İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret ilgisiz......

X

XxXxX

Misafir
bu turk ticaret kadar dolandirici biri gormedim ya insan bu kadarmi alcalir bu kadarmi ilgisiz mi kalır domain aldim v yazacama c yazmisim domainde tek harf yüzünden neyse dedim tel acdim nede olsa havale yapdim yarın ulasir dedim nede olsa neyse telefon acdim hanfendi domain yanlıslığı oldu dedim oda söyleyin dedi veya musteri hizmetleri mi ne oyle bişiy var o baslık acin dedi acdim hemde kanına söyledim ertesi gun bakdim istemedim yanlıslık olan domani almişlar bende tekrar geri donup musteri hizmetlerinin oldu yere küfrettim... haksizmiyim....

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha kardes ben godaddy.com dan alıyorum daha evvel ev1servers den alıyordum artık satmıyor yabancılarla calısmak daha mantıklı tabi secim sizin

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Niye aracı kuruluştan alıyorsunuzki? Alın asıl registrar firmadan rahat edin hem daha ucuza...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence haksızsın.

adamlar bas bas bagırıyolar, kesınlıkle yanlıs kayıt yapmayın, harf yanlıslıkları duzeltılmez dıye sayfalarında her adımda yazıyor bu yazı...

turkticareti hic sevmem ama senın dıkkatsızlıgın yuzunden yapılmıs bır hatadan dolayı adamlara yuklenme.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Can' Alıntı:
bence haksızsın.

adamlar bas bas bagırıyolar, kesınlıkle yanlıs kayıt yapmayın, harf yanlıslıkları duzeltılmez dıye sayfalarında her adımda yazıyor bu yazı...

turkticareti hic sevmem ama senın dıkkatsızlıgın yuzunden yapılmıs bır hatadan dolayı adamlara yuklenme.

aslında yanlış kayıt edilen domaini düzeltirebilirler ama uğraşmak gerek baya uzun iş yani.

ama sanırım turkticaret.netten alınca hemen alınmıyor

biz onlardan alıp havale yapıyoruz daha sonra onlar alıyor sanırım.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
konuyu anlamadınızmı adam havaleyi yapmış ama domain alınmamış. sonuçta havale bilgisini alınca domain kayıt ediliyor. bu işlemi yapan adam bu değişikliği çok rahat yapar.

turkticaretten nefret ediyorum domainlerimi yurt dışındaki firmalara transfer ediyorum.

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain alınmadan başvurmuşsa değişiklik yapmalılar ama Türkticaret firmasına güven olmaz.

B

besturk.net

Misafir
bence türkticaret türkiyede 1 numara (domain konusunda)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, unuttugunuz bır nokta var.

sımdı degısıklık yapılabılır yada yapılamaz orası ayrı ama turkticaret.net kendı sıtesınde bunu acık bır bıcımde belırtmıs, kontrol edın dıyor alan adı degısıklıgı hıc bır sekılde yapılmayacaktır dıyor (havale ya da kredı kartı).

ve sız bunları kabul ederek (okuyarak) domaın kaydı yapıyorsunuz. eger bı yanlıslık yaparsanız hata sızın, cunku onlar sızı uyardı onceden bırkac kere ve degıstırmeme hakkına sahıpler.

sayfadan bır alıntı...
-----------------------------------------
Dikkat : Alan adı alımı gerçekleştikten sonra alan adında değişiklik yapılamamaktadır.Lütfen alan adınızı doğru yazdığınızdan emin olun !!!
-----------------------------------------

bıttı yanı. bu kadar. yanlıs ya da dogru, onların kuralları bu.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türk ticaret ne ya ?
500 $ aynı şartlarda domain satabilirsiniz.
500 $ Türkiyede aynı şekilde sunucu bulursunuz
5000-10000 Türk firmasını kandırıp, ziyaretçi almayan sayfalarına web sitesi yaptık diyip
hepsini bir sunucuda bulundurabilirsiniz.

yapmayın 1 sunucuda bulundurdukları host sayısına bakın nasıl kar ediyorlar görürsünüz.

yürü ya kulum demiş sonucu bir gün gelecek ve daha iyi firmalar bu hizmetleri Türkiye'de verecek o zaman ne olacak ne yapacaklar bilemiyorum.

X

XxXxX

Misafir
ya guzel kardesim oyle diyorsun ama ben havale yapdim kadında bana duzeltecez dedi ama................ neden düzeltecez dedi peki söylermisin eger hayır deselerdi sorun yok ama beni kandırdırlar

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ya 1 adet name server oluşturmak için 3 dolar isteyen firma nasıl türkiyede 1 numara olabilir anlamıyorum.

L

leamer

Misafir
domain reglerken domain ismini yanlış girdin ha :) brawo. Bu konu ile dolandırıcılığına ne alakası var ? adamların burada ağzı dili yok diye önüne gelen vursun. Çokta sevmiyorsanız almayın kardeşim goaddy.com var registrar var..

Kolay gele.

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
leamer gördüğümüz kadarı ile ağzı dili var:)

ben aldığımda name server oluşturma paralı değildi. sonradan paralı oldu merak etme zaten domainleri transfer ediyorum.

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim amator ve duygusal düşünme.. O şirket profosyonel çalışıyor.. başında uyarıyor zaten dikkat etmen gerekirdi..

L

leamer

Misafir
www_hitmp3tr_com haklısın o durumda. Ama benim attığım mesajın senle alakası olduğunu samıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5