İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TyliaPays hesabim silinmis

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler tyliapays e giris yapmaya kalktigimda bole bi heap yok dedi. yeni hesap ac diip e-mail adresimi yazdim bu e-mail adresini bu sitede kullanmaniza izin yok dedi. kısaca e-mailimi bloke etmisler. herhangi bisi de demediler weya ben ole hesabimi sil linklerine tıklamadım. adamlara sert bi msj yolladim nie hesabimi sildiniz die.ynt bekliorm simdi. olmazsa yeni bi e-maille yeni bi hesap acarim bizde care tukenmez.

ayni durum baskasinin da basina geldi mi hic?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlardan bu msji yazdigim an ynt geldi. arama kısmındaki linkler sadece belli ulkeler icindir turkler buna dahil diil die. ben de tıklamıstım dalgınlıkla napiim.ne bicim is anlamadim ya neyse.

P

Parae

Misafir
nedemek ne bicim iş ??? Adam demişse yapmıyacaksın .. degil mi ? ;)

E

ethemgulden

Misafir
Yani search linklere de dikkat bizim için onlarda cheat link sayılıyor maalesef

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız bundan sonra daha da fazla dikkatli olacam. :) agzim yandi bi kere.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesabıda sildiler cevap da yazmıyorlar. ben searchı kaldırmıştım ama neden anladım...

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar başvurdum ve cevap geldi hesabı geri vermişler. bundan sonra dikkat etmeye çalışacam.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen sanslisin benim hesabimi geri wermediler. gidip yeni hesap actim kendime...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5