İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turp.info ile Neler Yapılabilir?

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Herkese Kolay Gelsin

Turp hakkında bilgi ver demeyin:D aklımda bir fikir var.

Slogan:Bundan sonra turp gibi olacaksınız.(Değiştirilebilir)
Eğlence amaçlı fıkra bilmece video falan ekleyebileceğim bir site olsun diye aklıma geldi.Bide size soruyum dedim.

Sorum bu turp.info ile neler yapılabilir fikirlerinizi bekliyorum

iyi akşamlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Turp gibi olmak için doğal beslenme, sağlık vb. blog

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
1 - turp hakkında info. şifalı bitki olarak turp, turp otu vs. turp tarifleri (turplu yemek tarifleri). saç dökülmesini önleyen bitki. turp maskeleri .....

2 - ayrıca amerikada da aranıyor Transurethral resection of the prostate (TURP) prostatla ilgili bir konu...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tur domaınler bir işe yaramaz,
tek yapıalcak şey, turp hakkında html bır sıte yapacaksınzı artık içerik ne kadar çıkarsa 5 - 10 sayfa sorna sıteyı yayınlayacaksınız kendı halıne bırakacaksınız, geliri olmaz, bunun dışındada pek bir işe yaramaz en azından turp hakkında bir şeyler arayan olursa rastlar okur gider bu kadar...

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tur domaınler bir işe yaramaz,
tek yapıalcak şey, turp hakkında html bır sıte yapacaksınzı artık içerik ne kadar çıkarsa 5 - 10 sayfa sorna sıteyı yayınlayacaksınız kendı halıne bırakacaksınız, geliri olmaz, bunun dışındada pek bir işe yaramaz en azından turp hakkında bir şeyler arayan olursa rastlar okur gider bu kadar...

http://www.timsah.com/ bu siteyi kuran adamlara hakaret ettin sen şimdi.Timsah hakkında bilgi vermek için kursalardı hala evlerinde oturoylardı.Biraz geliştirici olun arkadaşlar

diğer arkadaşlarada teşekkür ediyorum

daha değişik fikirlerbekliyorum.

P

pozitif06

Misafir
herşey yapılabilir bir beyaz domainle :) proje ve reklam önemli bence... ziyaretçi çekebilmeyi başarabildiysen turp olsun kurt olsun pek bişey fark etmeyecek kanısındayım...

başarılar... (içerik hakkında seçim tamamen senin)

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herşey yapılabilir bir beyaz domainle :) proje ve reklam önemli bence... ziyaretçi çekebilmeyi başarabildiysen turp olsun kurt olsun pek bişey fark etmeyecek kanısındayım...

başarılar... (içerik hakkında seçim tamamen senin)

aynen usta bende öyle düşünorum ve değişik fikir bekliyoum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5