İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tutturmuşlar "manukya"

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
televizyonalr tutturmuş bu aralar genel evi zincir sahibi manukyan diye kadının filmi yapılacakmış onun tartışması yapılıyor.

Ya bu bazı sanatcıalr bu kadından öyle bahsediyorki cok yüce biri onun hayatı filme dökülmeli vs.. ya ben anlamıyorum neymiş vergi rekortmeni olmuş bilmem ne ya o kazandıgı paralar bilmem kaç kadını pazarlayı satıp kazanıyor sonra vergi veriyor diye baş taçı yapılıyor yuhh diyorum böle devlete ben demekki vergini ver her bok yap.

Şimdi biri cıksa yapsaki eroin kaçakcılıgı ve oda vergi rekortmeni olsa tamam artık oda baş tacı yapılır. Böle insanalrı cok yüce gibi gösteren bu medyamızı kınıyorum ayıp yaa .

Sanatcıalrda o kadın için yarışa giriyor ben oynucam yok o bana vasiyet etti yok o degil be oynucam ya bu tür şeyleri sevmiyorum. Gercekten övgüyü ve saygıyı hak edecek kadınmıydı.. Binlerce kadını para ugruna zorla genel evlerinde çalıştırıyor. Sonra vergi rekortmeni oldu diye baş üstünde tutuyorlar..

Herşey para degildir biraz ahlaki degerlerimizi yitiriyoruz..

M

messmedia

Misafir
onu bırak bu ülkede teröristsen bile daha değerlisin, o ne ki.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar abartılması tabii doğru değil fakat Manukyak'ın yaptıgı iş yasal bir işti. Eroin kaçakcılığı ile pek bağdaştırma.

yasal iş derken devlet kontrolünde ve vergisini ödüyordu :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
crawler' Alıntı:
Bu kadar abartılması tabii doğru değil fakat Manukyak'ın yaptıgı iş yasal bir işti. Eroin kaçakcılığı ile pek bağdaştırma.

yasal iş derken devlet kontrolünde ve vergisini ödüyordu :)

peki tv cıkan ve manukyaya 17 yaşında satılan ve bodrumda çalışcaksın diye işkence yapılan kadınlara sor istersen oraya vergi levhası asmakla o iş olmuyor.

Peki devlet kontrolünde diyorsun pekei devlet soruyormu bu kadınalr nereden geleiyor veya kadınına soruyorlamı nasıl düştün zorlamı yoksa kendimi istedin diye he bumu kontrol..

ben devleti bu konuda duyarsız görüyorums adece bu işlerde degil para girdimi devlet bile degişyor..

M

messmedia

Misafir
bu, şu anki hükümetin suçudur, amcamların tek derdi din, iman, ülke satmak, yahudi kıçı öpmek v.s olduğu için senin gibi hassas insanların sorunları ile ilgilenmezler.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
devlet orda zorla çalışıyo ve çalıştırıyolar dediğin kadınlara sahip çıksa orda zaten çalışmazlar. televizyonlarda görüyoruz çoğu hep ya maddi sıkıntı ya cahillik yüzünden oralara gidiyolar bi şekilde.

evet manukyan işine ben de çok şaşırdım görünce oyuncuların yarışa girmesinden dolayı ama bu kadının da böyle olmasının sebebi yine yönetim ve işleyiş.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
messmedia' Alıntı:
bu, şu anki hükümetin suçudur, amcamların tek derdi din, iman, ülke satmak, yahudi kıçı öpmek v.s olduğu için senin gibi hassas insanların sorunları ile ilgilenmezler.

evet maalesef ..

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun devlette o kadınlara sahip çıksa onlar manukyanın pençesine düşmez , hırsıza sahip çıksa hırsız da hırsızlık yapmazdı...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
peki tv cıkan ve manukyaya 17 yaşında satılan ve bodrumda çalışcaksın diye işkence yapılan kadınlara sor istersen oraya vergi levhası asmakla o iş olmuyor.

Peki devlet kontrolünde diyorsun pekei devlet soruyormu bu kadınalr nereden geleiyor veya kadınına soruyorlamı nasıl düştün zorlamı yoksa kendimi istedin diye he bumu kontrol..

ben devleti bu konuda duyarsız görüyorums adece bu işlerde degil para girdimi devlet bile degişyor..

ben devletmiyim :) devlete sor onu.
Ama bize yansıtılan yüzüyle manukyan gayriresmi bir iş yapmıyordu.
yaptığı işe ahlak yönünden değil , objektif olarak bakın. Elbette iyi bir şey yapmıyordu ama eroin falan çok başka bir olay

* 17 yaşındaki kız görüntülerini görmedim.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadına zamanında protokolde yer verenler düşünsün

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
crawler' Alıntı:
ben devletmiyim :) devlete sor onu.
Ama bize yansıtılan yüzüyle manukyan gayriresmi bir iş yapmıyordu.
yaptığı işe ahlak yönünden değil , objektif olarak bakın. Elbette iyi bir şey yapmıyordu ama eroin falan çok başka bir olay

* 17 yaşındaki kız görüntülerini görmedim.

ben sana devletsin demiyorum sadece fikrielrimi yazıyorum eroin satışı ile kadın tacirliği aynı şey sonuçta 2 side para için yapaılıyor ve her 2 işi yapan kişileirn sonu bellii.

