info ya baktım 4.99 yazıyo. vay çakallar dedim :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
*siber*' Alıntı:
ee adamlar strateji yapıyor, ama mailin sonunu okuyup ta küfür etmemek elde değil :)

Bu tur mesajlari forumda gormek istemiyorum! Bundan boyle bu tur negatif mesaj postalayanlar forumdan uyarilmaksizin banlanacaklardir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
nightprince' Alıntı:
Benimde ilk başta dikkatimi çekti. ama ben siteden girmiştim. domain fiyatlarına baktım. hepsi aynı fiyatında .info ya baktım 4.99 yazıyo. vay çakallar dedim :)

Bu tur mesajlari forumda gormek istemiyorum! Bundan boyle bu tur negatif mesaj postalayanlar forumdan uyarilmaksizin banlanacaklardir.

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flood yapmadı zaten. hem senin hemde benim mesajda bi negatiflik varmış. neyse bundan sonra daha çok dikkat ederiz.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetadmin' Alıntı:

bu imalı hakaretlerimiz turkticaret.net e diyemi görmek istemiyorsun ? yoksa her site için geçerlimi ? Zira iyinet.com da çok iyi site karalanıyor bu güne kadar siz önüne geçmediniz suçlu yada suçsuz veya bilinçsiz bir kişi tarafından bu site onu bunu yapıyor denince herkes tarafından karalanıyor, ve buna benzer onlarca örnek.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
*siber*' Alıntı:
bu imalı hakaretlerimiz turkticaret.net e diyemi görmek istemiyorsun ? yoksa her site için geçerlimi ? Zira iyinet.com da çok iyi site karalanıyor bu güne kadar siz önüne geçmediniz suçlu yada suçsuz veya bilinçsiz bir kişi tarafından bu site onu bunu yapıyor denince herkes tarafından karalanıyor, ve buna benzer onlarca örnek.

Mesajimin turkticaret.net le bir ilgisi yok, zira benim turkticaret.net le bir ilgim yok. Mesajim her firma ve herkes icin gecerli.

Evet siber, haklisin.
Ben artik kontrolu ele aldim, moderator arkadaslar bu konuda yetersiz kaldilar (diger pekcok konuda sagolsunlar yardimlari oluyor).
Onlar da yogunlar ve kendi isleri ile ugrasmaktan burada her konuya el atamadilar.

Bundan boyle site karalamak, insan karalamak o kadar kolay olmayacak, belgesi olan yazacak, belgesi olmayan susacak.

Coluk cocugu temizlemek, ciddi, hepimize faydali olacak, bilgiyi paylasacak kullanicilari aramizda gormek istiyoruz artik.

Bundan boyleforumda sokak dili ile konusmak argo terimler ile yazmak da yok.

Foruma stres atmaya, laf olsun torba dolsun diye mesaj yazmaya gelenler, uyarilacak ve gerekirse banlanacaklar. Sadece chat yapmis olmak icin mesaj atanlar da uyarilacak ve gerekirse banlanacak.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Sanırım sayın iyinetadmin bu kararı aldıktan sonra ilk müdahelesi bu site hakkındaki konuşmaya oldu . Türkticaret nete özel bir muamele olduğunu sanmıyorum forum kurallarını hatırlatan mesajdan dolayı böyle sölüyorum. bir değişim rüzgarı olduğunun farkındayım.

Ama bunun herkes ve her site için olup olmadığını zaman içinde göreceğiz diye düşünüyorum.

bu düşüncenin uygulanabilmesi konusunda başarılar dilerim.
ilgili firmanın yanıltıcı reklam yaptığına katılıyorum. ama bu tarz yanıltıcı reklam yapan firmaların kazançtan daha çok kayıp ettikleri düşüncesindeyim

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
TRinsanRehberi' Alıntı:
Sanırım sayın iyinetadmin bu kararı aldıktan sonra ilk müdahelesi bu site hakkındaki konuşmaya oldu . Türkticaret nete özel bir muamele olduğunu sanmıyorum forum kurallarını hatırlatan mesajdan dolayı böyle sölüyorum. bir değişim rüzgarı olduğunun farkındayım.

Ama bunun herkes ve her site için olup olmadığını zaman içinde göreceğiz diye düşünüyorum.

bu düşüncenin uygulanabilmesi konusunda başarılar dilerim.
ilgili firmanın yanıltıcı reklam yaptığına katılıyorum. ama bu tarz yanıltıcı reklam yapan firmaların kazançtan daha çok kayıp ettikleri düşüncesindeyim

ilk mudahale bu basliga yapilmadi ama dogal olarak herkes ilk mudahaleyi kendi yazdigi basliga yapildigini dusunuyor. Nede olsa cok yeni bir degisim...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e bence iyinetadmin geç bile kaldı eskiden modlar içerisinde en çok ReferXchange ilgileniyordu belki iyinetadmin dende çok ilgileniyordu o ayrılınca iş başa düştü..

pamuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende .com, .net, .org o fiyata sanıyordum ya hiç bakmamıştım sitelerine, domainlerimin hepsini taşıdım zaten ordan daha işim olmaz.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence iyiye iyi kötüye kötü denebilmeli iyinetadminin aldığı bu karar yanlış.
kendisi belgeyle bilmemneyle gelmeyen banlanacak diyor ama bence böyle aldatmacalı bir mail yeterince büyük bir belge.
Kullanıcıya saygısı olmayan bi firmaya bu firmanın kullanıcıya saygısı yoktur demek bence yanlış değil doğru bir harekettir.
Burada yazan kişilerin bir çoğunun 1 veya daha fazla sitesi var gaza gelip yalan yanlış şeyleri yutacak insanlar değiller.
Ama diyorsunuz ki burası site tanıtımıdır abartılı tanıtımlar yapılır kötülenip eleştirilemez o bence bu sitenin kitlesine ters düşer.
Burdaki insanlar kolay beğenmiyorlar bu yüzden burdayız turkticaret kötü ben onlara kötü oldukları için kötü diyebiliyorum isteniyorsa belgelerle neden kötü olduklarını açıklayabilirim.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende hemen domainlerimden birini uzatacaktım ki sitelerine gittim 12 ytl yazıyordu. Mail attım maili dikkatli okumadınız diye cevap geldi... :S

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
mokoko' Alıntı:
kendisi belgeyle bilmemneyle gelmeyen banlanacak diyor ama bence böyle aldatmacalı bir mail yeterince büyük bir belge.
Kullanıcıya saygısı olmayan bi firmaya bu firmanın kullanıcıya saygısı yoktur demek bence yanlış değil doğru bir harekettir.
Burada yazan kişilerin bir çoğunun 1 veya daha fazla sitesi var gaza gelip yalan yanlış şeyleri yutacak insanlar değiller.
Ama diyorsunuz ki burası site tanıtımıdır abartılı tanıtımlar yapılır kötülenip eleştirilemez o bence bu sitenin kitlesine ters düşer.
Burdaki insanlar kolay beğenmiyorlar bu yüzden burdayız turkticaret kötü ben onlara kötü oldukları için kötü diyebiliyorum isteniyorsa belgelerle neden kötü olduklarını açıklayabilirim.

iyinet forumlari kurallarini tekrar okuyunuz: http://forum.iyinet.com/announcement.php?f=25

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mokoko' Alıntı:
Kötüye kötü denirken seçilen kelimelerin dikkatle seçilmesi gerekiyor; sayın iyinetadmin den onay alabilmesi için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5