İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkTicaret Nesin Sen?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklıma o bilindik reklam geldi :)

hani en son bisküvinin de yenirken 'Sen yenisin galiba' sözünün söylendiği reklam.

Ve 9 senedir nette olan birileri Türkticeretin ne olduğunu çok çok öncelerden bilmesi gerekir. Toprağım üzgünüm ama aksi davranışların alaycı tutumun yüzünden senle beraber bende aynı il'i paylaştığım Türkticareti protesto ediyorum ama sanada - rep vermeden geçemiyorum.

Saygılar.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hah yeni geldi isen öyle davran birden ben şöyleyim böyleyim diyen sensin, hemen forumdaki herkesi adsenseden 50 ytl para kazaniyor bile yaptın, 50 ytl cebe indirince super webmasterim diyorlar da yaptim, bende bunları okuyunca açıkçası referanslarını merak ettim.

Ben kimseye iş vermiyor muyum? bal gibide veriyorum

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ayrıca siz neden üzerinize alınıyorsunuz ki arkadaş atladı benim mesajıma ben de gereken cevabı verdim!

Burası forum, herkese açık alan yani.
Hitap ediş tarzınız ve sivrilmeniz beni rahatsız etti açıkçası.
Bu yüzden cevap verme gereği duydum.
Davetiye isterken niye bu kadar dobra olmuyorsunuz?

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canın sağolsun toprağım hiç fark etmez tüm repler senin olsun ama sen olayı anlamamışsın. türkticaret ile çalışmıyorum ben bugune kadar 1 domain 1 host işim bile olmadı... yani biliyorum ne lduklarını da maillere spam göndermelerine ne yapabilirim? ben mi göndertiyorum? hani bilmen lazım diyorsun ya 9 senedir? tamam biliyrum da ne yapabilirim?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel arkadaşım üst düzey bir firmadan ve işlerinden bahsediyorsun, daha akıllı uslu domain sitelerinden alımlarını sağlayabilir, yada domainlerini bir başka şirket üzerine transfer edebilirsin. hem kişilerin mail şişmesi önlenir hem ilerleyen zamanda sizle çalışmasalar bile kazıkçı olarak bilinen Türkticarete daha fazla paralarını kaptırmazlar. bence burda protestonun bir ucuda size dokunuyor.

Şayet webdizaynını yaptığınız firmayı şimdi bile başka ve sağlıklı bir firmaya yönlendirmeniz hem sizin hem müşterinizin kazancıdır. Ve domain transferlerinde verilen ücret otomatikman domain süresinin 1 yıl uzamasını sağlıyor. Yani hiç bir parasal kaybı olmadan bu işi çözümleyebilirsiniz.

Saygılar.

Not : Ben Webmaster değilim. :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Firma sana vermiş işte hukuksal problemleride gideceksin spam yaptıkları için dava açacaksın başka çözüm yok :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5