İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tv kartı tavsiye

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar bi tv kartı alıcam ama etrafta çok değişik yor var ve karar veremiyorum kullandığınız bi tv kartı varsa memnunmusunuz bi yazarmısınız

vista kullandığım için sürücü desteği olan bi kart önerirseniz iyi olur
ayrıca analog tv kartı arıyorum

e küçük bi sorum var şimdi merkezi sistem uydu kullanıyorum.bu uydu kablosunu uydu alıcıya taksam ve sonra analog tv çıkışını tv kartına taksam çalışır dimi yani eskiden böyle yapıyordum da.kalite falan derseniz zaten kalite çok önemli değil sonuçta dijital bi yayından gelen görüntüyü kaydedicem çok farketmese gerekir dimi?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bende FLV2000 mi vardı ne vardı adını hatırlamıyorum ama kesinlikle tavsiye etmem
adam tv kartını ayrı satıyor, izleme yazılımını internetten ayrı satıyor

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
inca nın digital tv kartı vardı bende, sorunsuz çalışıyordu gayette memnundum. Ama işlevi yönünden analogları nasıl bilmiyorum

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kos koca forumda iki kişi bişeyler söyledi.
linkini verdiğim kartı aldım zaten ordan 24 liralık bi indirim kuponum vardı olmadı işimi görmezsede ne yapalım

yardım edenlere teşekkür +rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5