İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkticaret.net in büyük terbiyesizliği.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ve şuan itibariyle sql e bağlanamıyor, ya bunlar reklam kodunu yerleştirirken config dosyasında biryerle oynadılar, yada kasıtlı olark db yi sildile. Bunun başka bir alternatifi yok, arkadaşım anlamaz etmez bu işlerden, db yi felan kurcalıyacağınıda hiç sanmam.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Muhtemelen kontrol paneline yakın zamanda bir checkbox ilave yapmışlardır, reklam yayınına izin veriyorum diye, böylece hizmet sözleşmesinde yazmayan birşeyi legal olarak yapabilme imkanları olur.(Yakın zamanda buna benzer birşey gittigidiyor da kategori seçiminde olmuştu.)

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Koskoca TürküIcarEt sponsorunuz olmuş SargeT, daha ne istiyorsunuz yahu. :)

Şaka bir yana ticari ahlakla bağdaşmayan çok çirkin bir davranış, umarım paradan daha değerli şeylerin de olduğunun farkına varır Murat Yanıklar, akıl hocaları ve mihmandarları!..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"O an" fotoğrafları arasına girebilecek türden bir durum anlatıyor bu olay. Gerçekten inanılmaz , şaşırtıcı.

Screen için teşekkürler , site açılmıyor şu anda bizde görmüş olduk.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür müşterimin sitesinde ugraştık resmen adilik bu yaptıkları. ilk nete çıktıklarında spy reklam yapan hostçudan ancak bu kadar hayır çıkar.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site acık ama halen reklamlar duruyor vay bee ne yürek var adamlarda. host + domain alınca siteyi kendilerinin sanıyorlar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir e-mail atıp olayı sorsan keşke ? Bakalım neye dayanarak bunu yapmışlar. Minareyi çalan kılıfını kesin hazırlamıştır gerçi, yinede merak ettim doğrusu..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
el classico turkticaret

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
olayı son noktaya getirmişer bu kadarda beklemezdim hani bir seçenek varsada eminim o checkbox otomatik işaretli haldedir : ) Anlamadığım nokta bu şekilde müşteri kaybından korkmadılarmı ? Sanırım artık büyüdükleri için giderse gitsin diyorlar. Bir dünya iş alanları oldu.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar ilginç değil mi ? Bu adamlar düzgün/dürüst yönetim ile bu ülkede web dünyasındaki tüm domain ve host işini yönetme gücüne erişebilirdi. Ama ikide bir farklı olaylarla gündeme gelmeleri ve webmasterlerin büyük çoğunluğunun olumlu bakmadıkları bir firma haline gelmeleri tamamen yanlış strateji ürünü. Bu noktada olmalarını başarı olarak görüyor iseler küçük düşünüyorlardır.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hem domain+hosting parası öde, hemde reklam koysun

bu sanırım internet tarihinde ilktir. :D

adhood u duyururken 70.000 yayıncımız var demesinden belli idi böle bişi yapacağı...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dns tabanli reklam modeli diye sunduklari bu olsa gerek sanirim. Bir kere de sasirtsan bizleri ;)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim sitelerimden birinde,bana sormadan bu reklamı çıkarsalar,ilk önce sebebi için arar sorardım.Mantıklı bir sebepleri yoksa kaldırırlardı.Kaldırmazlarsa yasal yollardan kaldırtırdım.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Adamlar kaymakamlığın, belediyenin sitesine reklam koymuşlar.
İki mantıklı nedeni olabilir bunun;

1. "Bir haltlar yapmaya çalıştık ama beceremedik, neyin nerede çıkacağını kontrol edemiyoruz." acizliği,

2. "Bizden hizmet alan herkese bu tür reklamlar yayınlatma hakkımız var." pişkinliği.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5