İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tutti Frutti Kalbimi ?*!^%

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Gökçe adlı Avril Lavigne çakması kadının bir şarkısına kulak vermeye çalıştım. Şarkı, ritmik dinamik ve enerjik tınılardan oluşuyor. Gökçe’yi daha önce dinledim mi bilmiyorum ama youtube’a Gökçe yazdığımda çıkan bazı şarkıları eskidende dinlemiş olduğumu anladım. Şarkının adı çok garibime gitti. Tutti Frutti der gibi söylüyor. Şimdi çevirip çevirip şarkıyı dinliyorum. Hipnoz gibi yahu. Şarkı yazarlarının çok yaratıcı olması gerekiyor. Yoksa şarkıyı dinletemezsin. Gökçe Tuttu Fırlattı dinlemek istiyorsanız youtube’a bakınız. Aynı zamanda şarkı sözlerini de google’latarak bulabilirsiniz. Blögumun kotasını bitirmeyeyim şimdi yazarak. Ama sizce de öyle değil mi ya? Gökçe Avril’e çok benzemiyor mu. Hal ve hareketleri falan sanki Avril’i izliyormuşum gibi hissettim. Eeee taklitler asıllarını yaşatırmış. Gökçe’nin resmi sitesi burası. Gökçe hakkında geniş açıklamaya wiki‘den ulaşabilir. Resmi facebok sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Ha birde unutmadan şunu da ekleyelim. Gökçe’nin Myspace sayfasıda mevcut. Sayfasına buradan bakabilirsiniz. Hadi bakalım Gökçe’yi daha yakından tanıyın. Bi kaç şarkısı var beğendiğim. Onlar da youtube’da var. Duya duya izleyin. Göre göre dinleyin…

http://depresan.net/tutti-frutti-kalbimi.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5