İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter takipçi sitemiz içi user gerekli

fenered

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
twitter takipçi sitemizde yeterli sayıda kullanıcı bulunmadığı için panelimize en az 1 k user ekletmek istiyoruz.

Fiyatları pm atınız.
Bot olması daha iyi olur. Kişilerin uygulamadan çıkmasını istemiyorum. Zaten geçici süreliğine lazım sitemiz de sürekli gerçek takipçi sayısı artmakta.

Ödeme user çekiminden sonra olursa iyi olur. Daha önce parasını alıp işlem yapmayan kişiler oldu. Userlar elinde olacağı için silme şanslarına sahiptirler fakat biz parayı gönderdikten sonra almak için ancak mahkemeye vermemiz gerekli. Bahse girerim daha önce user çekimi yapması gereken kişinin userı bile yoktur. Parayı aldı ve gitti.

En kötü ihtimal referanslarınızı ve işin yarı yarıya yapılması vs anlaşabiliriz.

furkaan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben size kalıcı bayan user sağlayabilirim hocam. Userlerim istediğiniz gibi botlardır ama yumurta değiller. Resimleri, arka plan resimleri, tweetleri, takip ettikleri, takip edildekleri ve tweetleri vardır (az sayıda) Tek tek kendi elimle açtığım E-posta onaylı hesaplarım. Yalnız işlemim 3-4 gün sürebilir. İletişim adreslerimi PM attım. Alışveriş yapmak isterim.

fenered

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben size kalıcı bayan user sağlayabilirim hocam. Userlerim istediğiniz gibi botlardır ama yumurta değiller. Resimleri, arka plan resimleri, tweetleri, takip ettikleri, takip edildekleri ve tweetleri vardır (az sayıda) Tek tek kendi elimle açtığım E-posta onaylı hesaplarım. Yalnız işlemim 3-4 gün sürebilir. İletişim adreslerimi PM attım. Alışveriş yapmak isterim.

pm cevaplandı fiyatlar bekleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5