İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi Arttırma Programı | Coded by Injizz

injizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
twitter-bird-icon.png

Merhaba arkadaşlar sizlere yazdığım programdan bahsetmek istiyorum.
Program belirlediğiniz Twitter kullanıcı isimlerini otomatik olarak takip eder.Zaten size program ile birlikte içinde 50 bin tane twitter takipçi ismi olan bir metin belgesi verilecektir.Bu belgenin bir özelliğide belgedeki herkesin takipçilerine geri dönüş yapmasıdır.Yani demek istediğim metin belgesinde ki 50 bin kişiyede takip ettiniz diyelim bunların mutlaka 35-40 bini sizi followlıyacaktır.

İsterseniz programın ekran görüntülerine geçelim;
90ee8cdbfd4c45bb9c9c2c5.png

Üyelik ücretlidir.Ücretleri konunun sonunda görebilirsiniz.

dec9029c14f649a29def553.png

Giriş yaptıktan sonra program karşımıza çıkıyor.

Nasıl Kullanılır? [Videolu Anlatım]
[video=youtube;QYBYacTxCMU]http://www.youtube.com/watch?v=QYBYacTxCMU&feature=plcp[/video]

Üyelik Fiyatları:

1 Aylık Üyelik: 15 TL
3 Aylık Üyelik: 30 TL
6 Aylık Üyelik: 50 TL
1 Senelik Üyelik: 80 TL

Ödeme Yöntemi:
paypal-icon.png
9tqyj.png

Üyelik satın alanlara 51 bin kişilik Twitter Kullanıcı Listesi verilecektir.

Programı İndir: http://www.mediafire.com/?dv1pagm5485o3j9

İletişim: [email protected] veya PM.

injizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajı referans olarak alıyorum ve ona 1 haftalık üyelik veriyorum.

Zamanyok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim sql veritabanına uyarıyı bıraktım.5 dklık bir programdan bile kazanç sağlamaya çalışıyosun ki böyle kişilerden nefret ederim.Uğraşsaydın ve gerçekten emek verip satsaydın bişi demezdim (belkide emek vermişsindir bilemem ama bu programa emek verdiysen biraz daha geliştir kendini).Seni aşalımayırum yanlış anlama sadece herşeyden kazanç sağlamaya çalışan kişileri sevmem.Programı bedava verirsen ne güzel milletin sevabını kazanırsın.Eğer parayla satmaya devam edersen k.bakma ama sql veritabanını silmek zorunda kalacağım.Biliyorum bunu yapmaya hakkım yok ama dediğim gibi senin gibi kişiler hoşuma gitmiyor.K.bakma beni kötü biri olarak görüyosun biliyorum ama en iyisi bedavaya vermek.

Edit:Bu arada inci ;)

injizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamadım hacı.İstersem parayla satarım istersem bedavaya dağıtırım.Programı kendim yazdım hakları elimde.SQL veritabanımı mı silicen ne diyorsun abi ya.İlginç valla.5dk lık bir programsa yaz 5 dakikada dağıt bedavaya.

Zamanyok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nese boşver zaten uyarımı bıraktım sen sat programını parayla.Ama bence ilk önce git biraz programlama öğren.Formun başlangıcını CenterScreen yap ilk önce.Şanslısın ki ben iyi biriyim yoksa şimdi üyelikleri kontrol ettiğin veritabanını silmiştim çoktan.Nese silmiyorum veritabanını meritabanını.Programla filanda uğraşmak istemiyorum zaten sizin gibi programlayı az bilenlerin aklı fikri programlardan kazanç etmek ben 3-4 gün uğraşıp yazdığım programları bedavaya dağıtıyorum(Gerçi şimdi program mrogram yazmıyorum).Her neyse uzatmıyayım sen kazan paranı.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
injizz ya rar dosyasini kaldir ya da veritabanini public'e kapat bir sureligine. Kodunda sifre ve kullanicin kabak gibi gorunuyor kardesim.

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
MySqlConnection connection = new MySqlConnection("Data Source=<silindi>;Database=<silindi>;User ID=<silindi>;Password=<silindi>;Port=3306");
MySqlCommand command = new MySqlCommand("Select * from hesaplar where kullaniciadi='" + this.textBox1.Text + "' and sifre='" + this.textBox2.Text + "'", connection);
connection.Open();
MySqlDataReader reader = command.ExecuteReader();
while (reader.Read())
{
MessageBox.Show("Giriş Başarılı");
new Form1().ShowDialog();
}
}

Zamanyok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş ö.m attım tw verirsen kodlarını korumanın yolunu filan sölerim ve programı biraz düzenlerim tabi istersen.

GrameL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program basit. Geliştirmeyi dene... Takipçi temizliği felan ekle.

WebNetMasteR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adamın prosunu 2 dk. da çökerttiler vay anasını sayın seyircilerimiz

birde sanırım bu arkadaş r10 da banlandı sahtekarlıktan

Hakkında şikayet konusu var orada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5