İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter'i ne için kullanırsınız?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Twitter ne facebook'a ne youtube'a benziyor.
Belirli kişiler hariç gördüğüm reklam yapma üzerine kurulu.
Ne kadar çok takip edenin (follower) var, o kadar çok hit çekiyorsun, kazanıyorsun.

Twitter'da takip eden sayını artırmak için çeşitli yerler ipucu vermiş.
Mesela takip eden sayısını artırmak için 20 yöntem veya 30 yöntem gibi.

http://twitter.com/zizanet/ gibi bir tane açtım, deneme yapıyorum ve bazı sayfalara xx hit gönderiyor. Follower sayım yükseldikçe bu oran da artacak zannederim.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
twitter kısa blog servisi gibi bir şey

gerçekten karalama defteri garip bir sistem

ksıa yazılarınızı ama gerçekten kısa yazılarınızı yazıyorsunuz :D

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
twitter mikro bloglama servisidir. O an ne yaptıgınızı 180 karakter ile iletiyorsunuz "tophanede nargile içiyorum vs." gibi, insanlar sizi takip ediyor, siz onları takip ediyorsunuz vs.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merak ettigim icin uye oldum ancak beni hic tatmin etmedi, ancak etrafta Twitterin hastasi olanlari taniyorum. Cepten suradayim, buradayim, sunu yapiyorum tarzindan bircok mesaj gonderiyorlar. Cepten internetin artmasiyla bu site daha hizli buyuyecek muhtemelen.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Twitter kullanmaya bir türlü alışamadım.
Her ne kadar aynı amaca yönelik olmadıkları söylense de FriendFeed'i daha bir sevdim ben.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence twitter, hayatı bilgisayar olmuş a-sosyallerin kendilerini sosyalmiş gibi göstermeye çalıştıkları sistemlerden biri bence :). Nasıl ki msnde sık sık durum değiştirenler varsa, ne dinlediğini ekli herkese göstermekten zevk alanlar varsa facebookta paso durum güncellemesi yapanlar varsa buda onun gibi birşey.

Edit: Para kazanma konusunda ise tabiki sizi takip edenler varsa azda olsa bir şeyler kazanılabilir. Dolaylıda olsa.

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben hiçbir şekilde kullanmadım bakalım belki ileride bu hastalık banada bulaşır.:D

O

Orion

Misafir
henüz üye olmadım ismini duydum sadece, sizce büyük bir eksiklik mi bu:(

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sitede reklamda yok.. Eğer reklam varsada ben göremedim.. Bu sitenin geliri nereden acaba..

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Siteye hiç girmedim bile, bana göre gereksiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5