İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkticaret.net in büyük terbiyesizliği.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşımın sitesinde gördüm toolbarı, dedim hadi neyse bir şey söyleyip ortalığı bulandırmayayım. Belli ki onunda haberi yokmuş bu olaydan.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ne günlerdi :D

hypermart, angelfire, homestead, fortunecity,

bir kod;

>konudışı< az önce birinden cevap istedik, yazamadı tabikiiii , reklam kokuyor bu hareketler <konudışı

anılarım depreşti. geocities'in sağ üstte çıkan reklamını kapatmak için ne kasmıştım zamanında :)

paskalaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim siteyede aynını yaptılar anında mesaj attım özür dilediler fakat ardında2 gün site bi çalışıp bir sustu problem yarattılar tekrar mesaj attım halettiler ve özür dilediler adhook olayı kontrol panelinde ayrı bir bölüm olarak eklemişler oradan açıp kapatabiliyorsunuz kendiniz fakat frameli bir siteniz varsa çok kötü bir görüntü yaratıyor her framenin başında aynı reklam neyse kontrolpanelinden kapatabiliyorsunuz

hee birde bu reklam geliri ne kadar bileniniz var mı gerçi ben kapadım ve koymayı düşünmüyorum ama insan merak da edtmeden yapamıyor kaç paraya veriyorlar bu reklamı her tık ne kadar ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benim siteme yapsalar buraya konu bile açmadan direk savcılığa veririm.
herşeyden önce sitenizi heklemiş oluyorlar. sizlerin sitesine ben yapsam ne olurdu ? direk mahkemeye verilirdi sanırım :D
Aynı şey. Yazmakla çizmekle uğraşmadan verin mahkemeye gitsin. Resmen bilişim suçu yahu.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hosting panelinizde, bu adamların açtığı yeni reklam sitesinin, reklamlarını göstermek istiyrum gibi bir kutu filan varmı ? büyük olasılıkla o işaretli..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5