İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üç buçuk atmayacak arkadaşlar aranıyor

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tür olaylar inançsız insnaların başına gelmez hakanizm. aksine bu tür olaylar inanan insanların başına gelir yanlış bilgi vermeyiniz.

videoyu izlemedim ilgimi çeken bi konu değil ama böyle şeylerle kafayı fazla yormamakta fayda var tabi.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zbahadir' Alıntı:
Ne yazık ki internette böyle kaynağı belli olmayan bir sürü senaryo var ve çoğu da gerçekdışı.

Bence her gördüğünüze inanmayın derim. Çok olay gördüm internette ve çoğununda düzmece olduğunu gördüm, bazı istisnalar var tabii.

zbahadir haklısın. İnternette bunları arkadaşlarıyla birlikte düzenleyip bir anı bir komedi şeklinde internete gönderenler de mevcut. Ama şunu bilmelisiniz ki bu ve buna benzer olayların gerçek olabilme ihtimali de herzaman vardır. Dünyada benzer çok fazla örnek var. Ben bu videodakilere gerçektir demiyorum. Gerçek olma ihtimali vardır diyorum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pembekedi' Alıntı:
bu tür olaylar inançsız insnaların başına gelmez hakanizm. aksine bu tür olaylar inanan insanların başına gelir yanlış bilgi vermeyiniz.

videoyu izlemedim ilgimi çeken bi konu değil ama böyle şeylerle kafayı fazla yormamakta fayda var tabi.

Mor kedi lütfen yazdıklarımı daha dikkatli oku. Ve yanlış bilgi verme. Cümlem aynen şöyle :

"Bu tür şeylerin genelde inançsız insanların başına geldiği söylense de her insanın başına gelebilir"

yazmıştım..

Son cümlene katılıyorum. Bu tarz şeylere kafa yormamak gerek. Zira bu tür şeylerle ilgilenen kişilere cinler her zaman yakın dururlar.. Bu işi bir ilimmiş gibi öğrenmeye çalışan bu konuyla ilgili kitaplar falan okuyan insanlar cin bile görebilirler.. Ki bu hiç de hoş birşey olmaz. Ama konuyla ilgili gerekli bilgilere sahip olmalı ve önlemlerimizi de almalıyız.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çözünürlük sanırım dandik çok karanlık görünüyor hiçbişey anlamadım
mevzuyu bir anlatırmısınız?

E

echo

Misafir
Unutmam' Alıntı:
benim çözünürlük sanırım dandik çok karanlık görünüyor hiçbişey anlamadım
mevzuyu bir anlatırmısınız?

bu kız ismini vermek istemediğim bi varlığın etkisinde.varlık elinde bi objeyle bekliyor(taş vs.).eğer tekrar edilmesi gereken şeyleri söylerse kafasını bu obje ile ezeceğini söylüyor.kızcağızda ilüzyonun etkisiyle zor şahadet getiriyor zaten.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam şimdi anladım olayı teşekkürler. birde benim bu konulara ilgim var
bu tür olayları anlatan veya bu ismini vermek istemediğiniz varlık hakkında gerçek bilgi bulabileceğim siteler biliyormusunuz?(kusura bakmayın konu dışı oldu ama)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Echo @

ismini vermek istemiyecegin varlık 3 harfli mi ? :D

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Unutmam' Alıntı:
bu tür olayları anlatan veya bu ismini vermek istemediğiniz varlık hakkında gerçek bilgi bulabileceğim siteler biliyormusunuz?(kusura bakmayın konu dışı oldu ama)

Yukarıdaki yazımı herhalde okumadın.
Bu tür konulara girmeni kesinlikle tavsiye etmem.

Akıllıca olmaz.

Gelen bir daha gitmeyebilir :)

E

echo

Misafir
Unutmam' Alıntı:

www.bookmeta.com kesinlikle tavsiye ederim bilinçli ve bu işi bişlen kişiler var. çok dalmadan yüzeysel bişeyler öğrenmek iyi olacaktır

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oha kaç aylık konuyu canlandırmıssın kardeşim :D

bu çocukta atıldı bu forumdan yazık oldu :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
abi en iyisi izlememek diyip konuyu canlandırmışsın meraktan izlettin bize şimdi

A

ALY

Misafir
:S ya pardon ben forumu alt üst bi karıştıraim derken yeni konu olarak açılmış sandım ve yazmadan geçmiyim dediydim sorrylerimi sunarım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
videoları izledim Böyle şeyleri pek takmam ama bilinçaltına yerleşiyo bikere.Demin eve gelirken (asansöre kadar karanlıkta merdivenleri çıkarım) yürüyodum asansörün kapısı açtım girerken arkamı bi döndüm küçücük bişey 2 parlıyan göz bana bide kiiiiihhh yaptı meğersem kediymiş ama başta aklıma gelmedi hiç:( ühühühüh.Ama komik olanı salklığımdanmı korkudanmı bende ona kihhh diye bağırdım:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5