İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twittter Bot Takipçi Paneli TakipciPanelim.com

furkaan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar...
Her işlem yapmak istediğinizde bu işi yapanlarla iletişim kurmaktan sıkıldıysanız,
Her işlem için ayrı ödeme yapıp uğraşmaktan bıktıysanız,
BU SİSTEM TAM SİZE GÖRE
TakipciPanelim.com Twitter işlemleri sitemiz açılmıştır.

Site Nasıl Çalışır;

- Öncelikle siteye ücretsiz olarak üye olunur.
- Siteye giriş yaptıktan sonra sol menüden kredi satın al sekmesinden istediğiniz miktarda kredi satın alabilirsiniz.
- Ödeme yaptıktan sonra almış olduğunuz kredi hesabınıza yüklenir.
- Hesabınızdaki kredi miktarı ile dilediğiniz hesaba dilediğiniz zaman twitter ve instagram işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

- 1 Kredi = 1 Takipçi

Sık Sorulan Sorular;

+ Takipçilerin türü nedir ?
- Takipçiler yabancı ve bot ağırlıklıdır. Amaç takipçi sayısını uzun vadeli bir şekilde yüksek tutmak.

+ Bu Takipçilerde Düşme Olmuyor Mu?
- Aldığınız takipçilerde en fazla %0,1 oranında düşüş olmaktadır.

- Hesabımın askıya alınma ihtimali var mı?
+ Hesabınızın askıya alınma ihtimalı yoktur. detaylar için skype

+ İşlemleri Başladıktan Sonra Ne Kadar Sürede Gelmekte ?
- İşlem max. 24 saat sürmekte. (Toplu alım, özel günler, büyük çekimler hariçtir)

Bunlardan farklı bir sorum var diyorsanız. Skype adresimizden veya mail adresimizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz...
--------------------------------------------------------------------------
WebSite: http://www.takipcipanelim.com
Mail: [email protected]

--------------------------------------------------------------------------

Ödeme Seçenekleri: PAYPAL | İŞ BANKASI | FİNANS BANK

Skype üzerinden referans kredisi isteyen ilk 5 kişiye 4000 Takipçi gönderilecektir! (Forumda yeni olduğum ve güvenilir iş yaptığımı kanıtlamak için böyle birşey başlattım)​

Hediye Kredi Stok (5/0)
1) xxxxxxx
2) xxxxxxx
3) xxxxxxx
4) xxxxxxx
5) xxxxxxx

yboykot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendisinin bana 5 k göndereceği var hafta geçti hala sonuç yok herşey parayı alıncaya kadarmış ben yandım başkaları yanmasın arkadaşlar uyarıyorum bu kişi hakkında dolandırıcı demiyorum ama işine sadık değil ilgilenmiyor

furkaan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.cisi referans amaçlı yaptığım bir iş ve görmüş olduğun gibi konuya tek yazan sensin.

2.cisi bu forumdan gerekli talep görülmedi bende referans çekimini durdurdum.

3.cüsü yaptığım çekimlerden çok size çekim yaptım ve ne kadar beleşçi olduğunuzu gördüm.

Kendisi bana PM yoluyla dahi ulaşmamıştır. Neyse yinede teşekkür ederim son olarak yakında zaten satışlarımı R10'dan devam ettiricem. İyi forumlar

Unutmadan referans çekimlerinde para istenmez unutma. Kimsenin konusunu baltalama ;)

Referans çekimlerinde para istenmez unutma. Son olarak ödeme yaptığını kanıtla. Durduk yere konuyu baltalama kendinide küçük düşürme :)

yboykot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
********in evladı yanlış konunun altına yazmışım ben sana 60 tl para verdim watsaptan yazdım o kadar o kalan 5k takipçiyi yok 24 saat yok 48 saat diye oyaladın göndermedin haftalar geçti ne referansı ben ende beleş iş talep etmedim parasını verdim KİMSE BU ŞAHISA GÜVENİP İŞ YAPMASIN PARANIZA YAZIK PARAYI ALIYOR SONRA TAKİPÇİ YA GELİR YA GELMEZ ARKASI KARANLIK GELİYOR SENİN NUMARANI SAVCILIĞA VERECEĞİM O 60 TL BENİM İÇİN AZ BİR PARA DEĞİL SEN BENİM RIZKIMI NASIL ÇALARSIN BUNDAN SONRA HUKUKTA GÖRÜŞECEĞİZ

furkaan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uslubunuza dikkat ediniz. Madem haftalar geçti ki ben bu konuyu yazalı 6 gün oldu. ve ben türk takipçi satmıyorum neyse. Ödemeyi yaptığınızı kanıtlayın lütfen. Paypal olarak ödeme almamışım. Onun dışında bankayla alıyorum. Makbuzun resmini atmanızı istemişimdir. Onun dışında 5000 takipçiye 60 tl verdiyseniz ki ben onu 10 liraya yaparım :D Savcılığa gidebilirsiniz benim için sorun yok çünkü ödemeyi tarafıma yaptığınızı asla kanıtlayamayacaksınız. 60 TL herkes için önemli ama kim olduğunuzu merak ettim ve whatsapp konuşmalarımı silmiyorum bi whatsapptan veya skyptan mesaj atar mısınız ? Bu forumda zaten satış yapmadım ama referans amaçlı /bedava iş yapan birisinin. Siz para verince iş yapmaması sizce mantıklı mı ? Son olarak benim satışlarım Allah'a çok şükür gayet iyi. Websultanda 2 kişiye satış yaptım ve konunun altına yazdılar yorumlarını :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5