İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi Arttirma Hizmeti

gmerkal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle hizmetler almaya ne gerek var..twitterda fikirlerinizi konuşturun takipçileriniz sizi birbir bulur merak etmeyin.

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu yorumunuza birşey demek istemiyorum çünkü burada ben ticaret yapıyorum ve yaptığınız çok ayıp bütün eleştirilere açığım fakat ticaret yaptığım konuda gelip bunları demeniz yanlış.gerekirse numaramı veririm arayıp söyleyin pm atın ama bu davranışınız yanlış.

Gelelim Yorumunuza :

Bunu böyle düşünen bir kaç kişiden birisiniz.Herkes özgür ben olsam bende twitter hizmeti alırım.bunu bu işi yaptığım için değil.ben 0 kişili bir hesabı kasmak yerine vakit kaybetmek yerine bir kitle alırım o kitleyi ayakta tutup büyültmek için uğraşıyrım.
İyi günler...

ozalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba , üyeler nasıl, nerden çekiliyor detay alabilir miyim ?

sanlimenderes63

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MetinOktayKral TWİTTER HESABIMI BUYUTURSEN 5.000 KİŞİ OLURSA SANA 15.000 KİŞİLİK FACEBOOK SAYFASINI VERECEGIM

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MetinOktayKral TWİTTER HESABIMI BUYUTURSEN 5.000 KİŞİ OLURSA SANA 15.000 KİŞİLİK FACEBOOK SAYFASINI VERECEGIM

Arkadaşlar böyle teklif gelmeyin lütfen ben ticaret yapıyorum sadece nakit çalışıyorum.
Yok sayfa takas vs.Bunlara gerek yok.
NOT: Geçici olarak ödeme şekillerinde Paypal hesabım ticaret yapmış olduğum bir arkadaş yanlış birşeyler yapmış benim hesabımda geçici süreliğine kapatıldı.Gerekli Mailler atıldı açılması bekleniyor.
Diğer ödeme şekilleri ile ödeme yapabilirisiniz.

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
addmefast.com üzerinden para pul vermeden ücretsiz ziyaretçi alabilirsiniz;

loveproject

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam bilgilendirme yaparsanız artık alışverişi gerçekleştirelim lütfen 1aydır almaya çalışıyorum biraz ilgili olalım

halitefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyeleri nasıl çektiğinizi ve çektiğiniz bir profilin linkini sonra telefon numaranızı pm atarsanız sizi arayıp görüşmek isterim

gsframa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detayli bilgi pm alabilir miyim?
ayni himeti facebook icin de verebiliyor musunuz?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Takipciler nasil cekiliyor detayli bilgi atarmisiniz ?

Merhaba,

En hızlı, en güvenilir ve programsız, spamsız tamamen organik takipçiler ister misiniz?

Şifre vermenize, kimseyi takip etmenize gerek yok. Üstelik işlemi sadece 30 dakikada tamamlıyoruz.

Kişiler %100 Türk olup, tamamen aktif ve gerçek kişilerdir.

Paketler:

500 takipçi : 20 TL(+250 takipçi bizden hediye toplamda 750 takipçi)
1000 takipçi : 40 TL (+500 takipçi bizden hediye toplamda 1500 takipçi)
2000 takipçi : 80 TL(+500 takipçi bizden hediye toplamda 2500 takipçi)
3000 takipçi : 120 TL(+750 takipçi bizden hediye toplamda 3750 takipçi)
4000 takipçi : 160 TL (+750 takipçi bizden hediye toplamda 4750 takipçi)

ve daha fazla paketlerde indirim uygulanmaktadır.

Ödeme:
AKBANK - İŞ BANKASI - GARANTİ - MİSLİ - PAYPAL

UYARILAR:
+Şuan için en az 500, en fazla 9000 kişi satışımız var. Sonrasında geliştirmeyi düşünüyoruz.
+Hediye takipçiler sadece ilk alımlarda geçerlidir. Sonraki alımlarda hediye dışındaki paket sayısı gönderilir.
+Neden hediye veriyoruz: Takipçiler gerçek kullanıcı olduklarından bir kısmının (profilde paylaşılan durumların çekiciliğine göre) takibi bırakmaktadır. Bu yüzden hediye vermekteyiz.

Şifre vermek yok!
Kimseyi takip etmiyorsunuz!
Sadece 30 dakikada istediğiniz kişi sayısı kadar %100 Türk kullanıcı sizi takibe alıyor!
Takip et, takip edil mantığı değildir. Sadece siz takip edilirsiniz!

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Takipciler nasil cekiliyor detayli bilgi atarmisiniz ?

Takipçiler takip edeni takip ederim mantığı ile kesinlikle çekilmemektedir.

Siz kimseyi takip etmiyorsunuz onlar sizi takip ediyor bu sizi takip edenler 100% türk ve gerçek kişilerdir.

- - - -Güncellendi - - - - - -

üyeleri nasıl çektiğinizi ve çektiğiniz bir profilin linkini sonra telefon numaranızı pm atarsanız sizi arayıp görüşmek isterim

Telefon Numaramı pm attım.

Takipçiler takip edeni takip ederim mantığı ile kesinlikle çekilmemektedir.

Siz kimseyi takip etmiyorsunuz onlar sizi takip ediyor bu sizi takip edenler 100% türk ve gerçek kişilerdir.

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Detaylı bilgi alabilir miyim nasıl çekildiği hakkında.

marangozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arttirma olayi simdilik bir yana hazir hesap satin almak istiyorum indirimli satan varsa yüksek takipcili ADANA içi alabilirim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5