İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"TURP" Elektronik Cüzdan

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Tamamen Türk mühendislerin geliştirdiği bu mobil sistem, dişli rakipleri yerle bir edebilir!

Gelişen teknoloji ile hayatımızdaki hemen her şey şekil değiştiriyor. Hızla gelişen teknolojiden payını alanlardan birisi de ödeme araçları. On-line ödeme sistemleri arasında yerini alan TURP Elektronik Cüzdan, tüm banka kartlarını ve sadakat programlarını tek bir çatı altında topluyor.

Türkiye'nin tek fiziki network' ü olan TURP sistemi ile birçok banka kartı ve sadakat programlarının kullanımı da daha kolaylaşacak.

TURP sayesinde artık cüzdan kullanma zorunluluğumuz ortadan kalkıyor. Yüzde yüz güvenli olan TURP, tüketicilere hızlı ve pratik alışveriş imkânı sunuyor. Kullanıcılar, GSM numaralarını ve şifrelerini TURP terminallerinde kullanarak alışverişlerinin karşılığında ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca birçok ünlü marka ve mağazanın müşterilerine sunduğu avantaj puanlarını TURP terminallerinde harcayabilecekler.

Türk bilgisayar mühendislerinin geliştirdiği TURP kısa süre içinde on-line olarak kullanılan pek çok ödeme sistemine rakip geliyor.

TURP MOBİL ÖDEME TRANSFER VE SİPARİŞ A.Ş.

TURP; geliştirmiş olduğu platform sayesinde tüm parasal işlemleri banka ve operatörleri kullanarak, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan sadece cep telefonu aracılığı ile yaptırabilen bir "Mobil Ödeme" ve "Mobil Transfer" sistemidir.

Türkiye'de binlerce noktada geçerli tek fiziki network'e sahip şirket, yine binlerce noktada kullanıcılarına marka işbirlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmaktadır.

kaynak: http://www.chip.com.tr/konu/turklerden-cuzdani-silecek-inanilmaz-icat_30358.html

tr-bilgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-cüzdan

Tamamen Türk mühendislerin geliştirdiği bu mobil sistem, dişli rakipleri yerle bir edebilir!

Gelişen teknoloji ile hayatımızdaki hemen her şey şekil değiştiriyor. Hızla gelişen teknolojiden payını alanlardan birisi de ödeme araçları. On-line ödeme sistemleri arasında yerini alan TURP Elektronik Cüzdan, tüm banka kartlarını ve sadakat programlarını tek bir çatı altında topluyor.

Türkiye'nin tek fiziki network' ü olan TURP sistemi ile birçok banka kartı ve sadakat programlarının kullanımı da daha kolaylaşacak.

TURP sayesinde artık cüzdan kullanma zorunluluğumuz ortadan kalkıyor. Yüzde yüz güvenli olan TURP, tüketicilere hızlı ve pratik alışveriş imkânı sunuyor. Kullanıcılar, GSM numaralarını ve şifrelerini TURP terminallerinde kullanarak alışverişlerinin karşılığında ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca birçok ünlü marka ve mağazanın müşterilerine sunduğu avantaj puanlarını TURP terminallerinde harcayabilecekler.

Türk bilgisayar mühendislerinin geliştirdiği TURP kısa süre içinde on-line olarak kullanılan pek çok ödeme sistemine rakip geliyor.

TURP MOBİL ÖDEME TRANSFER VE SİPARİŞ A.Ş.

TURP; geliştirmiş olduğu platform sayesinde tüm parasal işlemleri banka ve operatörleri kullanarak, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan sadece cep telefonu aracılığı ile yaptırabilen bir "Mobil Ödeme" ve "Mobil Transfer" sistemidir.

Türkiye'de binlerce noktada geçerli tek fiziki network'e sahip şirket, yine binlerce noktada kullanıcılarına marka işbirlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmaktadır.

kaynak: http://www.chip.com.tr/konu/turklerden-cuzdani-silecek-inanilmaz-icat_30358.html

Merhabalar,

Açıkçası Türk firmalarının da sonunda bu sektörü fark etmeleri sevindirici. Ancak şu anda TURP e-cüzdanın kullanılabilirliği yok sanırım. Ya da herhangi bir bilgin var mıdır? Ben ulaşamadım açıkçası. E-cüzdan firmalarını yoğunlukla kullanmak zorunda kalan biriyim. Bu açıdan şu anda WebMoney ile devam ediyorum ki daha önce çeşitli başıklarda konu hakkında açıklamalarım olmuştur.

Şu anda online ödemeleri yapmak ya da birine para transferi gerçekleştirmek için en güvenli sistem WebMoney olarak görünüyor bence. 90.000 kurum ile anlaşmalılar. Bu da her türlü kesimden ürün sağlayan online satış, online oyun etc. gibi firmalar ile anlaşmalılar demek oluyor. Ayrıca şu anda Türkiye'ye büyük yatırımlar yapıyorlar.

Umarım bir gün sadece TR içinde değil bu şekilde global anlamda da ilerleyebilmiş bir Türk firması oluşturulur.

tr-bilgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.webmoneyalsat.com

Geçen gün yeni bir yükleme yöntemlerini gördüm. Bir site açmışlar ve site üzerinden talep oluşturarak WMZ alabilir ya da WMZnizi bozdurabilirsiniz. Siteleri: www.webmoneyalsat.com

Ayrıca Skype üzerinden de talepleri toplayan bir ekipleri var. Skype adresleri: webmoneyalsat

Şu anda komisyon oranları oldukça iyileştirilmiş. Ve son duyurularında WMZ bozdurmada komisyon ugulamadıklarını belirtmişler.

Ben denemek için 100 WMZ kadar aldım ve kurları şu anda en iyi oran gibi görünüyor. Umarım yakın zamanda WebMoney kurları daha da aşağıya çeker. Yeni gelişmeler olursa buradan paylaşırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5