İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tuukoo.net video sponsoru aranıyor.

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu an XtraOrbit adresinde kayıtlı siteme bir süre önce kapsamlı bir video scripti kurdum ancak host firmasının ffmpeg desteği olmamasından dolayı video yükleyeme işlemlerini yürütemedim.

logone.gif

Şu anda bu iş için aşağıdaki özelliklerde linux hostlu sponsor arıyorum:

1. Türk firması olması ve kendine ait sunucuları olması (reseller olarak satış yapan firmaların sunucuları olmadığı için sorun olabilir.)

2. FFMPEG kurulu olması (kısacası video sitesi kurulabilsin)

3. Sınırsız alan sağlayabilmesi (elbette pat diye 100gb harcanacak hali yok ancak youtube gibi büyüyebilmek için sınır olmamalı)

4. Sınırsız bandwith sağlayabilmesi (hemen onlarca gblık bandwith harcanmayacaktır ancak yine de bu çok önemli ileriki dönemlerde)

5. Host şirketi bu siteye benim sitem gözüyle bakabilmeli (destek ne kadar büyükse başarı o kadar büyüktür)

6. Domain transferini ücretsiz yapacak, yıllık domain güncellemesini ücretsiz yapacak.

Firmanın sağlayacağı çıkarlar : İstediği büyüklükte firmanın reklamları sitede görünecek, ayrıca firma host sponsorumuz olarak tanıtılacak, linkler verilecek)

Kaybınız olur mu? Hayır, siz bana 1tb yer bile verseniz kaybınız yok, aksine eğer büyük bir iş oluşturabilirsem firmanız 100lerce katını kazanır, birlikte büyürüz.

iletişim : [email protected] ya da pm ile msn isteyiniz.

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü komşu ev sahibi yapar derler ya sonunda kendi sunucularımı kuracam heralde..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sponsorluk kavramının sınırlarını çok çok aşmışsın

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kendin bi sunucu kirala, ilerde yine sorun yaşarsın.

bu arada, bu domainle bu işe girme, çift uu oo hemde .com uzantısı elinde olmadığı için çok zorlanırsın

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama yazması çok kolay klavyede dene istersen şimdi ben turko alacaktım baktım yok en son tuukoo oldu o :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5