İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçisi Unfollow Sorunu YOK! Ve Fiyatı Gerçekten Çok Uygun

lil_swagga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar son zamanlarda twitter takipçileri ilgi çekmeye başladı bende almıştım 20 lira verdim 10k takipçiye fakat 2k almıştım ve adam dahada mesajlarıma geri dönmedi. bende böyle bir uygulama aldım twitter takipçisi arttırmak için. kaliteli ve doğru bir hizmet vermek için.
öncelikle şunları bildirmek istiyorum:
takipçiler bot değil bu yüzden twitterınız suspend yemez
full organik takipçiler isimler gayet normal ''dfsadf'' gibi isimler yok ve hepsinin profil fotoğrafları var
unfollow hiiiç yok diyemem 5.000 kişiden en fazla 200 kişi unfollow yapar.
takipçiler dünyanın her bir yerinden gelir
ücret yattıktan 1 gün sonra twitter hesabınızı açtıgınız zaman 5.000 kişiyi görüceksiniz
5.000+1000 tane takipçinin ücreti 25TL dir.
her şey dediğim gibi arkadaşlar kesinlikle bir yalan yanlış yok. iletişime geçmek isteyen varsa forumdan mesaj atabilir.
satıştan sonra lütfen yorumlarınızı yapın.

ödemeler: paypal ve iş bankası aracılığıyla yapılır.

SohbetM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar son zamanlarda twitter takipçileri ilgi çekmeye başladı bende almıştım 20 lira verdim 10k takipçiye fakat 2k almıştım ve adam dahada mesajlarıma geri dönmedi. bende böyle bir uygulama aldım twitter takipçisi arttırmak için. kaliteli ve doğru bir hizmet vermek için.
öncelikle şunları bildirmek istiyorum:
takipçiler bot değil bu yüzden twitterınız suspend yemez
full organik takipçiler isimler gayet normal ''dfsadf'' gibi isimler yok ve hepsinin profil fotoğrafları var
unfollow hiiiç yok diyemem 5.000 kişiden en fazla 200 kişi unfollow yapar.
takipçiler dünyanın her bir yerinden gelir
ücret yattıktan 1 gün sonra twitter hesabınızı açtıgınız zaman 5.000 kişiyi görüceksiniz
5.000+1000 tane takipçinin ücreti 25TL dir.
her şey dediğim gibi arkadaşlar kesinlikle bir yalan yanlış yok. iletişime geçmek isteyen varsa forumdan mesaj atabilir.
satıştan sonra lütfen yorumlarınızı yapın.

ödemeler: paypal ve iş bankası aracılığıyla yapılır.
pm alabilirmiyim

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
dünyanın her yerinden gelen işe yaramaz %100 türk varmı? fiverr den 5'e alıp millete 25 e kakalamak ayıp değilmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5