İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret : name server değişikliği olmuyor

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Turkticaret.net 'de domainlerimin name serverlerini değişemiyorum. 4-5 saattir böyle. Bu ne zaman düzelir arkadaşlar size rasgeldimi böyle birşey. Yeni server aldım yedeklerimi taşıdım. Yedek 1gb zaten 2-3 saat sürdü taşımak. Şimdi domaini yönlendiremiyorum millet yedek aldıktan sonra bissürü konu açtı. Bu turkticaretin yaptığı işmidir şimdi :(

- Kısa bir süre servisimiz kullanılmamaktadır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz. (Hata: 2306)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benimde orda 2-3 domainim var (olmaz olaydı) arada bi banada oluyo sabredip beklemekten başka çare yok

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet 2 gün geçti aradan halen name serverler değişmiyor.

- Kısa bir süre servisimiz kullanılmamaktadır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz. (Hata: 2306)

Valla gülünecek durum :)

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yav çokmu zor açın bi telefon basın kalayı:D ne bu kardeşim ya millet parasıyla rezil oluyo. Siz yazdıkça ben kahroluyorum sinirden. Ne gıcık iştir arkadaş !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5