İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tv kartımı (DATRON) nasıl tanıtacağım?

A

Anonymous

Misafir
merhaba arkadaşlar... benim Datron Tv-FM (beyaz kumandalı) kartım var. Win98 üzerinde gayet iyi çalışıyordu. Ama win XP' ye geçtim ne kadar sürücü denediysem çalıştıramadım.

Sorun şu; ya ben TV kartı tanıtmayı bilmiyorum ya da sürücüleri bulamadım.

1) Sizden istediğim bana TV kartı nasıl tanıtılır anlatabilir misiniz?

2) Datron TV kartımın Win XP ve win 2000 sürücülerini bulacağım bir site biliyor musunuz? (ufotek.com adresi olmasın orayı denedim)

hepinize ilginiz için şimdiden teşekkürler.......

A

Anonymous

Misafir
Merhaba.
Tv. kartıda diğer donanım parçaları gibi tanıtılır. Tak ve kullan özelliği olan bir aygıtsa windows bunu otomatik olarak bulur fakat sürücüleri olmadığı için calıştırmayabilir.
sana aygıt sürücüleri ile ilgi olarak www.driverguide.com u tavsiye ederim. gelişmiş sürücü arama sistemi ile donanım sürücünü, üretici, marka v.s. gibi seceneklerle aratabiliyorsun. win98, winMe, 2K, Xp sürücülerini bulma şanşında cok yüksek. Bu siteyi kullanabilmek için üye olman gerekli yanlız.
Saygılar.

A

Anonymous

Misafir
google den arattır bulursun yeni donamın ekleden
donamın algılamayı çalıştır tv karıtını gördüğü zaman indirdiğin driveri göster bu şekilde kurabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5