bu haberi oku derim : http://www.tempodergisi.com.tr/toplum_politika/05060/

Sokakta top oynarken, 13'ünde, 30 yaş büyük biriyle evlendirildi

Ancak, imam nikâhlı eşi Manukyan'ın adamıydı
Doğal olarak adres Manukyan'ın genelevi oldu

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
ben sana devletsin demiyorum sadece fikrielrimi yazıyorum eroin satışı ile kadın tacirliği aynı şey sonuçta 2 side para için yapaılıyor ve her 2 işi yapan kişileirn sonu bellii.

bu haberi oku derim : http://www.tempodergisi.com.tr/toplum_politika/05060/

Sokakta top oynarken, 13'ünde, 30 yaş büyük biriyle evlendirildi
permission kardeş öncelikle kerem banlandı onun yerine ben cevap vereyim demişsin ki "eroin satışı ile kadın tacirliği aynı şey sonuçta 2 side para için yapaılıyor" ne kadar saçma olmuş ama değil mi ?ikiside para için yapılıyor diye ikisi de aynı şey oluyor , o halde hosting satışı v.s de aynı şey onlarda para için yapılıyor acayip saçma olmuş...

I

iyiyiz

Misafir
Ya olayi hep tuizak olarak görmeyin,nasil her ülkenin temizlik iscilerine,mühendislere,doktorlara ihtiyaci varsa sevk hizmetinde de calisak insanlara ihtiyaci vardir.Olayi namussuzluk ile bagdastirmayin,bu isi istemeyen zaten yapmaz,haa zorla yaptirilanlar ayri.Eger bu kadinlar bu sevk hizmetinde olmasaydi ne olurdu ülkenin hali bir düsünün hele.Zaten Türk insani namus konusunda copk hassas hakli olarak,afedersiniz icimizden hangi erkek arkadas yolda bir kiza laf atmamistir laf atmasa bile icinden ufak bisey dahi gecirmemistir.Düsünün bunlari genel evlerin bide olmadigini düsünün..7-8 yasindaki kiz cocuklarimdan tutunda kiz kardeslerimize analarima akraba kadinlarimiza artacak sözlü tacizleri yada yakin taciz yada(t-e-c-a-v-ü-z) olaylarini biraz aklinizdan degerlendirin.Sapikliklar bu zamankinden 10000 kat daha artacak.Onun icin ben Manukyana helal olsun diyorum,sevk bir ihtiyactir,sevkiz ne kiz ne erkek yapabilir.Umarim laflarim degisik yerlere cekilmez.Burdaki arkadaslarin anlama kapasitesinin cok yüksek oldugunu varsiyorum ve inaniyorum.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyiz' Alıntı:
Ya olayi hep tuizak olarak görmeyin,nasil her ülkenin temizlik iscilerine,mühendislere,doktorlara ihtiyaci varsa sevk hizmetinde de calisak insanlara ihtiyaci vardir.Olayi namussuzluk ile bagdastirmayin,bu isi istemeyen zaten yapmaz,haa zorla yaptirilanlar ayri.Eger bu kadinlar bu sevk hizmetinde olmasaydi ne olurdu ülkenin hali bir düsünün hele.Zaten Türk insani namus konusunda copk hassas hakli olarak,afedersiniz icimizden hangi erkek arkadas yolda bir kiza laf atmamistir laf atmasa bile icinden ufak bisey dahi gecirmemistir.Düsünün bunlari genel evlerin bide olmadigini düsünün..7-8 yasindaki kiz cocuklarimdan tutunda kiz kardeslerimize analarima akraba kadinlarimiza artacak sözlü tacizleri yada yakin taciz yada(t-e-c-a-v-ü-z) olaylarini biraz aklinizdan degerlendirin.Sapikliklar bu zamankinden 10000 kat daha artacak.Onun icin ben Manukyana helal olsun diyorum,sevk bir ihtiyactir,sevkiz ne kiz ne erkek yapabilir.Umarim laflarim degisik yerlere cekilmez.Burdaki arkadaslarin anlama kapasitesinin cok yüksek oldugunu varsiyorum ve inaniyorum.

Tek soru: Kim isteyerek bu işi yapar ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
SaintOne' Alıntı:
permission kardeş öncelikle kerem banlandı onun yerine ben cevap vereyim demişsin ki "eroin satışı ile kadın tacirliği aynı şey sonuçta 2 side para için yapaılıyor" ne kadar saçma olmuş ama değil mi ?ikiside para için yapılıyor diye ikisi de aynı şey oluyor , o halde hosting satışı v.s de aynı şey onlarda para için yapılıyor acayip saçma olmuş...

arasında ben hiç fark görmüyorum. amaç konusundan aynı iş sen konuyu saptırıyorsun. her 2 sitede para için yapılıyor derken bu işler için dedim ona bakarsan herşey para için yapılıyor.

benim demek istediğim bu tür kadınları tv ler neden övğü ile bahsetmesi yani her vergi rekortmeni büyük biri oarak görülüyor ve bu vergi ne yolla kazanarak verildiği öz önünde tutulmuyorsa bişi diyemicem.

ben kendi görüşüm ister saçma bul ister mantıklı ben kadın tacirliği ile eroin satma aynı iş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5