İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkTicaret.net'i yine protesto ediyorum.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Üyemiz,

Süresi dolan ********.net alan adınızın süresinin yeniden uzatılması mümkündür. Eğer alan adınızı tekrar uzatmak istiyorsanız Siberhosting / Yönetim sayfasına giderek hemen ödemenizi yapınız. ICANN (Uluslararası İnternet Alan Adları Kurulu) tarafından belirlenen global kurala göre ödeme miktarı domain ücretinin 20 katı kadar olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz alan adınızın süresini uzattıktan sonra size bilgi vereceklerdir.
Bu inceleme sonucu 2 gün içinde geçersiz hale geleceğinden eğer 2 gün içinde ödeme yapmazsanız alan adının süresinin uzatılıp uzatılmayacağının incelenmesi için yeniden başvuru yapmanız gerekecektir.

Böyle birşey söz konusu olabilir mi? Yoksa artık turkticaret.net daha fazla kazanabilirmek için icannin bütün maddelerini ezberleyip yutmuş durumunda 20 katı ne demek yahu el insaf yukarda ALLAH var...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç kere uyardılar daha önceleri türkticaretle alışveriş yapmayın diye..fakat nedendir bilinmez hala turkticaretle iş yapılıyor sorun yaşamayı istercesine..

geçmiş olsun..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kaç kere uyardılar daha önceleri türkticaretle alışveriş yapmayın diye..fakat nedendir bilinmez hala turkticaretle iş yapılıyor sorun yaşamayı istercesine..

geçmiş olsun..

kim parasını zamanında odemişte sorun cıkmış domain i takip etmeyip gec kalırsanız tabiki sorun cıkar ben 4 yıldır turkticaretle calışıyorum herhangibirde sorun cıkmadı

S

SanalBilgi

Misafir
Çok ama çok memnunum Turk Ticaretten.. Süresi dolarsa kapar tabi adamın hakkı.. Dedicated aldın süresinden önce ödemeyi yapmadın.. Firma yedeklerini bile silse haklı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5