İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter da DOLANDIRICILAR VAR

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biraz daha somut deliller alabilir miyiz?
arkadaşa mesaj attım, 3 gün mühlet.

adanawebtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lan yavşak leopard dolandırıldım diyorsun sen dolandırıcının allahısın şu an seninle mahkemeliğiz biz hala gelip burda dolandırıldım ayaklarına mı yatıyorsun aç o telefonumu da bana bi adres verde gelim orda gösterim sana beni dolandırmaya çalışmak neymiş leopard dolandırıcıdır ve herşekilde ispatlayabilirim 97 K hesabımı aldı ve ödemesini yapmadı bende savcılığa dilekçe verdim şu an kişi dolandırıcılıktan aranıyor her şekilde ispatlayabilirim size bunu banlanması gereken kişi leopard'dır bi başkası değil...!

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
leopard konuşmaları text değilde ekran görüntüsü şeklinde atarsan daha iyi olur
arkadaşım sende varsa kanıtın gönder bana inceleyeyim

adanawebtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben delillerimi savcılığa sundum zaten siteye vermeme gerek yok banlansa bi işime yaramaz polis sizden de kişinin üye olurkenki verdiği bilgileri isteyecekti ama sizin sitenizi bi araştırmaya soktu değişik bi sistem ile adres bilgilerinize varana kadar herşey sahte olduğu için gerek duymadi leopard isimli kullanıcı üye olurken tc kimlik numarası onaylatmis mı acaba ona göre polis sizinle iletisime geçecek...?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
polis amcalar [email protected] adresiyle iletişime geçsinler. tc numarasını belki mal sahibi verir.
ayrıca o nasıl bir sistemdir ki iyinetin bilgileri yanlış diyebiliyor? bu sitenin başında kim var nereden biliyor?
hem sizin doğruyu söylediğinizi nereden bileceğiz? dolandırıldığınıza dair dekont ve savcılığa başvurduğunuz dilekçenin kopyasını özel mesaj ile gönderebilir misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5